Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
26 postów 13505 komentarzy

lorenco

lorenco - Jak bieszczadzki kruk.

Skandal w TVN!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szokujące słowa na antenie TVN: Można poświęcić życie dziesięciu Polaków dla ratowania kilku tysięcy uchodźców

 

Na antenie TVN24 w programie „Drugie Śniadanie Mistrzów”, reporterka Anna Pamula wyliczyła, ile warte jest życie Polaków. Jej zdaniem można przyjąć 7 tys. uchodźców, nawet jeśli będzie wśród nich zamachowiec i zabije 10 Polaków.

 

Szokujące słowa padły w programie „Drugie śniadanie mistrzów” emitowanego w sobotę na antenie TVN24. Fragment rozmowy na temat relokacji tzw. uchodźców w Polsce trafił do internetu.

„Załóżmy, że przyjmujemy tych 7 tys. uchodźców, wśród nich jest jeden zamachowiec, wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków. Ale my uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które przecież uciekały przed wojną” – mówiła Anna Pamula reporterka związana obecnie z „Gazetą Wyborczą”.

Czy więcej ludzi o takich poglądach pisze dla „Gazety Wyborczej”?

Całość wraz z wideo na stronie:

https://ndie.pl/mozna-poswiecic-zycie-dziesieciu-polakow-dla-ratowania-kilku-tysiecy-uchodzcow/

Przepraszam, że wklejam cudzy artykuł, jest to moja pierwsza notka, lecz musiałem podać ten artykuł, bo aż kipię z oburzenia! 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Anna Pamuła
  5*
  Za debiut
  Dałbym drugie za temat
  pzdr.

  ps.
  Anna Pamuła.
  Reporterka związana z GW.
  Mówiąc "ginie 10 Polaków" robi taką minę..

  https://pbs.twimg.com/media/DA1sgHSXoAAz-xq.jpg
 • Lewaków trzeba tępić bez względu na płeć ! To jest stan umysłu..a raczej jego braku.
  "Babilon" w TVN24 to seksistowski program.
  Kobiety nie są równoprawnymi dyskutantami i są umieszczane w rezerwacie, któremu szefuje facet?
 • @Autor
  Chyba za głupia nawet na k...
 • Pytania takie zawsze były trudne.
  Czy można było poświęcić 78 tys mieszkańców Hiroszimy, 37,5 tys rannych , 14 tys zaginionych + miasto Nagasaki dla ratowania żołnierzy amerykańskich?
  Czy można poświęcić życie matki (np. chorej na raka Agaty Mróz) by uratować życie jej córeczki. Czy można poświęcić życie 1000 płynących na pontonach, bo wśród nich może być 1 terrorysta?
  Czy można zniszczyć miasto, jeśli w nim żyje choć jeden sprawiedliwy?
  Czy można oddać dwie córki, które nie żyły jeszcze z mężczyznami tłuszczy, niech robią z nimi co chcą (Lot) by ratować dwóch gości?

  Czy na te pytania możemy dać odpowiedź, tę jedyną, te dobrą?
 • @Lorenco
  Ave. 5* .
 • @Zawisza Niebieski 19:32:39
  Czasami się zapętlasz. Powiem Ci za kogo mogę oddać życie. Tylko za najbliższą rodzinę i nikogo więcej. Zgodzę się z jej wywodem, gdyby była pierwszą ofiarą importu obcych.
 • *****
  Ona ma w dorobku pisarskim reportaż o emigracji polskich żydów do Kostaryki w roku 1931 , i chyba z uwagi ,że ta sprawa ją tak bardzo wstrząsnęła , t zn ten los żydów ,że niby musieli z Polski wtedy uciekać ,że teraz widzi niby szansę dla nas by te dawne urazy wobec żydów "naprawić " poprzez "otwarcie" na muzułmanów , można to oczywiście ująć jednym słowem , "odlot"
 • @zadziwiony 19:40:17
  Ja tylko pobudzam do myślenia, zadaję pytanie, nie daje odpowiedzi, nie daję jedynych prawidłowych rozwiązań. Mówię, pomyśl sam. Ktoś powiedział, śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć tysiąca, to tylko statystyka. W książce Stasiuka, którą sobie niedawno odświeżyłem "5 lat karceru" napisane zostało, że grali w piłkę i między jedną a druga bramką zagazowano ileś tam ludzi. Na pewne pytania nie ma dobrej odpowiedzi.
 • @Zawisza Niebieski 19:51:02
  Zawiszo - ja jestem prostym człowiekiem nie filozofem. Dla mnie każdy, powtarzam każdy Polak jest ważniejszy niż całe złoto świata.
  Piszesz o ilości: 7 tys, uchodźców - 10 Polaków mniej, czy ci ludzie zasłużyli na śmierć?
 • @zadziwiony 19:40:17
  I jeszcze by nie było wątpliwości, nie jestem za importem muzułmanów do Polski, lecz nie z tak prostych, podejmowanych pod impulsem, jak autorka tego tekstu powodów.
  Rozdzielam imigrantów na dwie grupy, na tych, co są dla danej społeczności korzystni i nie są korzystni. Imigranci korzystni to ci co się z daną społecznością szybko integrują, chcą razem z nią budować wspólne dobro, np. polonia ze wschodu. I tych, co nie chcą się integrować, chcą tworzyć własne enklawy, własnej kultury, chcą korzystać z dóbr wytworzonych przez daną społeczność sami niewiele wnosząc. I takimi w znacznym stopniu, na podstawie obserwacji krajów, co już mają 2 pokolenie imigrantów arabskich są imigranci z krajów arabskich.
  A obecną imigrację odpowiedzialne są kraje takie jak USA, Wielka Brytania, Francja, to ich rządy postanowiły demokrację wśród arabów wprowadza, niech teraz ponoszą konsekwencje.
  Jakich imigrantów byśmy nie przyjęli, istnieje obawa, że pośród nich trafi się morderca, i to nawet morderca, co zaatakuje kogoś mi bliskiego, więc nie przyjmować żadnych? Nie można tak stawiać sprawy jak autorka tego tekstu, choć wiem, że pod wpływem impulsu pisała.
 • @lorenco 20:07:14
  Żaden człowiek nie zasłużył na śmierć. Jutro dowiemy się, że w wypadkach samochodowych zginie kilka osób. Czy wsiądziesz do samochodu? Czy nie będzie ci żal tych Polaków, co jutro na drogach zginą? Dla mnie każdy człowiek jest ważny, dzielę ludzi na dobrych i złych, nie na nacje, nie na religie, nie na to czy mają duzy, czy mały nos.
 • @Zawisza Niebieski 20:14:39
  Kolejny dzień w Polsce mija bez zamachów terrorystycznych.
  Gospodarka rośnie, dzieci bezpiecznie się bawią, ludzie się uśmiechają.
  PIS-owski reżimowy zaścianek
 • @Zawisza Niebieski 20:14:39
  A Ty jesteś (jako ten prawdziwy POstępowy Polak) w stanie wziąć taka jedna rodzinkę do siebie.
  Liczę na krótką odpowiedź i w temacie
  TAK - NIE
 • Można podpisywać list poparcia dla polskiego rządu ws. polityki migracyjnej.
  http://www.citizengo.org/pl/71061-sa-takie-chwile-w-dziejach-narodow-i-panstw-gdy-jasno-widac-ze-calej-zbiorowosci-wspolnoty?tc=fb&tcid=35779445
 • @Zawisza Niebieski 20:17:54
  Można Zawiszo w ten sposób stwierdzić, że skoro jutro w wypadkach samochodowych zginie 3 osoby, te 10 osób wysadzonych przez terrorystów nie czyni żadnej różnicy?
  Wsiądę do samochodu, samochód jest od przemieszczania się a nie do wysadzania się w celu zabijania ludzi.
 • @Husky 20:24:34
  Husky, nie przesadzaj z kolei w drugą stronę.
 • @lorenco 20:41:13
  A jaki to inny rząd ( z wyjątkiem Węgier) tak stanowczo mówi NIE UE.
  A jaka to liczącą się w Polsce inna partia tak stanowczo mówi NIE dla wszelkiej maści terrorystów z Bliskiego Wschodu
  Znasz takie.
 • @Zawisza Niebieski 20:14:39
  Polska cały czas przyjmowała imigrantów, za PRL przyjmowała Greków, Palestyńczyków, udostępniała swoje uczelnie a myśmy budowali w Syrii, Libii itd, drogi, lotniska itp. Nie było trwogi o terroryzm, było normalnie.
  Ci, co to rozwalili, niech biorą teraz wahabitów pod swój dach.
 • @Husky 20:52:49
  Husky, chodzi o to, że tak jak za kierownicą, zawsze trzeba mieć ograniczone zaufanie.
  W moim 50 tys. mieście powiatowym są uchodźcy.
  Dziewczyny w chustach wożą swoje dzieci w wózkach po hipermarkecie, nie wiem co robią ich partnerzy.
  Oprócz tego jest wielu Ukraińców, łażą grupami i drą papy jakby byli u siebie.
  PO i PiS to jedna marka, TKW, robią w ciula Polaków.
 • @Husky 20:24:34
  " PIS-owski reżimowy zaścianek " Politycznych już wypuścili ?. https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/410/04/4100462.jpg
 • @lorenco 21:06:54
  Może nie będę Ci pisał ile tego jest w "moim" mieście 8-)))))
 • @Repsol 21:15:10
  To pytanie do sądu
 • GAZETA WYBORCZA DO LIKWIDACJI
  Jak w tytule.
 • Jeżeli niejaka Anna Pamuła
  Jeżeli niejaka Anna Pamuła i kliku jej bliskich znajdą się wśród tych dziesięciu zabitych, których życie tak chętnie rozporządza to jest to sprawa do przyjęcia.
 • @Repsol 21:15:10
  5*
 • @leoparda 21:12:45
  Bez komentarza:
  Nienawidzimy was przede wszystkim dlatego, że nie wierzycie; nie chcecie uznać Allaha za jedynego boga, i czy zdajecie sobie z tego sprawę czy nie, czcząc innych bogów bluźnicie przeciw panu, twierdząc, że ma syna.
  […]

  Nienawidzimy was, ponieważ wasze sekularystyczne, liberalne społeczeństwa zezwalają na rzeczy, których Allah zakazał, a zabraniają tych, które nakazał.
  […]

  Nienawidzimy was za najazd na nasze kraje i walczymy, żeby się was pozbyć. Dopóki jest choćby kawałek ziemi, który nam odebraliście, dżihad będzie obowiązkiem każdego muzułmanina.


  Read more: http://www.pch24.pl/nigdy-nie-przestaniemy-was-nienawidzic---isis-tlumaczy-prawdziwe-powody-wojny-hjnpws,45246,i.html#ixzz4iJCUhpWI
 • Zamroczenie?
  Ja bym tej pani zadała proste pytanie. Czy jest pani za tym, aby te 10 osób to były pani bliskie osoby jak: dzieci, matka, mąż, ojciec, krewni. Czy chętnie pani skaże ich na śmierć, aby uratować tych prawie 7 tysięcy obcych sobie osób. Tylko od czego? Śmierci? Czy zapewnienia im wygodnego życia? Bo tych dziesięć osób to są dla innych ludzi: ich dzieci, matka, ojciec itp. O tym ta pani najzwyklej zapomniała.
 • @Husky 21:21:24
  Co tu mamy?
  Prezydent Duterte: CIA stworzyło ISIS - teraz chcą zabić mnie.
  President Duterte: CIA Created ISIS – Now They Want To Assassinate Me

  http://yournewswire.com/president-duterte-cia-isis/
 • 5* Całkiem zgrabny debiut ;)
  Czekam na następną notkę !
 • @Paulus.Aquarius 21:46:11
  Dziękuję:) Pozdr.
  KS. ISAKOWICZ-ZALESKI ZADAJE NIEWYGODNE PYTANIA WASZCZYKOWSKIEMU KTÓRY ZAPROSIŁ UKRAIŃCÓW DO POLSKI
  https://cyklista.wordpress.com/2017/05/27/ks-isakowicz-zaleski-zadaje-niewygodne-pytania/
  Artykuł z 19 maja, coś nie słychać odpowiedzi.
 • @leoparda 21:28:00
  To jest takie myślenie:
  Mnie to nie dotyczy bo ja jestem kimś, to dotyczy motłochu, gojów, oni będą wysadzani w powietrze.
  My natomiast przyjmiemy uchodźców, geszeft będzie przedni, kasiorka na utrzymanie obozów dla uchodźców będzie, dla naszych odpowiedni procencik a i my z GW czy innych TVN, Tvp będziemy mieli relację z wydarzeń, co tam się dzieje w obozach uchodźców, ilu gojów danego dnia zostało wysadzonych, będziemy rysować kredkami i składać kwiatki.
 • @Zawisza Niebieski 19:51:02
  " W książce Stasiuka, którą sobie niedawno odświeżyłem "5 lat karceru" napisane zostało, że grali w piłkę i między jedną a druga bramką zagazowano ileś tam ludzi."

  Odświeżyłeś z kurzu? Radzę przeczytać.

  Stanisław Grzesiuk "5 lat kacetu".

  Dawno czytałem lecz nie zapomniałem. I nie ma tam nic o gazowaniu.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • Komunikat państw G7 premier Beata Szydło dostała do ręki potężną broń.
  https://pbs.twimg.com/media/DA2VfUaXcAAeQBK.jpg
 • @Husky 20:24:34
  "Gospodarka rośnie..."

  Cześć Husky :-)

  Zastanawiam się jak nazwać ten rodzaj optymizmu ;-))))))))))))

  Jak myślisz, co rośnie szybciej - gospodarka, długi czy może liczba tych uśmiechniętych typu "jestem Bonaparte"?

  Uprzejmie pozdrawiam
 • @Repsol 21:15:10
  "Politycznych już wypuścili ?. "

  Aj, aj, aj! cóż za niewygodne pytanie ;-(
  Ale celne.

  Ukłony
 • @Husky 23:12:45
  PIS PONOWNIE ZABLOKOWAŁ USTAWĘ WS. PENALIZACJI BANDERYZMU W POLSCE
  PiS po raz kolejny zablokował prace nad projektem ustawy zakazującej propagowania banderyzmu w Polsce. Nieoficjalnie wiadomo, że stoją za tym czołowi politycy PiS, o proukraińskiej orientacji, którzy obawiają się pogorszenia relacji z Ukrainą.
  Po raz kolejny przesunięto głosowanie nad ustawą o penalizacji banderyzmu w Polsce. PiS zablokowało prace nad nią m.in. w prezydium Sejmu. Od listopada ub. roku projekt leży w sejmowej „zamrażarce”. Już wcześniej marszałek Marek Kuchciński nie dopuszczał do trzeciego, ostatniego czytania. Teraz, mimo wcześniejszych deklaracji, PiS ponownie zablokował prace nad ustawą.
  W czwartek podczas obrad Sejmu odbyło się głosowanie nad wnioskiem o uzupełnienie porządku dziennego o punkt, dotyczący m.in. rozpatrzenia Sprawozdania Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka z dnia 8 listopada 2016 r. (sic!) o poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. Musiało się ono odbyć, gdyż 4 miesiące temu Kukiz’15 zgłosiło sprzeciw wobec blokowania głosowania nad ustawą. Zgodnie z regulaminem Sejmu, teraz musiało odbyć się głosowanie. PiS wspólnie z PO niemal jednogłośnie, wsparty głosami m.in. Stefana Niesiołowskiego i Michała Kamińskiego, doprowadził do odrzucenia wniosku.
  Całość:
  http://kresy.pl/wydarzenia/pis-zablokowal-ustawe-ws-penalizacji-banderyzmu-polsce/
 • @ Autor
  5*

  Ale una "mundra"....
  No ale czego tu się spodziewać po TVN.

  Jedyna zaleta jest taka, że może ta głupia wypowiedź obudzi co niektórych lemingów z letargu i przełączą kanał na... NEon.

  Ukłony
 • @Jasiek 00:03:58
  Tak, Bonaparte mamy u nas wielu... kilku całkiem Bonaparte:)
 • @lorenco 00:11:57
  PODPISZ PETYCJĘ!!
  http://www.citizengo.org/pl/45807-zmiana-na-pomniku-ludobojstwo-na-kresach-na-ludnosci-polskiej-zostalo-dokonane-przez
 • @trojanka 00:16:19
  Petycja Jacka Międlara!!
  http://www.citizengo.org/pl/70903-petycja-do-parlamentu-europejskiego-i-komisji-europejskiej-w-sprawie-gloryfikowania
 • @lorenco 00:11:57
  "PIS PONOWNIE ZABLOKOWAŁ USTAWĘ WS. PENALIZACJI BANDERYZMU W POLSCE"

  Zastanawiam się o co w tym może chodzić... Nie sądzę, żeby PiS był akurat pozytywnie nastawiony do tego sk...stwa. Tu moim zdaniem tropy prowadzą za Atlantyk. PiS wygrał wybory właściwie dzięki resetowi resetu przez USA. Ci wg Michalkiewicza od czasów Zimnej Wojny współpracowali z banderowcami przeciwko ZSRR. Teraz zrobili na Ukrainie bajzel, ale w tym mają jakiś plan i myślę, że nie pozwalają PiS na to, żeby bruździł ich partnerom jakimiś projektami ustaw.
  Bardzo nieuprzejme byłoby też moim zdaniem założenie, że JK występując na Majdanie nie pamiętał o Wołyniu. Przy wszystkich wadach jakie ma, to jednak nie jest imbecyl.
  PiS raczej chodzi tak jak im za oceanem zagrają. Jeśli się zacznie stawiać, to KOD-omici dostaną wsparcie i polszewia wróci do władzy.
  Mały plusik jest taki, że Chiny chcą Jedwabnego Szlaku i jest to nie na rękę USA. Ale ci mają odpowiedź w postaci polskiej bomby długów, o sile przekraczającej tą jaka wybuchła w Grecji i kiedyś w Argentynie - i to łącznie :-(
  Sam nie wiem jak Polska z tego wybrnie.
 • @Jasiek 00:12:18
  Dzięki za piątkę:)
  A tu kolejny "kwiatek":

  "Nie wolno sprawdzać danych personalnych emigrantów, bo jak podkreśla rzeczniczka niemieckiego urzędu, byłoby to sprzeczne z prawem do ochrony danych osobowych.

  Nie wolno urzędom sprawdzać skąd przybywa emigrant, jak ma na nazwisko, czy nie był karany, czy nie jest ścigany listem gończym przez własny kraj. Do Europy może przybyć każdy, Morderca, psychopata, seryjny morderca, terrorysta. A ty Jesteś zwykłym rasistą skoro chcesz sprawdzać, kim jest emigrant.

  Co zabawne urzędnicy nie mają z tymi rasistowskimi przepisami problemu w stosunku do własnych obywateli. W krajach UE również w Polsce przepycha się ustawę za ustawą, która pozwala, bez jakiejkolwiek kontroli podsłuchiwać nasze rozmowy, czytać wiadomości e-mail, sprawdzać nasze profile i gromadzić te wszystkie dane w wielkiej bazie. Wprowadza się ustawy, które pozwalają bez pardonu wejść do twojego własnego domu. A wszystko tłumaczy się bezpieczeństwem państwa.

  Z przeciętnego Europejczyka robi się potencjalnego terrorystę, a terrorystów ochrania się każdym możliwym prawem, każdego kto chce tu kontrolować emigrantów, obrzuca się obelgami o rasizm i ksenofobie.

  Jeszcze przed wejściem Polski do UE, brukselscy urzędnicy nie mieli problemów z działaniem przeciw emigrantom. Moja siostra wyjechała w tym czasie do Włoch. Miała paszport, była europejką, ciężko pracowała i bynajmniej na socjalu nie siedziała. Na mieszkanie i chleb musiała zapracować. I co ? I deportowano ją, bo PRACOWAŁA na czarno. Pomimo że miała paszport, służby nie miały wątpliwości, kim jest. Deportowano ją tylko dlatego, że pracowała.Dziś przyjmuje się do Europy każdego. Nie tylko przyjmuje się, ale i sponsoruje.

  Wystarczy zadać sobie pytanie, kto do UE przyjedzie w pierwszej kolejności? Margines społeczny, który ucieka przed prawem we własnym kraju. Mordercy, psychopaci, gwałciciele fanatycy etc., którzy rzucają potężny cień na świat muzułmański. Przeciętnego Syryjczyka po prostu nie stać na to, aby zapłacić przemytnikowi za przerzut do Europy.

  Mam nieodparte wrażenie, że elity robią wszystko, żeby z pacyfistycznych europejczyków zrobić agresorów, którzy będą prosić o zrobienie porządku ze światem muzułmańskim. Europejczycy będą ginąć, a elity położą łapsko na ich złożach. Wszystko ma swój cel i plan. Elity to nie bezmózgie barany a chciwe bestie, które są mistrzami propagandy."

  W/w to komentarz na FB na temat artykułu:
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-celowo-nie-stosowali-programu-do-identyfikacji-imigra,nId,2398881
 • @trojanka 00:21:22
  Podpisane!
 • @Jasiek 00:27:09
  Kiedyś za PRL-u, każdy agent musiał rozliczyć się z każdego rubla.
  Teraz każdy, który wziął dolary za PRL-u od CIA czy Mossad i pewnie bierze nadal musi/ musiał rozliczyc się co do dolara.
  Natomiast długi państwa? Ot, według scenariusza czy powiedzonka : po nas choćby potop.
 • @lorenco 20:54:48
  Nie raz pisałem o tym, że Polska przyjmowała zawsze ludzi w potrzebie, byliśmy państwem wielonarodowościowym, tolerancyjnym, niedawno pisałem o mennonitach, można powiedzieć o starowiercach, można mówić o muzułmanach (lipkach). Dziś przez cały czas przyjmujemy imigrantów z różnych krajów, obecnie głównie Ukraina.

  Obecna imigracja arabska nie jest korzystna, ze względu na ich roszczeniowość, brak adaptacji do warunków kulturowych kraju do jakiego przybywają, wręcz wymagania by to kraj gościnny przystosował się do ich wymagań, nie na odwrót.

  Jeśli trafi się "samotny wilk", który będzie chciał dokonać zamachu w Polsce nie będzie miał żadnych, ale to żadnych problemów. Dokona tego, przedostając się spokojnie przez granice i mimo buńczucznych zapowiedzi naszych władz "nie oddamy nawet guzika" taki zamach będzie miał miejsce. Również Niemcy, Francuzi, Anglicy też myśleli, że u nich nie jest to możliwe. I tego też powinniśmy być świadomi i na to przygotowani, choćby przez zwykłą ostrożność, zwracanie uwagi na podejrzanie zachowujące się osoby.

  Trzeba zadać sobie pytanie, po co "samotne wilki" to robią?. Po to byśmy sie bali, by wywoływać myślenie, nie przyjmujmy imigrantów, bo każdy z nich to potencjalny terrorysta.

  Polska nie jest krajem dla tej imigracji wymarzonym, nie ma tu "infrastruktury", nie ma dzielnic, osiedli islamskich, jak to spotykamy w miastach Europy Zachodniej, Skandynawii.
 • @Husky 20:29:42
  Znów rzuciłeś hasełkiem przygotowanym dla trolli PiS i tylko wśród narodu głupiego, co wszystko kupi znajdujące podatny grunt. Ważne by napisać wielkimi literami zbitkę "PO". Odpowiedz sobie, ilu Niemców, Francuzów, Anglików przyjęło do swych domów imigrantów? Podobnież mieszkasz w Anglii, więc z pewnością lepiej niż ja.
 • @Autor
  Witam Cię :)

  Swietnie, że zdecydowałeś się na publikację notek.
  Grautuluję i 5*

  Piszesz w komentarzu: "Polska cały czas przyjmowała imigrantów, za PRL przyjmowała Greków, Palestyńczyków, udostępniała swoje uczelnie a myśmy budowali w Syrii, Libii itd, drogi, lotniska itp. Nie było trwogi o terroryzm, było normalnie.
  Ci, co to rozwalili, niech biorą teraz wahabitów pod swój dach". -

  --- Tak, zgadzam się. Jedna moja uwaga: gdyby to tylko o wahabitów chodziło. Mocodawcy są w innych miejscach.

  Przed chwilą opublikowałem notkę. Polecam, linki:

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138646,co-sie-dzieje-na-swiecie-i-w-polsce-28-05-2017

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2017/05/28/co-sie-dzieje-na-swiecie-i-w-polsce-28-05-2017/
  .
 • @Repsol 19:33:57
  Witam Cię serdecznie :)

  Pozdrawiam.
 • @Husky 20:52:49
  Pisze Pan: "A jaka to liczącą się w Polsce inna partia tak stanowczo mówi NIE dla wszelkiej maści terrorystów z Bliskiego Wschodu". -

  --- Napisałem parę słów (trochę innych) na ten temat w najnowszej, linkowanej nieco wyżej notce.

  Pozdrawiam :)
 • 5*
  Pierwszy krok został już zrobiony, Lorenco. Gratulacje!

  Wyjątkowo mnie rozdrażniła wypowiedź A. Pamuli, a w szczególności jej arytmetyczne uzasadnie. Tak oto z 7 tys. imigrantów uratowaliśmy życie 6999 osób (jeden się wysadził w powietrze). Zginęło przy tym 10 Polaków, których śmierć dla A. Pamuli jest na tyle nieistotna, że nie kwapiła się nawet uwzględnić tego faktu w ostatecznym rachunku.

  Polska nie ma zobowiązań moralnych wobec emigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Mają takie zobowiązania byłe imperia kolonialne, które eksploatowały te terene przez setki lat i ciągle eksploatują, choć może formy trochę się zmieniły.
 • żydówka Anna Pamula i żydowski TVN z 6 żydami !
  Najgorsze jest to że na tym śniadaniu w TVN żadne bydle żydowskie nie zaprotestowało ! a było tego żydowskiego bydła przy stole sztuk 6 !

  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH !
 • @AgnieszkaS 06:06:42
  Wypowiedział się............

  https://pbs.twimg.com/media/DA09BVuW0AAwMGL.jpg
 • Zadanie
  policzmy,
  ilu uratujemy uchodźców, jeśli zginą wszyscy Polacy.

  http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/c0.100.799.799/18580456_965196230290270_4521087673342885888_n.jpg?ig_cache_key=MTUxODAxNjI4MDEyMzY2NzY5OA%3D%3D.2.c
 • @lorenco 22:42:10
  No właśnie, mnie to nie dotyczy. Tak też rozumują inni. Wczoraj prowadziłam dyskusję z pewną osobą. Ona uważała, że 6999:10 to są koszta, które warto ponieść. No to powiedziałam, że OK -- to ja będę w tej dziesiątce. To małe prawdopodobieństwo -- usłyszałam. A jak ja zginę? -- drążyłam dalej. Tak nie może się stać -- usłyszałam, ale już przyciszonym głosem. No to przyjmij do wiadomości, że dla kogoś innego ta zabita osoba będzie czyjąś ciotką/wujkiem, dzieckiem, matką/ojcem -- powiedziałam. Weźmiesz to na swoje sumienie? Odpowiedziało mi milczenie.

  Młodzi ludzie uważają, że te osoby u nas w Polsce się zasymilują, będą wyznawały nasze wartości kulturowe i nie będzie z tym żadnego problemu. Dają jako przykład polskich Tatarów. Ja mam na ten temat odmienne zdanie. Tatarzy przybyli do nas w zupełnie innych czasach i są już u nas setki lat. Jak było wtedy kiedy przybyli i jak wyglądała ich asymilacja w czasach dawnej Rzeczpospolitej, nie wiem. Według mnie asymilacja może nastąpić, ale za 100 lub więcej lat i to przy sprzyjających warunkach. Bez sprzyjających warunków nie ma o tym mowy.

  Jakoś się zapomina (kiedy mówi się o osiedlaniu się migrantów) o polskiej emigracji. Tutaj nie mam na myśli jej przyczyn, ale zwyczajów na emigracji. W domach mówi się po polsku, kultywuje się polskie tradycje, nie zapomina się o swojej Ojczyźnie i za nią tęskni. Takie zachowania oczywiście się poważa. Z takimi zachowaniami Polonii nie ma problemów na terenie innych krajów cywilizacji łacińskiej. Problemy mogą być w innym kręgu kulturowym.

  Tego nie dostrzegają zwolennicy migrantów. A oni chcą żyć, tak jak żyli w swoich ojczyznach. Migranci zaczepiają i dotykają dziewczyny np. w Sylwestra? Ale te dziewczyny były bez mężczyzn. A przecież gdyby u nas samotna dziewczyna weszła do lokalu (jak mówiło się za dawnych czasów "mordowni") to też byłaby narażona na zaczepki ze strony urzędujących tam mężczyzn. Jak to się mówiło: porządna dziewczyna nie bywa w takich miejscach, chyba, że w otoczeniu mężczyzn.
  Dlatego ja jestem przeciwna przyjmowaniu migrantów, bo nie jest to dobre dla nich, a także dla nas. Pomagać tak, ale na miejscu ich zamieszkania.

  "My natomiast przyjmiemy uchodźców, geszeft będzie przedni, kasiorka na utrzymanie obozów dla uchodźców będzie, dla naszych odpowiedni procencik a i my z GW czy innych TVN, Tvp będziemy mieli relację z wydarzeń, co tam się dzieje w obozach uchodźców, ilu gojów danego dnia zostało wysadzonych, będziemy rysować kredkami i składać kwiatki."
  Oczywiście, że jest to interes dla wymienionych podmiotów.
 • Polecam- Kobyła ma mały bok
  Wysłane przez izabela w 28-05-2017 [08:10]...W mojej kamienicy mieszkał kiedyś czarnoskóry aktor i poeta, nazwijmy go Mr. Nice czyli Przyjemniaczek. Aktorem był chyba kiepskim, obsadzanym tylko w charakterystycznych rolach, poetą również nie najlepszym. Podstawowe jego atuty w środowisku, w którym robił karierę to kolor skóry i preferencje seksualne. Nasz czarnoskóry artysta był gejem o czym nie wiedziałam, a nawet nie przyszłoby mi do głowy się tym interesować gdyby nie okoliczności, w których ta sprawa ujrzała światło dzienne. Otóż Mr. Nice prowadzał się z długowłosą blondynką. Mieli zwyczaj podjeżdżać nocą pod same moje okna i prowadzić miłosne spory, którym towarzyszyły wrzaski i trzaskanie drzwiczkami samochodu. Awantura, która pewnego dnia wybuchła zakończyła się wezwaniem policji. W świętym przekonaniu, że mam do czynienia z kobietą powiedziałam do policjantów : „ ta pani może poświadczyć”. Wtedy Mr. Nice zaczął wykrzykiwać, że jest podwójnie dyskryminowany- nie tylko ze względu na kolor skóry lecz również na preferencje seksualne i oświadczył, że stanowczo żąda ode mnie szacunku dla swego partnera. „ Czy gdyby szanowny pan raczył żyć z krową też musiałabym okazywać tej krowie szacunek?” – zadałam mu przy policjantach retoryczne pytanie co zdecydowanie nie poprawiło mojej sytuacji . Przyznaję, że zachowałam się bardzo niekulturalnie, ale żądanie szacunku dla nieznanej mi hałaśliwej pani, która niespodziewanie okazała się być panem wytrąciło mnie z równowagi.
  Najlepszym dowodem, że współczesny świat stoi na głowie jest fakt, że religijność uważana jest obecnie za coś intymnego, wręcz wstydliwego, czego nie wolno manifestować publicznie, natomiast preferencje seksualne nie tylko mogą być publicznie manifestowane lecz podlegają, jak jakaś świętość, ochronie prawnej, której odmawia się prawdziwemu sacrum.
  Zdrady, cudzołóstwo, zboczenia płciowe są stare jak świat, jednak nikt nigdy nie żądał szacunku dla tych ludzkich przywar, ani dla osób obciążonych tymi przywarami. Tymczasem polityczna poprawność pod hasłem tolerancji całkowicie odbiera nam władzę osadzania ludzi i wydarzeń. Mogłam tolerować obyczaje mego sąsiada to znaczy nie zwracać na nie uwagi pod warunkiem, że nie naruszałby mego spokoju, natomiast nie widzę przyczyn dla których miałabym obdarzać jego i jego partnera szacunkiem. Mogłam co najwyżej ich ignorować. Czy gdyby mój sąsiad lubił na przykład aby chłostała go długim batem domina w czarnych skórzanych butach powinnam przy spotkaniu kłaniać się w pas tej dominie, a może nawet całować bat?
  Zdradzający żonę mężowie nagminnie żądają w sądzie rodzinnym aby porzucona kobieta wychowywała porzucone dzieci w szacunku dla nowej partnerki tatusia. Sędzia potrafi zapytać matkę co zrobiła aby jej dzieci zaprzyjaźniły się z konkubiną ojca. Nie bierze pod uwagę możliwości, że matka nie życzy sobie demoralizującego jej zdaniem wpływu konkubiny na dzieci, a co ważniejsze, że ta konkubina nie zasługuję bynajmniej na szacunek. Za dawnych dobrych czasów panowie też zadawali się z różnego rodzaju fordanserkami i ulicznicami lecz – jak to się mówiło- nie afiszowali się tym. Możemy nazywać to hipokryzją, ale na jej drugim biegunie jest rozpasanie i ekshibicjonizm. Człowiek ulegający swoim słabościom jest obecnie utwierdzany w przeświadczeniu, że tym słabościom przysługuje szacunek i ochrona. Jeżeli tak dalej pójdzie będziemy karani za brak szacunku do zwolenników zoofilii , masochistów i pedofilów.
  Jeżeli natomiast, jak twierdzą postępowcy, nasze uprzedzenia to tylko zwykłe fobie zapytam odkąd to w cywilizowanym świecie fobie podlegają penalizacji. Mamy prawo brzydzić się flaków, niektórzy nie jedzą ślimaków ani ostryg , większość z nas nie wzięłaby do ust wielu egzotycznych przysmaków takich jak w Kambodży smażona tarantula czy w Meksyku escamoles czyli mrówcze jaja, a w Korei wijące się ramiona ośmiornic na talerzu. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby za te fobie, objawiające się czasem wręcz odruchem wymiotnym, ktoś mógłby być karany sądownie. Leczenie takich fobii, jak na przykład aibofobia (strach przed palindromami) czy agorafobia odbywa się wyłącznie, jak stanowi ustawa psychiatryczna, na życzenie pacjenta. Przymusowe leczenie fobii w psychuszkach (leczenie lęku przed komunizmem) należy –sądzę- do repertuaru poprzedniej epoki.
  Antropologowie uważają, że atawistyczne fobie, na przykład lęk przed pająkami czy szczurami mają swoje racjonalne uzasadnienie i swoje pozytywne znaczenie nawet współcześnie. Węże bywają jadowite i lepiej nie nawiązywać z nimi kontaktu, szczury roznoszą różne groźne choroby.
  Niechęć zdradzonej kobiety do nowej partnerki męża, która rozbiła jej rodzinę i odebrała ojca dzieciom jest też zupełnie racjonalna. Usprawiedliwiona jest również zła opinia zarówno zdradzanej żony jak i dzieci na temat osoby, która bezceremonialnie odebrała im kogoś bliskiego. Żądanie szacunku dla takiej osoby można porównać z żądaniem szacunku dla złodzieja, który właśnie ukradł nam portfel.
  Szaleństwo współczesnego świata wyraża się miedzy innymi faktem, że złamana została starożytna zasada, zgodnie z którą osoba popełniająca przestępstwo nie może oczekiwać opieki prawa. W Anglii włamywacz, który połamał nogi spadając ze spróchniałego balkonu uzyskał w sądzie odszkodowanie od właściciela domu. Wynika stąd, że właściciel posesji powinien się troszczyć o komfort i dobre warunki pracy ewentualnych złodziei. Policja radzi żeby nie przeciwstawiać się bandytom, negocjować z nimi i pokornie oddawać im wszystko czego zażądają, a jeżeli ktoś zbyt zdecydowanie broni swojej własności lub swoich praw może narazić się na zarzut przekroczenia granic obrony koniecznej i być za to skazany. Sądy i policja troszczą się o anonimowość bandytów, oskarżeni występują w prasie bez podania nazwiska.
  Tymczasem ostracyzm społeczny odgrywał zawsze dużą rolę w zapobieganiu przestępstwom i nie było możliwe, żeby jak obecnie w Polsce, pospolity defraudant butnie panoszył się w życiu politycznym i organizował antyrządowe manifestacje. Ps..." Gdy życie na dole dziczeje a władza na górze głupieje " - to nieomylna oznaka upadku cywilizacji wg F. Konecznego.
 • @Husky 08:12:25
  Trzeba im zrobić nową edycję BigBrothera! Wziąć uchodźców z Czeczenii którzy już są w Polsce, no i tych w Warszawie parę tysięcy beżowych i na siłę dokwaterować ich do mieszkań Kidawie Błońskiej, Ewie Kopacz, Kierwińskiemu itd. a także ich miłośnikowi naszemu Zygmuntowi B. Założyć kamery i puścić o 19-30 w TVP.
 • @Husky 08:12:25
  Tu pod tym linkiem jest jasno wytłumaczone dlaczego kościół i opozycja totalna czyli bezczelne chciwe komuchy tak bardzo chcą przyjmować tzw. "uchodźców" do siebie to jest handel ludzi na ogromną skalę:http://alexjones.pl/aj/aj-swia...
  Za to powinien dla tej mafii z Włoch, Grecji, UE być Trybunał Karny w Hadze. Linkujcie dalej, niech Polacy z tym się zapoznają.
 • Brat zamachowca z Manchesteru planował zamach na szefa misji ONZ w Libii!
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149596264616114699578.jpg http://niezalezna.pl/99578-brat-zamachowca-z-manchesteru-planowal-zamach-na-szefa-misji-onz-w-libii Papa Franciszek jeszcze ich nie otoczył opieką i troską katolickiego miłosierdzia, miłości i współczucia? Na zdjęciu wygląda jak wykruszony popularny.Dziwne że go ten karabin nie przeważył:) Nie brat planował, lecz zleceniodawcy. Będą następni - niestety. "Wszystko wskazuje na to, że w zbrodniczą działalność angażowała się niemal cała rodzina". No jak to tak? Nie wolno generalizować. To godzi w ojropejskie wartości. Przecież zawsze rodzina nic nie wie, że ktoś się "zradykalizował", że na stole w kuchni składał bomby, że pod łóżkiem leży karabin i skrzynka amunicji. Kaddafi nie bez powodu chciał aresztować tatusia terrorystę. Synek urodził się 22 lata temu w UK. To znaczy, że proceder przyjmowania "uchodźców" terrorystów trwa już kilkadziesiąt lat i to szaleństwo trwa dalej. Ilu zatem terrorystów musi być w krajach Europy zachodniej. To co zdarzyło się w Manchester, musiało być przygotowane przez wiele osób ze środowiska islamskiego. Ich matki, żony, rodzeństwo wiedziało co się szykuje. Nic z tym nie zrobili. Gdyby w społeczności muzułmańskiej w UK nie było na to przyzwolenia to by się nic nie wydarzyło z faktu, że jest to wyspa i nie da się nic wwieźć. Podejrzewam, że ostrzegają się też wcześniej żeby na dany koncert nie iść. Czyli ilu muzułmanów wie i to akceptuje. Najlepszy na to dowód, że nie było ani jednej rodziny islamskiej na tym koncercie, podobnie jak we Francji. Oni wiedzą kiedy nie wychodzić z domu i gdzie.
 • @kula Lis 67 12:50:44
  Policzmy "zyski" w/g kretynki z totalnej opozycji

  Było 7000 uchodźców - wysadził się jeden.
  Zostało 6999 uchodźców - wysadził się jeden.
  Zostało 6998 uchodźców - wysadził się jeden.
  itd.

  https://pbs.twimg.com/media/DA1yyb1WsAARGL1.jpg
 • @Husky 13:23:21 po tej minie widać, że to wredna baba.
  Mimika obłąkanych pacjentów przejawia większe ślady zdrowego myślenia niż twarz tej pani. Lewactwo, to poważna choroba umysłu. Popatrz i nie zapomnij jej nienawiści i pogardy do Polaków... bezcenne.. Soros takich idiotów szuka po całym świecie. Facjata tej debilki świadczy o poziomie jej IQ. To poziom miejskiego szamba nie czyszczonego od roku. Podejrzewam, iż owca na wypasie ma w swojej główce więcej mózgu niż to debilne stworzenie. Z drugiej strony tatuś tylko ..pałował i zamiast między drzwi coś takiego..zmajstrował. Jak mówili kiedyś "mądrzy" ZOMOwcy(o podobnym IQ) ..na kratę i wysuszyć. Zwróćcie uwagę dla kogo pracuje i gdzie występuje ten pustak. Te miejsca kontrolowane są przez antypolaków, których przodkowie zawsze lekceważyli sobie nasze życie, a wręcz z upodobaniem zabijali naszych bohaterów, inteligencję i wszystkich sprzeciwiających się. To są rodzinki największych komunistycznych siepaczy. Natychmiast zamknąć idiotkę w psychiatryku bo to idealny materiał na terrorystkę i kandydatkę do samo wysadzenia. Albo nie, nie zamykać niech się idiotka wysadzi razem z własną rodziną.
 • @kula Lis 67 12:50:44
  Konczac ten temat zacytuje tu wpis na TT Janusza Rewinskiego :

  https://pbs.twimg.com/profile_images/758639215483707392/je1s-M28_400x400.jpg


  //Panie daj mi wszystko z wyjątkiem siły, bo jak dasz mi siłę to jak zak...... w ten pusty sagan...//
 • @kula Lis 67 13:36:08
  Medal idioty/ki roku przyznany!

  https://pbs.twimg.com/media/DA6H1DsW0AAw3aL.jpg
 • @Husky 13:23:21 Na przyszłość uprzedzaj, że fotka może wywoływać problemy gastryczne.
  Coś za długo praprzodkowie schodzili z drzewa i stąd te defekty genetyczne. Gęba jak kamień polny, oczy tęskniące za rozumem, dylematów waginy - apogeum. Archetyp tłumoka. Nawet nazwisko adekwatne. Takie przymulone aspołeczne ścierwa nie mają poczucia więzi tradycyjnej rodziny....to są potomkowie czerwonej bolszewickiej zarazy nienawidzącej Polski...żyją w środowisku komun, gdzie żadne wartości nie mają znaczenia ...po prostu taki aspołeczny burdel....a w burdelu wartością samą w sobie jest qurwa i alfons!!!!!! Jestem Za! Pod warunkiem, że ofiarami zamachu padną: rzeczona Pamuła, Michnik, Tusk, Petru, Schetyna, Nitras, Grabiec, Szering Wielgus, Bolesław Wałęsa, nowoczesny babochłop. Ups.. To już 12 ofiar. Proponuję dać jej delegację na wyjazd do obozów bez eskorty, wymóg-spódniczka mini i dekolt do pasa oraz kredki jako element obronny..Podążając zatem dalej tropem genialnych myśli Pamuły - zadajmy pytanie: Jeżeli ten jeden "uchodźca" odpali bombę akurat w pewnej redakcji na ulicy Czerskiej - to ilu wtedy zginie Polaków?
  A póki co - już dziś rozpocznijmy zwalczać terroryzm od walki z rodzimymi debilami...
 • @leoparda 09:18:49
  Tak to jest kiedy mniejszości narodowe desygnują swoich w kulturze i sztuce a mamy tu do czynienia nie tylko z bluźnierstwem ale i z działaniami antypolskimi. 1. czemu to indywiduum nie zostało jeszcze zwolnione dyscyplinarnie z pracy?
  2. czemu z urzędu nie zostały postawione zarzuty za namawianie do morderstwa Polaków?
  3. czemu to coś nie trafiło do psychiatryka na obserwację?
  Pytań jest więcej... np jakiej narodowości jest to coś...? toż to proste , wystarczy popatrzeć na tę facjatę, (typowe kiedyś bardzo na wsi dla wioskowych drobnych handlarzy) no i zaraz też należy do kręgu "narodu wybranego" przy GW. Wszystko jasne dlaczego na życiu Polaków tak "bardzo" tej kreaturze zależy?
 • @leoparda 09:18:49
  To potomkowie tych co Polska przyjęła po wojnie 30letniej jak Europa Zachodnia sama zrobiła sobie coś w rodzaju dzisiejszej Syrii a resztę dokończyły epidemie tak, że zostało ich 4 mln na całą Europę Z. - kraje Rzeszy. Jak komuś jest mało tej wypowiedzi, to niech zastanowi się nad tymi w sejmie i nad ich wyborcami - liczą na korzyści a nie liczą kto za to zapłaci. Dziwne no nie? To dla nich jest wszystko normalne dla tych resortowych dzieci z UB, SB, ZOMO, NKWD, PO, KOD oni za kasę wysługiwali się ZSRR, a teraz wysługują się Niemcom. Ci ludzie to zdrajcy narodu Polskiego, cieszyli się z tego jak byliśmy przez UE upokarzani za nierządu PO-PSL. Jako żydówka, za która się podaje ma jakieś dziwne problemy z liczeniem:
  w jednej chwili może zginąć 200 (tak już było) a następne lata jak naszym kosztem "uratują" dziesiątki tysięcy dezerterów to i tak pozostanie szerokie środowisko zamachowców.
 • @Husky 13:47:32
  Proponuję inne prostsze działanie matematyczne- wysadzając tą babę ocalimy 9-cioro Polaków i zaoszczędzimy na 7000 uchodźców, zamykając GW uratujemy miliony drzew, energię i odzyskamy spokój ducha!!! Rozradowana gęba tej chazarskiej bladzi, kiedy luźno mówi o śmierci Polaków, powinna być non stop pokazywana we wszystkich możliwych mediach, a ta parszywa wypowiedź cytowana od przodu, od tyłu i wspak. Jej zachowanie powinno być szeroko komentowane przez psychologów, socjologów, seksuologów, ginekologów i kogo tam jeszcze przez okrągły miesiąc! Media powinny grzać tę sprawę, by wszyscy mogli usłyszeć jaki stosunek mają chazarowie do naszego Narodu! Uczmy się od swoich wrogów! Wyobraźcie sobie, co by się działo w GWnie, gdyby Kaczor czy Antoni wypowiedzieli się w podobnym kontekście o muzułmanach czy żydach! Zresztą nie trzeba sobie tego wyobrażać, bo mieliśmy już pokaz apropos chorób.
 • @leoparda 21:28:00
  "Czy jest pani za tym, aby te 10 osób to były pani bliskie osoby jak: dzieci, matka, mąż..."

  Ciekawe jakby zaczęła śpiewać jakby to się stało. Dotarłoby do niej, że gada głupoty? Wątpię.

  Pozdrawiam.
 • @Jasiek 14:32:38
  Co ciekawe, w ścierwomediach czyli GW,TVN czy Polszmat w tym temacie cisza.Kompletna cisza
  Na topie są za to kciuki Prezydenta Dudy
 • @Jasiek 14:32:38
  Jeżeli ktoś myśli, że o tym czy jest się Polakiem decyduje wpis w dowodzie lub paszporcie, to jest w olbrzymim błędzie.

  https://pbs.twimg.com/media/DA6AQyjXoAACWsn.jpg
 • @kula Lis 67 14:19:25
  Czy ten "typowy" upadek wieżowca pod działaniem "sił grawitacji" był początkiem obecnej akcji przymusowego przyjmowania islamskich uchodźców?

  https://pbs.twimg.com/media/DA6mZT-XcAQ63EO.jpg
 • @kula Lis 67 13:15:37
  Strona nie działa, błąd 404 - krasnoludki usunęły?
 • @Husky 14:39:10
  Gdyby inna osoba w tv tak samo powiedziała, z tym, że zastępując tych 10 Polaków 10 -ma Żydami, to byłby dopiero rajwach, aj waj, aj waj w w/w mendiach a i innych też!
 • @lorenco 17:01:48
  Włochy: ludzie mafii i Kościoła oskarżeni o „biznes migracyjny”....
  Pół tysiąca policjantów wzięło udział w rozbiciu siatki mafijno-kościelnej, która zarabiała miliony na defraudacji unijnych środków przeznaczonych na przyjmowanie migrantów z Afryki.

  „Jednego dnia połowa migrantów z obozu dostawała jeść, reszta musiała czekać do jutra. A to, co ci ludzie w końcu dostawali, to żywność przeznaczona dla świń” – tak Nicola Gratteri, prokurator Catanzaro w Kalabrii podsumował istotę „biznesu migracyjnego” w wielkim obozie dla uchodźców/migrantów Isola Capo Rizzuto. Jest tam 1200 miejsc, ale przyjmowano o wiele więcej ludzi, bo każdy „osobodzień” przynosi pieniądze: Unia przeznacza każdego dnia 35 euro na pomoc pojedynczemu migrantowi. Wystarczy ciąć koszty, by z „pomocników” zrobić milionerów.

  Oficjalnie obozami dla uchodźców/migrantów na południu Włoch zajmują się stowarzyszenia katolickie, jak „Misericordia” w tym przypadku. Według policji, zlecają one jednak podwykonawstwo ‘Ndranghecie, kalabryjskiemu odpowiednikowi osławionej mafii sycylijskiej, która zarządza obozami za pośrednictwem sieci swych (legalnych) spółek. Policja aresztowała ks. Eduardo Scordio z „Misericorii”, któremu mafia płaciła setki tysięcy euro za „opiekę duchową” nad uchodźcami. W więzieniu znalazł się też wpływowy przewodniczący stowarzyszenia Leonardo Sacco, przyjaciel ministra spraw wewnętrznych Włoch Angelino Alfano. Łącznie fala aresztowań objęła ponad 80 osób, głównie z klanu Arena ‘Ndranghety. Klan Arena zajmuje się m.in. przyjmowaniem migrantów na Lampedusie.

  „To tylko wierzchołek góry lodowej” – podsumował akcję policji Raffaele Cantone z włoskiego odpowiednika CBA. O współpracę z mafią są podejrzane też niektóre organizacje pozarządowe, które transportują migrantów spod wybrzeży libijskich do Włoch.
  Źródło: STRAJK
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/115335-wlochy-ludzie-mafii-i-kosciola-oskarzeni-o-biznes-migracyjny
 • @kula Lis 67 18:06:50
  No i mamy BINGO!
  Olbrzymia kasa za handel uchodźcami, olbrzymia kasa za handel narządami, olbrzymia kasa za handel bronią.
  Une wiedzą jak geszeft robić, przez to, to tu, to tam, urządzają kolorowe rewolucje a potem demokratycznie bombardują swoimi lub swoich przydupasów rencami.
 • @lorenco 17:01:48
  Przemytnicy imigrantów faszerują młode kobiety hormonem na wypadek gwałtu. Zakładają oni, że większość z przewożonych przez nich młodych dziewczyn może zostać zgwałcona podczas próby dostania się do Europy.

  Pomimo tego że podawanie progesteronu w zbyt dużych dawkach lub podawanie go zbyt młodym kobietom jest niebezpieczne i może wywołać wcześniejszą menopauzę, przemytnicy z Afryki wstrzykują hormon młodym dziewczętom, aby nie zaszły one w ciążę w czasie próby dostania się na Stary Kontynent.

  Helen Rodriguez, ginekolog pracująca na wyspie Lampedusa, gdzie znajduje się ośrodek dla imigrantów, do którego trafiają nielegalni tzw. uchodźcy uratowani przez włoską straż przybrzeżną na Morzu Śródziemnym, stwierdziła, że młode kobiety, które trafiają na wyspę, pozwoliły sobie wstrzyknąć progesteron na początku wędrówki, ponieważ wiedziały, że prawdopodobnie zostaną zgwałcone.

  Rodriguez podkreśliła jednocześnie, że niewiele z nich zdaje sobie sprawę z ryzyka związanego z przyjmowaniem tego hormonu. Zdaniem lekarki co piąta Erytrejka, którą badała, nie miała miesiączki z powodu przyjęcia zbyt dużej ilości progesteronu.
  Źródło: rp.pl/the independent, NDIE.PL
 • @lorenco 17:01:48
  Statki NGO przewożące migrantów pod nadzorem policji?
  Włoska komisja parlamentarna domaga się wprowadzenie służb policyjnych na statki, lub w pobliżu tych statków, charytatywnych ratujących migrantów u wybrzeży Libii.

  Nicola Latorre, przewodniczący komisji obrony w Senacie oznajmił, że taki ruch zapewniłby rozpoczęcie dochodzeń w sprawie przemytu ludzi już na morzu, gdzie „łatwo zgubić kluczowe dowody”.

  Latorre przemawiał podczas prezentacji raportu opartego na serii rozpraw sądowych, na których przesłuchiwano organizacje pozarządowe oskarżone o wspieranie masowego napływu imigrantów do Włoch. NGO oferują odbieranie przybyszów z załadowanych po brzegi łodzi, które przemytnicy w praktyce muszą tylko przeprawić poza wody terytorialne Libii.

  Organizacje pozarządowe wylały kubeł zimnej wody na pomysł wpuszczania służb policyjnych na ich łodzie.

  „Mamy mandat humanitarny i chcemy zachować jasny rozdział pomiędzy naszymi działaniami, a interwencją zbrojną czy policyjną. To kluczowe dla zachowania naszej niezależności” podała w oświadczeniu jedna z NGO, SOS Mediterranee.

  We wspomnianym raporcie komisja zaleciła również wprowadzenie systemu rejestracji NGO zaangażowanych w operacje ratownicze, żeby zapewnić pełną przejrzystość metod ich finansowania.

  Statki organizacji charytatywnych były w tym roku odpowiedzialne za ocalenie jednej trzeciej z tysięcy migrantów odebranych na wodach w pobliżu Libii. To więcej niż w zeszłym roku, kiedy w tego typu akcjach uratowały około jednej czwartej uchodźców.

  Od początku 2014 roku Włochy przyjęły ponad pół miliona ocalonych w ten sposób migrantów.

  Zalecenia komisji obrony zostały ogłoszone po burzliwych dyskusjach na temat oskarżeń sycylijskiego prokuratora Carmelo Zuccaro, według którego łodzie NGO mogą być finansowane przez samych przemytników, którym ułatwia to wysyłanie do Europy migrantów z Afryki.
  TiCa, na podstawie: TheLocal.it
  Źródło: Euroislam.pl
 • @lorenco 18:45:58
  Statki NGO przewożące migrantów pod nadzorem policji?
  Włoska komisja parlamentarna domaga się wprowadzenie służb policyjnych na statki, lub w pobliżu tych statków, organizacji charytatywnych ratujących migrantów u wybrzeży Libii.

  Nicola Latorre, przewodniczący komisji obrony w Senacie oznajmił, że taki ruch zapewniłby rozpoczęcie dochodzeń w sprawie przemytu ludzi już na morzu, gdzie „łatwo zgubić kluczowe dowody”.

  Latorre przemawiał podczas prezentacji raportu opartego na serii rozpraw sądowych, na których przesłuchiwano organizacje pozarządowe oskarżone o wspieranie masowego napływu imigrantów do Włoch. NGO oferują odbieranie przybyszów z załadowanych po brzegi łodzi, które przemytnicy w praktyce muszą tylko przeprawić poza wody terytorialne Libii.

  Organizacje pozarządowe wylały kubeł zimnej wody na pomysł wpuszczania służb policyjnych na ich łodzie.

  „Mamy mandat humanitarny i chcemy zachować jasny rozdział pomiędzy naszymi działaniami, a interwencją zbrojną czy policyjną. To kluczowe dla zachowania naszej niezależności” podała w oświadczeniu jedna z NGO, SOS Mediterranee.

  We wspomnianym raporcie komisja zaleciła również wprowadzenie systemu rejestracji NGO zaangażowanych w operacje ratownicze, żeby zapewnić pełną przejrzystość metod ich finansowania.

  Statki organizacji charytatywnych były w tym roku odpowiedzialne za ocalenie jednej trzeciej z tysięcy migrantów odebranych na wodach w pobliżu Libii. To więcej niż w zeszłym roku, kiedy w tego typu akcjach uratowały około jednej czwartej uchodźców.

  Od początku 2014 roku Włochy przyjęły ponad pół miliona ocalonych w ten sposób migrantów.

  Zalecenia komisji obrony zostały ogłoszone po burzliwych dyskusjach na temat oskarżeń sycylijskiego prokuratora Carmelo Zuccaro, według którego łodzie NGO mogą być finansowane przez samych przemytników, którym ułatwia to wysyłanie do Europy migrantów z Afryki.

  TiCa, na podstawie: TheLocal.it
  Źródło: Euroislam.pl
 • @lorenco 18:45:58
  Pracowity piątek dla włoskiej Straży Przybrzeżnej. Ocalono 3 tys. migrantów.

  Dramatyczne wydarzenia miały miejsce na południowym wybrzeżu Włoch. Straż Przybrzeżna przedsięwzięła w sumie 20 operacji, w których uratowano 3 tysiące ludzi.

  Na pomoc uchodźcom, którzy płynęli od wybrzeży Libii na małych statkach, łódkach i pontonach wyruszyła włoska Straż Przybrzeżna, ale też organizacje pozarządowe, a nawet – w obliczu kryzysu – dwa statki handlowe. W sumie uratowano 3 tysiące ludzi. Dla porównania, od początku roku morskim szlakiem przybyło do Włoch 40 tysięcy osób. Większość uratowanych w ostatni piątek skierowano do portów na Sycylii.

  Phoenix, jeden ze statków transportujących 400 uratowanych, należący do organizacji pozarządowej Moas, poinformował, że oprócz ocalonych transportuje również ciało mężczyzny, który został zastrzelony przez przemytnika ludzi, ponieważ nie chciał oddać mu swojej czapki.

  Marco Minniti, minister spraw wewnętrznych Włoch powiedział, że jego kraj chce „kontrolować falę migracyjną, a nie zostać przez nią porwany”, natomiast wszystkim uratowanym zapewni godne warunki.

  Jednocześnie budujące wieści płyną z Węgier, które wybudowały wprawdzie kolejny płot na granicy z Serbią, „wzięły się” jednak za karanie przemytników ludzi. Czterech mężczyzn, którzy przyczynili się do śmierci 71 osób ukrytych w ciężarówce-chłodni na trasie z Węgier do Austrii, prawdopodobnie zostanie skazanych na karę dożywotniego więzienia.

  Źródło: STRAJK
 • @lorenco 18:45:58
  Dżihadysta dowiezie ci pizzę…

  Brytyjski islamista znany pod pseudonimem Abu Rayah walczył w Syrii i był aktywistą zdelegalizowanej organizacji Muslims Against Crusades. Jedyną sankcją, która go spotkała było odebranie brytyjskiego paszportu, a dziś pracuje jako dostawca w restauracji.

  Bez przeszkód może też podróżować po Europie i Bliskim Wschodzie.

  Abu Rayah – dawniej prawa ręka kaznodziei nienawiści Anjema Choudary’ego, właśnie wrócił z Syrii do Wielkiej Brytanii. Pracuje w restauracji jako dostawca jedzenia. 34 – letni mężczyzna był liderem Muslims Against Crusades (MAC). Ta zdelegalizowana grupa islamistyczna świętowała rocznice ataków z 11 września oraz groziła, że spali podobizny księcia Wiliama i Kate w dzień ich ślubu. Pełnił też funkcję rzecznika MAC i odgrywał ważną rolę w Al-Muhajiroun, organizacji, która wychowała całe pokolenie urodzonych na wyspach terrorystów.

  Rayah pojawił się w propagandowych nagraniach obok Choudary’ego i brał udział w licznych protestach – mimo to przed wyjazdem do Syrii pracował w państwowej służbie zdrowia. Co więcej, bez żadnych przeszkód podróżował po całej Europie i krajach Bliskiego Wschodu, chociaż był zamieszany w działania terrorystyczne, w tym walkę w Syrii. Był jednym z około 400 Brytyjczyków, którzy wrócili do kraju po uczestnictwie w walkach na Bliskim Wschodzie. W lutym 2014 roku Rayah podróżował do Turcji pod pretekstem dwutygodniowych rodzinnych wakacji. Z Turcji udał się do Syrii na cztery miesiące i w tym czasie „poświęcał się działalności terrorystycznej, najprawdopodobniej również walce w imieniu dżihadystów.”

  Jedyną sankcją, jaka go spotkała, było unieważnienie jego brytyjskiego paszportu. Dziś pracuje jako dostawca w restauracji dowożąc dania do domów nie podejrzewających niczego klientów aplikacji Just Eat. Firma umywa ręce argumentując, że nie zatrudnia kierowców bezpośrednio.

  Brytyjski kontrwywiad MI5 uważa, że Rayah może mieć powiązania z innymi członkami Al-Muhajiroun w Syrii, w tym z Omarem Ali Hussainem, który przyznał się do dekapitacji czterech osób. Po deportacji z Bułgarii pod zarzutem terroryzmu Rayah nie miał żadnych problemów z podróżowaniem między innymi do Pragi i Warszawy. Jednak w marcu 2015 roku jego paszport został unieważniony przez Home Office, które uznało, że jego działania stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego w Wielkiej Brytanii. Odwołał się od tej decyzji do sądu, jednak przegrał. Bronił się: „Jestem osobą religijną, jednak moje poglądy są mainstreamowe i umiarkowane. Żałuję moich starych powiązań i działań, które promowałem”. Wyrok został odczytany w marcu: „Powód przyznaje, że w okresie od 2008 roku do 2011 miał powiązania z organizacjami zdelegalizowanymi przez Terrorism Act 2000: Al-Muhajiroun oraz Muslims Against Crusades” – czytamy w uzasadnieniu wyroku.

  Emma Web z think-tanku The Henry Jackson Society uważa, że powrót dżihadystów z Syrii jest wielkim wyzwaniem dla służb bezpieczeństwa. „Wiemy, że około 400 osób, które walczyło po stronie ISIS powróciło i że osoby te nadal angażują się w przestępczość terrorystyczną na terenie kraju” – stwierdza ekspertka.

  GB
  Na podstawie: Dailymail.co.uk
  Źródło: Euroislam.pl
 • @lorenco 18:45:58
  Trwa próba wybielenia wyznawców islamu po zamachu w Manchesterze. W obliczu ostatnich wydarzeń w Manchesterze znów próbuje się wybielić islam i pokazać, że jest to religia pokoju i miłości. Za wszelką cenę próbuje się postawić barierę między islamem a terroryzmem i pokazać, że między tymi dwoma terminami nie ma żadnego związku. Tymczasem zamachowcami praktycznie za każdym razem są właśnie islamiści, którzy dotarli do Europy w przebraniu uchodźcy.

  Swoją cegiełkę w próbie wybielania islamu dołożyła redakcja czasopisma Cosmopolitan. Po dokonanym zamachu jeden z taksówkarzy zaoferował osobom pilnie potrzebującym darmowy przejazd. Brodaty mężczyzna z turbanem na głowie jest Sikhem, ale „Cosmopolitan”, a za nim pozostałe media, zaczęły pisać o nim jak o muzułmaninie. Jest to typowe działanie mające na celu ocieplenie wizerunku wyznawców islamu w oczach Europejczyków, których domyślnie traktuje się jak islamofobów.

  Szczytem głupoty popisał się brytyjski polityk Andy Burnham, który nie zawahał się powiedzieć, że zamachowiec Salman Abedi, który wysadził się w powietrze w Manchester Arena zabijając 22 osoby, wcale nie jest muzułmaninem tylko terrorystą. Wmówił swoim słuchaczom, że jego zdanie podziela wielu ludzi. Nie pierwszy raz słyszymy od islamofilów, że islam nie ma nic wspólnego z mordami na mieszkańcach Europy. Jednak jak mawia klasyk: „Nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzułmaninem”.

  Ocieplanie wizerunku wyznawców islamu trwa również w Niemczech. Minister Finansów Wolfgang Schaeuble powiedział w czwartek, że szybko rozrastająca się demograficznie społeczność muzułmańska nie jest zagrożeniem tylko „szansą” dla chrześcijan i wszystkich mieszkańców Niemiec. Jego zdaniem Niemcy mogą uczyć się od nich wielu wartości, w tym tolerancji. Schaeuble poparł również stwierdzenie, że islam jest częścią Niemiec i jest to „fakt”, z którym należy się pogodzić.

  Reakcje na kolejne zamachy ze strony żałosnych islamofilów są za każdym razem takie same. W pierwszej kolejności, gdy jest to tylko możliwe, próbuje się zataić pochodzenie sprawcy. Zaczyna się organizować zgromadzenia, podczas których rysuje się kredą po ulicach i pisze różne pozytywne przekazy o miłości i tolerancji. Następnie rozpoczyna się kampania medialna, mająca na celu pokazanie, że islam to religia pokoju a muzułmańscy uchodźcy uciekają przed wojną. Ostatecznie każdego kto wskazuje na związki między islamem, terroryzmem i masowym napływem migrantów, nazywa się rasistą. Działania te są powtarzane aż do następnego zamachu bombowego w Europie.
  Źródło: ZmianyNaZiemi.pl
 • @lorenco 18:45:58
  Bractwo Muzułmańskie ma związki z ISIS .... Były członek ISIS potwierdził związki Państwa Islamskiego z Bractwem Muzułmańskim w Egipcie. Ali Kamal, młody Egipcjanin, dołączył do ISIS w Libii i był członkiem ugrupowania w latach 2012-2013, do czasu ucieczki do rodzinnego kraju. W obszernym wywiadzie dla egipskiego kanału telewizji satelitarnej Kamal mówił o swoich doświadczeniach w ISIS.
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/88_2_kamal.jpg Kamal w egipskiej telewizji https://www.youtube.com/watch?v=kjp_i7aKISk
  Odniósł się do do tego, że tzw. „Państwo Islamskie” (ISIS / ISIL) wysłało do Egiptu 100 000 dolarów na rekrutację. Rekruci byli następnie wysyłani przez terytorium Turcji do Syrii, gdzie walczyli w szeregach ISIS. Pieniądze były przekazywane przez prywatne osoby, często dostarczane własnymi samochodami, a także cinkciarzy będących członkami Bractwa Muzułmańskiego. Kamal zwrócił uwagę na ścisły związek pomiędzy dżihadystami z ISIS a Bractwem Muzułmańskim w Egipcie. Na przykład, gdy wydało się, że władze egipskie chcą aresztować Safwata Hegaziego, prominentnego kaznodzieję Bractwa Muzułmańskiego i oficera politycznego, członkowie ISIS próbowali mu pomóc w ucieczce z Egiptu. http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/88_3_5.jpg Hegazi (z lewej) w sądzie w Kairze (2014)

  Hegaziego udało się ostatecznie zlokalizować i zidentyfikować pomimo przebrania, i aresztować na granicy egipsko-libijskiej. Szejk Salam, „emir” Batalionu Abusalim ISIS, pod którego kontrolą znajdowało się portowe miasto Darna we wschodniej Libii, osobiście czekał na Hegaziego po libijskiej stronie granicy. Kamal twierdził również, że Hegazi był odpowiedzialny za transfer broni z Libii dla dżihadystów w Syrii.

  Xsara na podstawie:
  clarionproject.org
 • @lorenco 18:45:58
  To jest po prostu chore! We Francji jest 6 mln Arabów. Nie zgadniesz ilu z nich pracuje. Skala nieróbstwa przeraża..

  Sześć milionów muzułmanów narzuca w tej chwili Francji swoją kulturę i swoją religię – mówi Interii konsul honorowy RP w Nicei Michel Forkasiewicz.

  Konsul honorowy RP w Nicei, który mieszka we Francji od 57 lat, opowiada dziennikarzom jak wygląda, obecnie Francja i jak zmaga się z rosnąca falą terroryzmu.

  Mówi również o mniejszości muzułmańskiej i o tym, że 6 milionów obywateli pochodzenia arabskiego stanowi poważny problem we Francji.

  Jak zauważa Forkasiewicz „jeszcze za czasów generała de Gaulla, do Francji przybyło bardzo dużo Marokańczyków i Tunezyjczyków i to oni stanowią większość z 6-milionowej populacji pochodzenia arabskiego we Francji.”

  – To jest wielki problem dla kultury francuskiej, dla polityki, dla gospodarki – dodaje.

  Ta mniejszość arabska nie chce się asymilować, a jednocześnie narzuca Francuzom swoją religię i kulturę. I jak mówi Forkasiewicz, to ten problem będzie tylko narastał. Są oni również bowiem obciążeniem dla gospodarki Francji.

  – Na sześć milionów muzułmanów oficjalnie pracuje około 800 tysięcy. Reszta to są kobiety, dzieci i starcy oraz dwa miliony osób, które mogłyby pracować, ale nie chcą i żyją z zasiłków – powiedział Forkasiewicz.

  Francuzi coraz mniej tolerują fakt, że my wszyscy musimy płacić na nich strasznie duże pieniądze. Dziennikarze wyliczyli, że ich niechęć do pracy kosztuje Francję między 12 a 15 miliardów euro rocznie – dodał.

  Zdaniem Michela Forkasiewicza, aby sytuacja się zmieniła rząd francuski powinien mocniej postawić na asymilację osób pochodzenia arabskiego. Jak mówi:
  – 60-70% obywateli arabskiego pochodzenia nie chce się asymilować, nie chce uznać francuskich zwyczajów i kultury.

  Forkasiewicz wypowiedział się także na temat zbliżających się wyborów. na pytanie czy wszytko jest już rozstrzygnięte odpowiedział.

  -Francuzi trochę się boją Marine Le Pen. Wątpię, że zostanie prezydentem, a sondaże zdają się te wątpliwości potwierdzać. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że Front Narodowy to partia, moim zdaniem, najmocniejsza, jeśli chodzi o struktury. Nawet przed prawicą, która się kompletnie rozsypała podczas tych wyborów.

  A lewica już właściwie nie istnieje. Francois Hollande kompletnie zrujnował Francję, z punktu widzenia ekonomicznego i administracyjnego, a Emmanuel Macron to jego wielka fabrykacja.

  „Jestem przekonany, że Macron będzie prezydentem” – dodał na koniec.

  http://wolnosc24.pl
 • @kula Lis 67 19:15:02
  Jedyne araby, które toleruje w Polsce i Europie

  https://pbs.twimg.com/media/DA63mVwXkAA9OpB.jpg
 • @lorenco 18:45:58
  Polak z niemieckim paszportem podejrzany o związki z ISIS

  24-letni męźczyzna został zatrzymany w Neukirchen-Vluyn w Nadrenii, po tym jak w jego garażu policja natrafiła przypadkowo na skład chemikaliów, materiałów pirotechnicznych a także znacznych ilości rur i metalowych kul. W ocenie śledczych materiały mogły zostać użyte do skonstruowania bomby o dużej sile rażenia.

  W sprawę zamieszanych jest też dwóch obywateli Niemiec, Tunezyjczyk i Turek. Wszyscy byli w piątek przez wiele godzin przesłuchiwani. Policja w Essen powołał specjalną grupę śledczą do zadań specjalnych (BAO), która ma badać tę sprawę. Zdaniem prowdzących dochodzenie wiele wskazuje na związek zatrzymanych młodych mężczyzn ze strukturami Państwa Islamskiego. (ag)  Źródło: Euroislam
 • @lorenco 18:45:58
  Państwo Islamskie wzywa zwolenników aby masowo zabijali niewiernych

  Za pośrednictwem swojego kanału informacyjnego, Państwo Islamskie wydało instrukcję dla dżihadystów, "samotnych wilków", która opisuje w jaki sposób można przeprowadzić zamachy terrorystyczne. ISIS sugeruje aby islamiści zdobyli broń i skupiali się na masowych mordach na niewiernych.

  Taktyka została opisana na łamach magazynu internetowego Rumiyah w 10 językach świata, w tym w najpopularniejszym języku angielskim. Państwo Islamskie na ogół poleca swoim zwolennikom, aby wyposażyli się w dowolną broń palną, ewentualnie w noże i stosowali podstęp.

  W instrukcji zaznaczono, aby "samotne wilki" brały zakładników i skupiały się na mordowaniu jak największej liczby niewiernych, zamiast na negocjacjach i przyjmowaniu okupu. Magazyn Rumiyah pisze, że zwolennicy ISIS powinni szerzyć terror "językiem siły, językiem zabijania, dźgania i podrzynania gardeł, ścinania głów, rozjeżdżania ciężarówkami i palenia żywcem, dopóki nie dadzą dżizji będąc w stanie upokorzenia". Dżizja to nic innego jak podatek, który nakłada się na innowierców, aby mogli praktykować swoje religie.

  Państwo Islamskie nawiązało do masakry w klubie gejowskim w Orlando, do której doszło w czerwcu 2016 roku. Zamachowcem był Omar Mateen, który wziął wielu zakładników i rozstrzelał około 50 osób. Magazyn Rumiyah wskazuje, że morderca "wspaniale zademonstrował ten scenariusz" i zachęcono innych do podążania śladami Mateena.

  Islamska organizacja zbrojna zasugerowała, aby dżihadyści brali zakładników w centrach handlowych, kinach, w nocnych klubach, restauracjach lub na kampusach uniwersyteckich, wykorzystywali zabudowania do obrony przed służbami oraz posługiwali się niewiernymi jako ludzkimi tarczami. Wezwano ich aby ogłaszali się jako pracodawcy, oferowali na sprzedaż mieszkanie i różne przedmioty za pośrednictwem popularnych serwisów internetowych i zwabiali swoje ofiary. Jedna ze wskazówek głosi przechowywanie ciał niewiernych w specjalnie wyznaczonych pomieszczeniach.

  Magazyn Rumiyah opisuje również praktyczne sposoby na zdobycie broni palnej. Islamistom w Europie polecono zakup sprzętu na czarnym rynku, wyjazd do stref objętych działaniami wojennymi lub nocną napaść na sklepy z militariami. ISIS dodaje, że w USA zdobycie jakiejkolwiek broni palnej nie powinno stanowić większego problemu.

  Wezwania Państwa Islamskiego brzmią bardzo niebezpiecznie. Powinniśmy się zatem spodziewać jeszcze brutalniejszych zamachów terrorystycznych na bezbronną ludność amerykańską i europejską, lub jak opisał to wspomniany wyżej magazyn internetowy - na niewiernych. Działalność islamistów jest dodatkowo wspierana przez Unię Europejską, która nie tylko nakazuje przyjmować muzułmańskich "uchodźców", ale także utrudnia obywatelom dostęp do broni palnej. Doskonale wiadomo przecież, że broń zawsze można zdobyć w sposób nielegalny a rozbrojona ludność nie jest w stanie prawidłowo reagować na sytuacje zagrażające jej życiu.  Źródło: zmianynaziemi.pl
 • @lorenco 18:45:58
  Kurdowie przechwycili od terrorystów z ISIS broń pochodzącą z Turcji i NATO

  Aktywnie wspierani przez amerykańskich żołnierzy Kurdowie już wkrótce zdobędą tereny znajdujące się tuż przy syryjskiej zaporze Tabqa. Bojownicy ISIS są od pewnego czasu otoczeni i z dnia na dzień tracą kolejne terytoria. Tymczasem Kurdowie przejęli niedawno duży skład broni, która pochodzi z Turcji i NATO.

  W magazynie znaleziono między innymi granatniki przeciwpancerne M72 LAW, które wyprodukowano w tureckiej fabryce MKE Barutsan Rockets and Explosives Factory. Islamiści posiadali również broń i amunicję, która pochodzi od organizacji NATO. Kurdowie zdobyli opancerzonego Hummera, pick-upa marki Ford, wojskowy samochód ciężarowy REO oraz wyrzutnię rakiet Katiusza.

  Skład broni zawierał również moździerz, radzieckie granatniki RPG-7, karabin Kałasznikowa, karabin snajperski oraz pokaźne ilości sprzętu i amunicji. Kurdowie twierdzą, że broń pochodząca od NATO została przekazana bojownikom z ISIS poprzez Turcję.

  Od momentu powstania organizacji zbrojnej Państwo Islamskie na światło dzienne wychodziło coraz więcej informacji, które wskazują, że terroryści otrzymywali wsparcie między innymi od tureckiego rządu. Dwaj dziennikarze ujawnili, że tureckie służby wywiadowcze przekazywały duże ilości broni i amunicji do Syrii, za co zostali zamknięci w więzieniu. Kurdowie od początku wojny w Syrii udowadniają, że Turcja jest odpowiedzialna za powstanie Państwa Islamskiego - najpierw wspierała islamistów i handlowała z nimi ropą oraz skradzionymi artefaktami a następnie pod pretekstem walki z terroryzmem dokonała inwazji na Syrię.

  Źródło: zmianynaziemi.p
 • @lorenco 18:45:58
  Berliner Zeitung, koniec 2015: "Polska i Węgry stanowią większe zagrożenie niż ISIS". Od tamtego czasu ile osób zabiła Polska z Węgrami, a ile ISIS?

  W kontekście ostatniego zamachu terrorystycznego w Manchesterze, który zorganizowali islamscy ekstremiści, warto przypomnieć, że pod koniec 2015 roku niemiecki "Berliner Zeitung" napisał, iż ze strony Polski i Węgier współczesnej demokracji Europejskiej grozi większe niebezpieczeństwo niż ze strony Państwa Islamskiego! Powstaje pytanie: ilu Europejczyków od końca 2015 roku do dziś zabiło ISIS oraz jej sympatycy, a ilu Europejczyków straciło życie przez Polskę i Węgry? Czy Niemcy z "Berliner Zeitung" nadal uważają, że jesteśmy groźniejsi od ISIS?

  Przypomnijmy - pod koniec 2015 roku niemiecki "Berliner Zeitung" napisał, że interpretacja praworządności, którą prezentuje na Węgrzech rząd Wiktora Orbana, a w Polsce rząd Beaty Szydło, jest dla europejskiej demokracji "większym niebezpieczeństwem niż terror Państwa Islamskiego".

  Od momentu publikacji tych słów na łamach wydawanego w Berlinie dziennika, przez Francję, Niemcy, Belgię i Wlk. Brytanię przetoczyła się fala zamachów terrorystycznych organizowanych przez islamskich ekstremistów. W ich wyniku śmierć poniosło lub zostało poważnie rannych kilkaset niewinnych osób. Ilu Europejczyków w tym czasie zginęło lub zostało rannych w wyniku działań władz w Warszawie czy Budapeszcie? Czy to rząd Szydło i Orbana, czy też może terroryści przyczynili się do zwiększonej popularności na zachodzie Europy partii skrajnie prawicowych, które oprócz bezwzględnej walki z imigrantami chciałyby również rozwalenia UE od środka?

  Prowokacyjny tekst, jaki pod koniec 2015 roku ukazał się na łamach "Berliner Zeitung" miał wywołać oburzenie. I na tamten czas (koniec 2015 roku) to mu się udało. Kontrowersyjna publicystyczna teza nie wytrzymała jednak zderzenia z próbą czasu oraz rzeczywistością, jaka wkrótce nastąpiła. Krwawą rzeczywistością - dodajmy.

  Dzisiaj nikt nie powinien mieć żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości, że to islamski terroryzm jest znacznie większym zagrożeniem dla Europy, europejskiej kultury, szeroko rozumianych wartości, czy też dla "europejskiej demokracji", aniżeli to, co dzieje się w Warszawie czy Budapeszcie. Śmiem twierdzić, że gdyby unijne elity - zamiast skupiać się na Polsce - poświęciły czas na walkę z islamskimi ekstremistami, to efekty zarówno dla przyszłości Europy, jak i dla europejskiej demokracji byłby znacznie lepsze.

  Źródło: http://niewygodne.info.pl/artykul8/03782-Polska-i-Wegry-mialy-byc-grozniejsze-do-ISIS.htm
  Ps..Coś takiego? Czy te świnie z Berlina zatrudniły kolejnego Goebbelsa??? Nawet Michnik powinien być oburzony do dna, a jego środowisko prześciga się normalnie w takich paszkwilach na Polskę. Albo autor tego gniota był zdesperowanym idiotą pragnącym za wszelką cenę uwagi albo po prostu nie rozumie jak niebezpieczne jest ISIS w rzeczywistości. Może tragedia z Manchesteru otworzyła mu oczka. Ja rozumiem, że takich głąbów po wybielonej edukacji i niemal rozgrzeszenia z II wojny światowej (wybaczyli sobie, a co) jest jak grzybów po deszczu, ale żeby traktować ich poważnie? W przeciwieństwie do nich zagrożenia ze strony ISIS i tym podobnych trzeba traktować poważnie.
 • @lorenco 18:45:58
  Dzień jak co dzień w Państwie Islamskim… Państw Islamskie opublikowało zdjęcia pokazujące ścięcie Syryjczyka oskarżonego o praktykowanie „magii”.

  Według informacji, zamieszczonej na mobilnej aplikacji IslamicStateTelegram, funkcjonariusze IS ścięli mężczyznę w mieście Tasil w dystrykcie Dara w południowej Syrii. W towarzyszącym oświadczeniu organizacja terrorystyczna stwierdziła, że mężczyzna został ścięty mieczem za „magię i czary”.

  Na zdjęciach widać jednego z dżihadystów, czytającego orzeczenie sądu szariackiego. Pokazują one również mieszkańców miasta, przyglądających się egzekucji. Nie wiadomo czy ich obecność była dobrowolna... http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/88_2_publiczno.jpg Publiczność

  Wyrok został wykonany przez członków milicji Khaled Bin Waleid – dżihadystycznej bojówki związanej z ISIS, działającej w południowej Syrii, w trójkącie między granicami Syrii, Jordanii i Izraela.
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/88_3_bojwkarz.jpg
  Bojówkarz na patrolu

  Jednocześnie organizacja opublikowała zdjęcia tej samej milicji, pokazujące nalot na sklepy, konfiskatę zakazanych produktów, takich jak papierosy, sprawdzanie dat ważności i zamykanie niektórych firm po odkryciu, że właściciele kontynuowali prowadzenie działalności w godzinach muzułmańskich modlitw

  PJ, na podst. www.breitbart.com

  Źródło: Euroislam
 • @lorenco 18:45:58
  Dżihadyści w Syrii znów walczą z dżihadystami ...

  Organizacje antyasadowskiej opozycji po raz kolejny wzięły się za łby. We wschodniej Ghucie, niedaleko Damaszku, doszło do starć między bojownikami z syryjskiej odnogi Al-Ka’idy i innymi sunnickimi fundamentalistami.

  Dziennikarze „Al-Dżaziry” dowiedzieli się, że walki trwają co najmniej trzeci dzień i bynajmniej nie mają się ku końcowi. Prawdopodobnie stroną atakującą jest koalicja fundamentalistycznych partyzantek – Armia Islamu, zaś stroną zaatakowaną tym razem okazała się dawna Dżabhat an-Nusra (dziś działająca pod nazwą Komitet Wyzwolenia Lewantu, Hajjat Tahrir asz-Szam) oraz zaprzyjaźniona z nią grupa Fajlak ar-Rahman. Antyasadowcy z pierwszej grupy w przeszłości już próbowali pozbyć się ludzi al-Ka’idy ze wschodniej Ghuty. Dlaczego dokładnie grupy o zasadniczo takim samym politycznym profilu tym razem skierowały broń przeciwko sobie?

  Z jednej strony chodzi najprawdopodobniej o zwykłą walkę o wpływy, z drugiej – różnice w strategii szerzenia świętej wojny. Tym akurat hasłem posługują się jedni i drudzy. Co ciekawe, w zwalczaniu się nawzajem nie przeszkadza im nawet to, że armia syryjska kontynuuje obecnie działania, których celem jest właśnie odbicie wschodniej Ghuty.

  Najgorzej, jak łatwo się domyślić, na tym wszystkim wychodzi ludność cywilna, tylko że jej los walczących dżihadystów nie obchodzi. W miejscowości Irbin zdesperowani mieszkańcy wyszli na ulicę, żądając od antyasadowców, by przestali się bić dosłownie pod ich oknami. Armia Islamu ostrzelała trzytysięczną grupę protestujących, raniąc przynajmniej 12 osób. W starciach jednych fundamentalistów sunnickich z innymi zginęło natomiast już prawie 100 ludzi, z tego ośmioro przypadkowych cywilów.

  AR

  Źródło: Strajk.eu
 • @lorenco 18:45:58
  W Europie Zachodniej trwa wojna hybrydowa z Islamem, ale jeszcze mało kto to zauważa
  Mapa przestępstw w Europie dokonanych przez islamistów - refcrime.info Mapa przestępstw w Europie dokonanych przez islamistów - refcrime.info
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/2296382ed28dd4f2c1e09cbe73b2cf05_M.jpg
  Wojna religijna na zachodzie Europy staje się faktem. Ten hybrydowy konflikt, w którym rolę "zielonych ludzików" znanych z Krymu pełnią pseudo-uchodźcy, wchodzi w nową krwawą fazę. Proces islamizacji starego kontynentu radykalnie przyspieszył, wraz z nastaniem islamskiej inwazji zwanej eufemistycznie "kryzysem migracyjnym".

  Miliony islamistów zalewają Europę i nie trzeba już nawet czekać dekad na ziszczenie sie demograficznych przepowiedni skutkujących w przejęciu przez przez nich naszego kontynentu. Wojna o islamską Europę, z prawami koranicznymi jako powszechnie obowiązującymi, już trwa.

  Ostatni zamach w brytyjskim Manchesterze niestety nie wywołał zbytniej refleksji u klasy politycznej Wielkiej Brytanii. Niechlubnym standardem jest już także umniejszanie skali zamachu nazywając go "incydentem", na skutek którego śmierć poniosły 22 osoby, w tym dwójka Polaków. Brytyjskie służby ukrywały tożsamość sprawcy masakry po koncercie, bo okazał się muzułmaninem i w końcu informację o tym, że to 23 letni Libijczyk, Salman Abedi odpowiada za zamach, podali Amerykanie.

  Oczywiście władze na wyspach nazywają Salmana "Brytyjczykiem". Tak jak wcześniej islamskich terrorystów nazywano "Francuzami", "Belgami" i "Niemcami". Część społeczeństw zachodnich daje się jeszcze na to nabierać i jak mantrę powtarza głupoty o empatii dla uciekinierów ze "strefy wojny" i o pokojowym charakterze islamu. Brytyjczycy stali się w ten sposób zakładnikami islamistów. Władze nie ukrywają, że w każdej chwili może dojść do kolejnego zamachu terrorystycznego, a premier Theresa May podniosła alert terrorystyczny do poziomu "krytycznego". Bardzo możliwe, że służby specjalne podejrzewają kolejne zamachy samobójcze, kto wie czy nie nie większą skalę.

  Takie właśnie oblicze ma ta wojna, która trwa na zachodzie. Nikt nie może się już tam czuć bezpieczny, bo wiele tysięcy potencjalnych zamachowców przenika cały czas szlakami z imigrantami ciągnącymi masowo na europejski socjal. Oznacza to, że nieunikniona wydaje się eskalacja poprzez wzrost ilości zamachów w europejskich miastach.

  Dla ludzi mieszkających na zachodzie nadciąga czas dziwnej wojny, w której może zginąć każdy, a nie głownie żołnierze, jak to było w poprzednich konfliktach. Tym razem Europejczycy sami wyhodowali sobie problemy wręcz wspierając islamizację swoich społeczeństw, godząc się na przejmowanie przez muzułmanów całych dzielnic miast zwanych strefami "NO GO", ze względu na bezpieczeństwo. To właśnie tam wykluwa się wojujący islam i to stamtąd koordynowany jest atak na Europę.

  Dalej może być tylko gorzej. Wzrastająca ilość imigrantów, w większości wyznających islam, będzie stanowić stały rezerwuar nowych szaleńców gotowych się wysadzić, aby zabić niewiernych i znaleźć się w islamskim raju z obiecanymi dziewicami. Zresztą chętnych do samobójczej śmierci siepacze ISIS znajdują również wśród miejscowych islamistów, którzy urodzili się w Europie. To dowodzi totalnego fiaska polityki integracji i multikulturalizmu, ale lewackie ośrodki władzy w UE, udają że tego nie widzą.

  Jedyne co można obecnie zrobić to zacząć deportacje podejrzewanych o kontakty z terrorystami. Pozbyć się islamskich ideologów z meczetów, zwanych mułłami, którzy programują te masy do walki z niewiernymi na ich terenie. Ludzie ci nie ukrywają, że celem nie jest tolerancja i współistnienie tylko uczynienie Europy islamskim kontynentem z prawem koranicznym. Islamiści nigdy zresztą tego nie ukrywali. Teraz zaczynamy obserwować początek walki jaka zdaniem dżihadystów doprowadzi ich do sukcesu.
  Źródło: zmianynaziemi.pl
  Ps..Nietrudno sobie wyobrazić, co stanie się z zbytkami kultury chrześcijańskiej, jak ta swołocz już zwycięży... Moim zdaniem Ministerstwo Kultury Polski, już powinno zacząć rozmowy o zabezpieczeniu naszych zabytków zrabowanych podczas Potopu, których w Szwecji jest zatrzęsienie. Już widzę z jaką satysfakcją byłyby one niszczone i to tak, by nas najbardziej bolało. Dobra naszej kultury powinny zostać zdeponowane w naszych muzeach do czasu, aż szarańcza odleci albo, bez zasiłków, wymrze...
 • @kula Lis 67 19:33:22
  A tu propozycja jednego z internautów :

  //Zrobić tak samo jak w Izraelu. Dodali świński tłuszcz jako składnik do środków czystości, którymi myją ulice i koniec zamachów. Dodatkowo podali do informacji że ciało każdego zamachowca będzie zbeszczeszczone po śmierci i polane kropelką świnskiej krwi przez co umrze na darmo bo nie dostanie się do raju i mają problem z głowy. Polewać zarazę świńską krwią zamiast wody z armatek, a na ulicach wszystkich miast w Polsce niech rozdają pojemniki z tłuszczem świńskim każdemu i niech każdy w różnych miejscach miast posmaruję takim tłuszczem drzwi, przystanki, sklepy. Potem podać do wiadomości że jest taka zorganizowana akcja w Polsce. W każdym takim miejscu nakleić wiadomość że np ten przystanek albo ta ulicą jest myta świńskim tłuszczem po arabsku. Niech nas nazywają rasistami mam ich głęboko w dupie najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo i naszych dzieci.//
 • @lorenco 18:45:58
  Plaga muzułmańskich gwałcicieli .... Nie ma nie ma miasta, ani wioski, w których dzieci nie byłyby wykorzystywane seksualnie. Należy wyjść z założenia, iż dzieje się to właściwie w całym kraju - powiedziała Sue Berelowitz, Deputy Children's Commissioner for England, zajmująca się koordynowaniem w Anglii spraw dot. ścigania przestępców wykorzystujących seksualnie dzieci.

  - Największy udział w tego typu przestępstwach mają muzułmanie, ale oficjalne organy państwa nie mogą tego powiedzieć wprost, narażając się na zarzut o rasizm lub „islamofobię” - dodała.

  Ostatnio sąd w Londynie skazał siedmiu członków muzułmańskiego gangu gwałcicieli dzieci. Nie tylko gwałcili oni nieletnie dziewczęta, mające nawet 11 lat, ale także brutalnie je torturowali. Głośny proces zmusił Brytyjczyków do zmierzenia się z problemem milczenia nt. rosnącej grupy muzułmańskich pedofilów.

  Według szacunków rządowych, londyński proces to „tylko wierzchołek góry lodowej”. Do tej pory potwierdzono, że co najmniej 2,5 tys. brytyjskich dzieci zostało zgwałconych przez muzułmańskie grupy, a kolejne 20 tys. dzieci zostało narażonych na wykorzystywanie seksualne.

  Policja prowadzi co najmniej 27 niezależnych śledztw w sprawie dzieci wykorzystanych przez gangi w całej Anglii i Walii.

  Proces wykazał ogromne zaniedbania policji i pracowników socjalnych, którzy nie reagowali na doniesienia ofiar gwałtów. Dziewczęta były wykorzystywane w latach 2004 – 2012. Policja o zbrodniach wiedziała już w 2006 r., ale nic w tym względzie nie zrobiła. Matka jednej dziewczynki żaliła się, że wszystkie urzędy ją ignorowały. Traktowały ją jak „intruza” i nie można było nic zrobić, żeby dziewczynę ochronić przed kolejnymi gwałtami.

  Mimo raportu opublikowanego przez Izbę Gmin w czerwcu nt. epidemii przestępstw seksualnych dokonywanych przez gangi muzułmańskie, policja i pracownicy socjalni starają się za wszelką cenę unikać łączenia tych faktów, by nie być posądzonym o rasizm i „islamofobię”.

  Raport pt. „Child Sexual Exploitationand the Response to Localized Grooming”, wskazuje na istnienie wzorca postępowania Pakistańczyków, wykorzystujących seksualnie młode, białe dziewczęta.
 • @Husky 19:39:18
  Eeeeee, przecież wieprzowiny nie jadają i brzydzą się nią nie tylko Muzułmanie lecz także Żydzi.
  To jak sobie to wyobrażasz? Kto taką decyzję miałby podjąć?
 • @lorenco 18:45:58
  Korzenie Bractwa Muzułmańskiego: umiłowanie śmierci ....

  Fragment nowej książki Ericka Stakelbecka “The Brotherhood: America’s Next Great Enemy” („Bractwo: następny wielki wróg Ameryki”).

  Tariq Ramadan, ulubieniec lewicy europejskiej i prawdopodobnie najbardziej wpływowy islamista zachodni usłyszał właśnie, ze pozostało nam jeszcze osiem minut z wywiadu zaplanowanego na pół godziny. Spojrzał na mnie z nerwowym, prawie wymuszonym uśmiechem, zerknął na zegarek, najwidoczniej odliczając sekundy do chwili, kiedy będzie mógł zamknąć drzwi i powrócić w ciepłe objęcia swych dekadenckich wielbicieli na Uniwersytecie w Oksfordzie, gdzie wygodnie się usadowił jako profesor studiów o współczesnym islamie.

  Członkowie Bractwa Muzułmańskiego w Egipcie po ogłoszeniu o utworzeniu partii politycznej i wyznaczeniu Muhammada Morsiego na kandydata do prezydentury (2011)

  Wyobrażam sobie, że w tej właśnie chwili Ramadan zastanawiał się, jak na Allaha jego asystent mógł w ogóle umówić nas na to spotkanie. Mój sposób zadawania pytań koncentrował się coraz bardziej wokół jego związków z Bractwem Muzułmańskim i choć z szacunkiem, drążyłem temat. Odbyłem ponad godzinną podróż, żeby dowiedzieć się od Ramadana więcej o wewnętrznej organizacji i pracy Bractwa. Od Ramadana, który jest zaliczany wręcz do królów BM. Byłem więc pełni zdeterminowany, by całkowicie wykorzystać mój czas z notorycznie unikającym odpowiedzi islamo-spin-doktorem.

  ”Jestem wnukiem założyciela Bractwa Muzułmańskiego, to było i jest faktem i jest też powszechnie wiadome”, powiedział mi Ramadan, ledwo maskując irytację. “Nawet gdy zostałem zaproszony do Stanów Zjednoczonych przez Departament Stanu, w taki sam sposób mnie przedstawiano. Jest to więc powszechnie znany fakt. Nie jestem członkiem BM, nigdy nie byłem i to też jest powszechnie wiadome.”

  Lecz nie trzeba być “członkiem” ani formalnie związanym z władzami Bractwa w Egipcie, żeby propagować jego program. Jak się przekonamy, nie w taki sposób działa ta organizacja. Na przykład, poprzedni najwyższy przywódca Bractwa, Mustafa Mashour potwierdził w wywiadzie z 1998 roku, że przynależność do BM to podążanie za specyficzną ideologią i sposobem myślenia - żadne formalne członkostwo nie jest do tego konieczne. Dodał on jeszcze, że praca, którą wykonuje Tariq Ramadan i jego brat Hani Ramadan jest “całkowicie zgodna z najczystszymi tradycjami Bractwa Muzułmańskiego”. Francuski analityk geopolityczny Olivier Guitta napisał natomiast: “Większość tajnych służb europejskich jest przekonana, że pod koniec lat osiemdziesiątych Bractwo Muzułmańskie wybrało Tariq Ramadana na swego europejskiego reprezentanta”.

  Tariq Ramadan, prawdopodobnie lepiej niż ktokolwiek z żyjących, w pełni zna i pojmuje brutalne dziedzictwo swego dziadka. Woli jednak kłamać na ten temat i co zadziwiające, te kłamstwa za każdym razem działają. Powód, dla którego uchodzi mu to na sucho, jest prosty. Mianowicie taki, że większość współczesnych zachodnich przywódców jest tak omamiona przez Ramadana i innych wygadanych rzeczników islamu, że najzwyczajniej w świecie ignoruje najważniejszą zasadę wojny: poznaj swojego wroga.

  Jeśli mi państwo nie wierzą, proponuję przeprowadzić ankietę w obu izbach Kongresu amerykańskiego i zapytać jego członków: a) Kim był Hassan al-Banna? b) W co wierzył Al-Banna? W większości przypadków powita was obojętne spojrzenie, którym rozdrażnieni pracownicy Kapitolu będą próbowali was przegonić. Spędziłem w Waszyngtonie dziesięć lat, w tym czasie przeprowadzałem wywiady z tuzinami prawodawców z różnych stanów. Oceniam, że z 535 członków Kongresu, być może czterdziestu zdałoby hipotetyczną ankietę o Al-Bannie. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że Demokraci są jawnie niedoinformowani, ale większość Republikanów również nie wie zbyt wiele o naszych islamskich wrogach. Dodatkowo obie strony paraliżuje poprawność polityczna i odmowa łączenia terroryzmu islamskiego z ideologią islamską, która go inspiruje. Ponieważ wymagałoby to być może, boże uchowaj, wnikliwej analizy Koranu i hadisów- tekstów cytowanych bezustannie przez terrorystów. Być może konieczna byłaby refleksja nad tym, w jaki sposób te teksty zachęcają do przemocy. No, ale my po prostu nie możemy tego zrobić, bo przecież powszechnie wiadomo, że islam to religia pokoju i że jest bez zarzutu.

  W izbie reprezentantów jednymi z lepiej poinformowanych są Michele Bachman, Trent Franks, Louie Gohmert i Peter King. Senat natomiast leży odłogiem. John Mc Cain i Lindsey Graham to najgłośniej mówiący o bezpieczeństwie narodowym członkowie senatu. Obaj są również najbardziej zatwardziałymi interwencjonistami, których polityczne recepty dla Bliskiego Wschodu – czyli uzbrajanie rebeliantów i nadzieja, że wyłoni się z tego możliwa do zaakceptowania demokracja islamska – nieumyślnie pomogły Bractwu Muzułmańskiemu i innym wrogim nam islamistom. W 2011 roku byłem świadkiem dziwacznej wizyty Mc Caina w cieszącej się złej sławą wylęgarni dżihadystów, w Benghazi, w Libii. Jeden za drugim napływały raporty o tym, że w siłach rebelianckich próbujących obalić Kadafiego roiło się od typów z Al-Kaidy. Niektórzy z nich brali wcześniej udział w walkach przeciwko siłom amerykańskim w Iraku. Niezrażony tym Mc Cain zachęcał rząd Stanów Zjednoczonych do uzbrajania tych samych libijskich mudżahedinów, których nazywał ” bohaterami”. Pomimo aprobaty Mc Caina, nasz romans z islamistami z Benghazi raczej za dobrze nie zadziałał. Wskazywać na to mogą wydarzenia z września 2012, splądrowanie naszego konsulatu i zamordowanie tam czwórki Amerykanów, w tym ambasadora Chrisa Stevensa.

  W erze, w której Ameryka prowadzi wojnę – zbrojną i ideologiczną – z fundamentalistami islamskimi, wszechobecna ignorancja Kongresu na temat Bractwa Muzułmańskiego i jemu podobnych jest nie do zaakceptowania, to jawny skandal. Nie można na przykład nawet próbować zrozumieć Al-Kaidy, bez zrozumienia historii i ideologii Bractwa Muzułmańskiego, organizacji która spłodziła Al-Kaidę i wiele innych organizacji islamskich, zawziętych by zniszczyć Stany Zjednoczone.

  To prowadzi nas z powrotem do Hassana al–Banny. Zastanawiali się państwo kiedyś skąd Al-Kaida, Hamas i inni islamikadze, terroryści samobójcy, czerpią swą inspirację?

  W książce zatytułowanej „Jihad and Jew Hatred: Islamism, Nazism and the Roots of 9/11 („Dżihad a nienawiść do Żydów: islamizm, nazizm i korzenie 11/9”) niemiecki autor Matthias Kuentzel opisuje chorobliwą gloryfikację męczeństwa dżihadu, czy jak woli to nazywać Al-Banna, „sztuki śmierci”.

  Kuentzel pisze: „W 1938 roku w słynnym artykule wstępnym zatytułowanym „Przemysł śmierci”, Hassan al-Banna wyjaśnia szerszej publiczności swoją ideę dżihadu – ideę, w której termin przemysł śmierci nie oznacza czegoś przerażającego, wprost przeciwnie, oznacza ideał. Pisze on: „Narodowi, który udoskonalił przemysł śmierci i który wie jak szlachetnie umierać, Bóg daje szczęśliwe życie na tym świecie i wieczną łaskę w życiu, które nadejdzie”.

  Według Al–Banny Koran nakazuje wierzącym bardziej kochać śmierć niż życie. Niestety, twierdzi, muzułmanie poddali się „miłości życia”: „Iluzją, która upokorzyła nas najbardziej jest miłość do światowego życia i nienawiść śmierci”. Dopóki muzułmanie nie zastąpią swej miłości do życia miłością do śmierci, tak jak nakazuje Koran, ich przyszłość jest beznadziejna. Tylko ci, którzy staną się biegli w ”sztuce śmierci” zwyciężą. „Zatem przygotujcie się na wielkie czyny. Umierajcie z ochotą, a życie będzie wam zagwarantowane, działajcie na rzecz szlachetnej śmierci, a odnajdziecie całkowite szczęście” – pisze w tym samym eseju, opublikowanym ponownie w 1946 pod tytułem „Sztuka śmierci.”

  Tłumaczenie: Zenon Myszkowski

  https://creepingsharia.wordpress.com/2013/07/18/new-book-excerpt-the-brotherhood-americas-next-great-enemy/

  Erick Stakelbeck jest analitykiem w sprawach terroryzmu i korespondentem sieci CBN. Publikował również w Wall Street Journal Europe, Weekly Standard, Washington Times, New York Post, Jerusalem Post. Napisał ksiązkę “The Terrorist Next Door – How the Government Is Deceiving You about the Islamist Threat”.

  Źródło artykułu: Euroislam
 • @lorenco 19:45:32
  Żydzi tez tu niepotrzebni
  Czyli mamy 2w1
 • @Husky 19:47:48
  Obydwa te wierzenia nie lubią wieprzowiny, psów, bo to nieczyste no wpieprzają wołowinę i drób, zabijając wcześniej te stworzenia w rytualny sposób, w XXI wieku!!!
  http://www.dailymotion.com/video/xxa09w_uboj-rytualny-w-klatce-obrotowej_animals
 • @lorenco
  http://wrealu24.pl/images/2017/05/szwecja.jpg Szwedka zaprosiła imigrantów. Będzie tego żałować do końca życia…Dziennikarze Freie Zeiten opisali niezwykle brutalne zajście z udziałem imigrantów w Szwecji. Wydarzenie miało miejsce w Kista, niedaleko Sztokholmu. Trzy nastoletnie Szwedki, które wraz z kolegą zaprosiły do siebie 21-letniego migrant z Liberii, Richelieu Jarara, nie zapomną tego dnia do końca życia. Dziennikarze Freie Zeiten opisali niezwykle brutalne zajście z udziałem imigrantów w Szwecji. Wydarzenie miało miejsce w Kista, niedaleko Sztokholmu. Trzy nastoletnie Szwedki, które wraz z kolegą zaprosiły do siebie 21-letniego migrant z Liberii, Richelieu Jarara, nie zapomną tego dnia do końca życia. 21-letni imigrant z Afryki przyjął zaproszenie od trzech nastolatek. Jednak do mieszkania przyszedł ze swoim 19-letnim kolegą, również imigrantem z Afryki (Fayed Mwangi z Kenii). Wkrótce dwaj mężczyźni zaczęli napastować młode dziewczyny. Zaatakowany został także ich młody kolega. Imigranci rzucili się na chłopaka i zaczęli go kopać i uderzać pięściami. Nastolatek doznał "wielokrotnych krwotoków mózgowych, silnego obrzęku i siniaków na całym ciele, a także otwartych złamań kości”. Kiedy jedna z nastolatek próbowała bronić chłopaka, wówczas 19-letnia Mwangi zaatakował ją i próbował uciszyć. Kenijczyk złapał dziewczynę za włosy, wciągnęła do sypialni i gwałcił. Przyduszał ją i groził, że ją zabije, gdy ta zacznie krzyczeć. Na szczęście do mieszkania wpadł jeden z sąsiadów, który obezwładnił napastników i pozwolił uciec nastolatkom. Według Fria Tider sąd skazał Mwangi na dwa i pół roku. Co ciekawe, w maju 2016 roku zaatakował inną kobietę. Jarara, który ma już na koncie szereg innych wyroków skazujących za przestępstwa, w tym kradzież i pobicia, otrzymała nieco większy wyrok - trzy lata. Co ważne, 19-letniemu Kenijczykowi grozi deportacja.
  wRealu24.pl Ps..Sąsiad który je uratował dostanie wyrok za rasistowską napaść na goszczących w Szwecji uchodźców...
 • @lorenco
  http://wrealu24.pl/images/2017/05/kobietywislamierp.jpg "Ojciec wymienił mnie za kozę!" Przerażający dokument o handlu kobietami w islamie! Tak to wygląda! (Video) Handel kobietami i pedofilia w islamie to norma. Takie właśnie ubogacenie kulturowe proponują nam włodarze europejscy. Niekiedy w wielu dzielnicach Paryża czy Londynu obowiązują takie właśnie zasady jak w tym dokumencie. Pedofilia i handel kobietami w islamie to norma. Takie właśnie ubogacenie kulturowe proponują nam włodarze europejscy. W 2015 roku o azyl na terenie unii Europejskiej wystąpiło 1,3 mln osób pochodzących głównie z Syrii, Afganistanu i Iraku. Wśród tych, którzy "otrzymali azyl", 73% to mężczyźni w wieku 18-35 lat. Sami zobaczcie i oceńcie dokument "Planete+", w którym pokazany jest wprost handel kobietami i dziewczynkami. Taka jest właśnie "kultura" islamu. Do tej pory służby bezpieczeństwa nie widziały jakimś cudem związku pomiędzy wzrostem zamachów terrorystycznych a zwiększającą się wciąż ilością osób napływających do Europy z Bliskiego Wschodu. Najczęściej osoby związane z Państwem Islamskim przylatywały na kontynent europejski samolotami, posługując się przy tym sfałszowanymi dokumentami. W 2015 roku terroryści, którzy dokonywali zamachów w Paryżu przybyli do Grecji przez Morze Egejskie... "Prawdopodobnie ciągle jeszcze słuszne jest przypuszczenie służb bezpieczeństwa z ubiegłego roku, że w Europie tzw. Państwo Islamskie ma tylu zwolenników, że nowi bojownicy nie muszą brać na siebie trudów marszu szlakiem bałkańskim" - napisał „Welt am Sonntag”. Kobiety w islamie przehandlowywane są za zwierzęta, dolary, alkohol wszystko co się nadaje do wymiany. Islam jest zbrodniczą doktryną polityczną, w której kobieta jest takim "ćwierć człowiekiem" oto miara upadku człowieka europejskiego. Włodarze europejscy takich właśnie degeneratów stręczą Europie. Przywożenie islamskich imigrantów do cywilizowanego świata zachodu jest zbrodnią przeciwko całej cywilizacji zachodu. Obejrzyj przerażający dokument o handlu kobietami i dziećmi w islamie: https://youtu.be/BQMIkPYm_Cs
 • @lorenco
  http://wrealu24.pl/images/2017/05/muzulmaningwalt.jpg Islamista brutalnie zgwałcił 60-letnią Niemkę. To co jej zrobił jest odrażające i przerażające...Sprawa jest niezwykle bulwersująca. Gwałtu na staruszce dokonał 26-letni muzułmanin, z pochodzenia Afgańczyk. Do zdarzenia doszło w Niemczech w miejscowości Eichstatt. Mężczyzna podszedł do 60-letniej kobiety i zaproponował jej seks oralny. Gdy ta się nie zgodziła, zaciągnął ją w krzaki i brutalnie zgwałcił analnie. Zasłonił kobiecie usta aby nie mogła krzyczeć. Nawet fakt wypróżnienia się ofiary podczas czynu nie odstraszył muzułmanina. Po wszystkim zostawił kobietę i po prostu odszedł. 60-letnia kobieta po tym co się wydarzyło musiała poddać się leczeniu psychiatrycznemu. Spędziła ponad 3 miesiąca w zakładzie leczenia zdrowia psychicznego, jednak trauma pozostała. Wciąż ma koszmary po tym co ją spotkało.
  26-latek został zidentyfikowany po śladach DNA i już następnego dnia po brutalnym gwałcie policja dokonała zatrzymania mężczyzny gdy ten przebywał w mieszkaniu swojego przyjaciela w Saarland. To co później się działo przechodzi ludzkie pojęcie. Usiłowano bronić Afgańczyka twierdząc, że to nie on jest winny temu co się stało ale... alkohol. Jego przyjaciele i rodzina zeznawali, że sporo pił, a przez to jego zachowanie uległo zmianie. On sam stwierdził, że nie wie dlaczego zgwałcił 60-latkę, tamtego dnia był totalnie pijany. Dodał, że po upojeniu alkoholem jego popęd seksualny był tak duży, że nie był w stanie się oprzeć. Sąd skazał mężczyznę tylko na 5 lat więzienia. Gwałciciel nie zostanie deportowany.

  wRealu24.pl Ps...Bulwersujący wyrok. Gdyby to stało się w rodzinie sędziego,to dopiero byłby wyrok. Osrała go...ale nie przestał! Taki napalony. Hm 60 lat?! Staruszka? To jakieś dziecko pisało... Nie jedna młoda chciałaby tak wyglądać jak wyglądają teraz kobiety po 50 ce! Staruszka to według mnie kobieta, która ma 80 lat. Niszczyć tych koziojebców, wszelkimi możliwymi sposobami, przykuć go w oborze, i dać mu ze 4 kozy niech walczy. Zasiłek za mały domu nie dali to se poruchał i teraz go będą utrzymywali 5 lat by po 5 latach wyszedł na wolność w nowych Niemczech bez Niemców. No to gość ma teraz 5 lat urlopu. Bezpieczny, ciepełko, pełna micha, wyro, bilard, TV, biblioteka, ... Wszystko darmo!
 • @Zawisza Niebieski 19:51:02
  "W książce Stasiuka, którą sobie niedawno odświeżyłem "5 lat karceru" napisane zostało, że grali w piłkę i między jedną a druga bramką zagazowano ileś tam ludzi. Na pewne pytania nie ma dobrej odpowiedzi."

  Nie czytaj takich bredni. Komory gazowe zostały pobudowane po wojnie przez Sowietów, na dodatek w taki sposób, że szybkie zagazowanie nikogo w środku nie byłoby możliwe i niemożliwe by było nie podtrucie otoczenia przy okazji. Za bardzo bierzesz sobie do serca syjonistyczną propagandę, a to oni właśnie są specami od wymyślania scenariuszy wyboru "mniejszego zła".
 • @Lotna 21:40:29
  100/100! bez komentarza. PZDR!
 • @kula Lis 67 22:43:27
  Kula Lisie, dziękuję za bardzo ciekawe komentarze, jest co czytać.
  Pozdrówka:)
 • @Lotna 21:40:29
  Tak, właśnie ciagle w tych demokratycznych krajach tzw. Zachodu a i w naszym, ludzie muszą wybierać mniejsze zło.
 • @kula Lis 67 22:43:27
  Jeszcze raz TVN.
  Cytat z artykułu:
  Narracja TVN
  Narracja TVN na temat uchodźców od dłuższego czasu przekracza wszelkie granice dobrego smaku. W czasie jednej z relacji na żywo mogliśmy być świadkami, jak reporter TVN starał się przeinaczać rzeczywistość odnośnie imigrantów, tak aby zgadzała się ona z przyjętą linią ideologiczną stacji, mimo że za jego plecami było widać coś zupełnie innego. Niestety nie był to jedyny tego typu incydent.

  Opisywane medium jakiś czas temu określiło mianem "rasistowskiego ataku" reakcję mężczyzn w jednym z lokalnych warszawskich pociągów relacji SKM. Wówczas obcokrajowiec z Bliskiego Wschodu dopuścił się molestowania młodej Polki, dotykając ją w intymne części ciała.
  -------------------------------------------------------
  Całość:
  http://pl.blastingnews.com/felietony/2017/05/ekspert-ds-terroryzmu-obnaza-glupote-kraski-na-temat-imigrantow-w-tvn-wideo-001730857.html

  Dodam od siebie, że, jak tu wielokrotnie pisałem, oglądałem na Spilno tv na żywo majdan na Ukrainie a także relacje " naszych" mediów.
  W przekazach na żywo widać było bicie milicjantów, obrzucanie ich koktajlami Mołotowa, najeżdżanie na nich ciężkim sprzętem budowlanym, a nasze media relacjonowały, że to Janukowycz napada na pokojowe demonstracje.
  Wtedy powiedziałem sobie: STOP!
  Nie będziecie mnie PO-PISIORY czy inne SLD w ciula robić!
  Jak już partie w Polsce widzą, że za mało procentów, tworzą swoje satelity, byle rozdrobnić elektorat.
  To już lepiej było zaraz po 1989 roku, kiedy do parlamentu dostała się np. Partia Przyjaciół Piwa.
  Teraz dążenie jest do systemu amerykańskiego, czyli dwie partie pozornie się zwalczające a reszta to lipa.
 • @lorenco 23:43:37 Pozdrawiam także!
  http://wrealu24.pl/images/2017/05/modelki.jpg Orgie z koprofilią za 15 tysięcy, czyli jak Polki sprzedają się arabskim szejkom? To wydarzyło się naprawdę. Sprawa Magdy Żuk przypomina o tym co wyrabiały polskie modelki w różnych egzotycznych państwach za pieniądze szejków. Od pewnego czasu robi się coraz głośniej o tego rodzaju usługach. Piękne modelki są w stanie dużo zrobić za kilkadziesiąt tysięcy dolarów od bogatego araba.
  Blog "TagTheSponsor" to strona, której autorzy postanowili sprawdzić, jak młodziutkie dziewczyny, tzw. "modelki z Instagrama" pozyskują fundusze na swój wystawny tryb życia. Ich zdaniem w znakomitej większości przypadków jest to bowiem kwestia skrywanej i nienazywanej wprost prostytucji.
  Jeżeli to nie jest PATOLOGIA to jak to nazwać?
  "To zwykła prostytucja w ich wykonaniu. Równie dobrze mogłyby pod zdjęciami zamieszczać oceny, które wystawili im klienci. Jesteśmy za prostytucją, ale nie akceptujemy kobiet, które sprzedają swoje ciało i patrzą z góry na tych, którzy żyją 'zwykłym życiem'. Nie mamy też nic przeciwko normalnym związkom z bogatymi mężczyznami. Niestety te 'modelki' żądają pieniędzy i uwagi, ale nigdy nie pokażą, skąd to wszystko mają. Ludzie ciągle pytają nas, dlaczego to robimy: dla zabawy, żeby otworzyć ludziom oczy. Młode dziewczyny patrzą na te zdjęcia pełne blichtru i luksusu, ale nie wiedzą, że wszystko, co widzą na profilach 'Instagram models', ma swoją cenę" - czytamy na blogu. Autorzy bloga postanowili zorganizować prowokację, niestety ów modelkami okazały się być Polki, piękne modelki z portali społecznościowych typu Instagram. Podszyli się pod bogatego szejka i wypytywali dziewczyny o to czy zrobiłyby różne dziwne rzeczy za pieniądze. Padały konkretne kwoty i konkretne propozycje, Typu, czy dziewczyna nie ma nic przeciwko koprofilii i czy nie obrzydza je kał partnera. W 2015 roku w Polsce zrobiła się z tego gruba afera, internauci rozpoznali dziewczyny ze zdjęć i te skasowały profile, Niestety wiemy, że taki proceder nadal kwitnie w najlepsze. Za pieniądze można zrobić wszystko?
  wRealu24.pl
 • @lorenco 23:43:37
  Ogórek bardzo ostro ws. śmierci Magdy Żuk: W islamie kobieta jest śmieciem...Dr Magdalena Ogórek była gościem programu "Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego razem z dziennikarzem Witoldem Gadowskim kompletnie rozjechała islam jako doktrynę polityczną. Magdalena Ogórek bardzo mocno wcześniej odnosiła się do islamu, o samej Żuk twierdzi, że to biedna dziewczyna, ale niewiele jeszcze wiemy.
  "Mamy do czynienia z paradygmatem poprawności politycznej, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, to się rozmija i ludzie to widzą – mówiła dr Magdalena Ogórek. – Nie możemy prowadzić otwartego dialogu z Islamem, jak to mówią Angela Merkel i Theresa May. Nie da się prowadzić otwartego dialogu z ideologią, która ma na celu utworzenie światowego kalifatu. Chciałabym z całą mocą podkreślić, że Islam nie jest ok, ponieważ jego wartości całkowicie kłócą się z tymi, które my, jako chrześcijanie, Polacy czy Europejczycy wierzymy. W tym momencie nie pytamy o to „czy będzie kolejny zamach” ale pytamy „gdzie i kiedy będzie kolejny zamach”. Ta rzeczywistość jest niewiadoma ale ten kryzys i falę zamachów trzeba powstrzymywać bez nagłego cięcia migracji, żeby to się nie nasiliło" - powiedziała Ogórek.

  Handel ludźmi kwitnie w najlepsze?

  "Ona przyjechała na konkretne zamówienie. Tutaj, po drugiej stronie jest piękny kraj, który sobie zamawia pewne rzeczy, pewne towary. I te towary przyjeżdżają. Nikt niczego nie potwierdzi, dlatego że tu są za duże wpływy i za grube ryby. I na pewno nie są to Egipcjanie" - powiedziała dziennikarzom jedna z dziewczyn do towarzystwa.

  Egipt to bardzo niebezpieczny kierunek...

  Okazało się, że ona nie wsiadła do tego samolotu, że tam właśnie ten Mahmud i jego kumple robili sobie z nią zdjęcia. Robili zamęt po prostu, żeby tylko nie wsiadła do tego samolotu - przekonuje. Wiemy to od osób, które tam były, czyli od Polaków. W sobotę z nią rozmawialiśmy, a w niedzielę umarła. Coś tam się wydarzyło, że wypadła z okna, czy ktoś ją wypchnął. Wydaje mi się, że się wystraszyli, że za dużo wiedziała i upozorowali jej samobójstwo" - powiedział jeden z członków rodziny Magdy, który prosi o anonimowość. Czy kiedykolwiek poznamy prawdę o śmierci Magdy Żuk? Zobacz całość wywiadu z Magdaleną Ogórek ws. śmierci Magdy Żuk: https://youtu.be/7D5AP95E-yg
 • @lorenco
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/05/28/825/360/a9b4c65c03cf4346870b0eafa067c1dd.jpeg To zdjęcie przejdzie do historii. Pierwsze damy obecne na szczycie NATO w Brukseli stanęły do wspólnej fotografii. Damą poczuł się także Gauthier Destenay, partner premiera Luksemburga. Bez wahania dołączył do grona dam, łamiąc kolejną granicę. Mąż premiera Luksemburga poczuł się pierwszą damą. Stanął do wspólnej fotografii z żonami na szczycie NATO. Xavier Bettel i Gauthier Destenay są parą już od wielu lat. Od 2010 roku żyli w zarejestrowanym związku partnerskim, a w 2015 r. wzięli ślub, po tym jak parlament Luksemburga pozwolił na zmianę prawa i umożliwił pedałom na związki małżeńskie i adopcję dzieci. Gauthier Destenay towarzyszy premierowi Luksemburga w oficjalnych wizytach, gdzie łamią obyczajowe tabu. Byli m.in. w Rzymie podczas uroczystości 60-lecia podpisania Traktatów Rzymskich i na audiencji u papieża Franciszka.
  Ot, nowoczesność współczesnych elit. Szkoda, że taka zagubiona… Ps..To żadna pierwsza dama , tylko zwykły dewiant . W dodatku bezczelny . Ta "opakowana " to żona Erdogana ... Melania Trump wygląda bosko ! Naszej Pierwszej Damy w tej gromadzie dziwolągów nie ma. No i jak wam się podoba ubiorek pani z Turcji? Już nie długo wszelkie feminazistki będą takie zakutane w całym kalifacie francusko-niemieckim. A DOBRZE IM! Europa gnije dlatego wpuszcza się islam, by ostatecznie rozprawił się z chrześcijaństwem. Islamizacja Europy to ideologiczny, diaboliczny pomysł neomarksistów i masonów na zniszczenie chrześcijaństwa.
 • @lorenco
  Brytyjczycy odpowiadają na islamski atak w Manchesterze. Robią tatuaże pszczoły(sic!) http://niezalezna.pl/99615-brytyjczycy-odpowiadaja-na-islamski-atak-w-manchesterze-robia-tatuaze-pszczoly Ps..Idioci, zapas kredek do asfaltu się skończył. Totalny odlot zachodu. Jak islamiści rozkręcą się z zamachami, tym idiotom braknie na ciele na te ich tatuaże. Niech sobie od razu cały ul wytatuują. To musi zrobić wrażenie na muslimach. Angole to zdegenerowana rasa ciot.W niczym nie są lepsi od muslimów. No to już po islamistach! Takiego ciosu na pewno nie wytrzymają. Z pewnego źródła wiem, że akcja przyniosła efekt. Jeden z muslimów, gdy dowiedział się o akcji o mało się nie zadławił kebabem, kolega klepnął go w plecy i uratował przed niechybną śmiercią. O mały włos, o mały włos! Więcej takich akcji a ciapate popękają ze śmiechu...ISIS już drży w posadach na widok wytatuowanej pszczoły!
 • Recepta analogiczna - ratujmy Polaków
  Lepiej poświęcić jedno syjonistyczne ścierwo i uratować dziesięciu Polaków.
  To kiedy zaczynamy i od kogo, od Pamuły, czy Michnika?
 • W największych francuskich miastach powstały islamskie strefy no-go
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/9a560aec88c8b36a3c2ce9404c216db3_M.jpg Kilka miesięcy temu Donald Trump stwierdził, że Paryż jest niebezpieczny ze względu na wysokie zagrożenie zamachem terrorystycznym i odradzał każdemu, kto chciałby pojechać do tego miasta. Powiedział: "Paryż nie jest już Paryżem". Często się mówi, że Francja może stać się pierwszym islamskim krajem w Europie.

  W styczniu 2015 roku, tuż po zamachu na siedzibę magazynu Charlie Hebdo, telewizja Fox News wywołała skandal gdy ogłosiła, że w Paryżu powstały islamskie strefy no-go, czyli obszary, gdzie stosuje się prawo szariatu a niektóre grupy ludzi nie mają do nich dostępu. Major Paryża Anne Hidalgo oburzyła się do tego stopnia, że zapowiadała pozwanie stacji Fox News za rozprzestrzenianie fałszywych informacji, aby ratować honor francuskiej stolicy.

  Jednak po dwóch latach, na temat islamskich stref no-go zaczęto wypowiadać się w zupełnie innym tonie. 18 maja gazeta Le Parisien ujawniła, że w dzielnicy Chapelle-Pajol we wschodniej części Paryża setki muzułmańskich "uchodźców" oraz handlarze narkotykami prześladują kobiety za ich "niestosowne" ubrania.

  "Tam jest kilkaset metrów kwadratowych chodników, przeznaczonych wyłącznie dla mężczyzn. Kobietom nie wolno już tam przebywać. Kafejki, bary i restauracje są dla kobiet zakazane, podobnie jak chodniki, stacje metra i place publiczne. Od ponad roku dzielnica Chapelle-Pajol zmieniła się całkowicie: grupy kilkudziesięciu mężczyzn, ulicznych sprzedawców, cudzoziemców, imigrantów i przemytników nęka kobiety i kontroluje ulice."

  Jak twierdzą mieszkanki tej części Paryża, kobiety muszą dostosować swój ubiór jeśli nie chcą zostać poniżone. Niektóre z nich obawiają się do tego stopnia, że nie chcą wychodzić ze swoich mieszkań - wśród nich jest 80-letnia kobieta, która doświadczyła napaści seksualnej.

  Strefy no-go w Paryżu były dotychczas tematem tabu. Równie niechętnie mówiło się przemocy stosowanej przez muzułmańskich imigrantów w Szwecji czy Wielkiej Brytanii. Najczęściej krąży przekonanie, że samo rozmawianie o agresywnych zachowaniach muzułmanów jest rasistowskie. Nic w tym dziwnego, skoro europejscy islamofile nieustannie krzyczą o tolerancji a przeciwników przyjmowania migrantów nazywają neonazistami.

  Pewną nowością jest jednak to, że strefy no-go, powstałe w wyniku masowej migracji nazywanej często islamską inwazją, obejmują już nie tylko przedmieścia ale także centra wielkich miast, takich jak Paryż, Bordeaux, Tuluza, Marsylia, Grenoble czy Awinion. Głównymi ofiarami są kobiety, które są atakowane przez młode islamskie gangi, przemytników narkotyków i salafickich fanatyków. Biorąc pod uwagę to, że wybory prezydenckie zwyciężył islamofil Emmanuel Macron, Francja z pewnością jeszcze przez długi czas będzie pozostawała w letargu.
  Źródło: zmianynaziemi.pl
 • Rząd będzie dążył do pozbycia się z Polski organizacji Sorosa
  Fundacja Batorego jest odpowiedzialna za dystrybucję dużej części z ponad 800 milionów euro, które Norwegia zamierza przekazać Polsce do 2021 roku. Środki te mają służyć zmniejszaniu nierówności ekonomicznych i społecznych.

  Zdaje się, że bardziej chodzi o dotowanie różnego rodzaju obrońców praw człowieka, czyli często organizacji broniących środowisk LGBT postulujących równouprawnienie czy szeroko pojęte promowanie zasad liberalnej demokracji.

  Wicepremier Piotr Gliński stwierdził kilka tygodni temu, że te środki powinny być zarządzane przez jednostkę kontrolowaną przez państwo. Dobrym argumentem może być ten, że to właśnie nasz kraj jest największym odbiorcą tych dotacji i to od 2014 roku.


  Źródło: Parezja
 • Francuski burmistrz skazany za antymuzułmańskie wypowiedzi
  Burmistrz Béziers, Robert Ménard, został ukarany grzywną 2000 euro za “podżeganie do nienawiści i dyskryminacji” w wypowiedziach na Twitterze na temat muzułmańskiej młodzieży.

  Sąd w Paryżu nałożył karę grzywny w wysokości 2000 euro na burmistrza miasteczka na południu Francji oraz przyznał odszkodowania z odsetkami sześciu antyrasistowskim grupom, które wysunęły oskarżenia. Ostateczna wysokość grzywny przekroczyła 1800 euro zaproponowane przez prokuratora, który oświadczył, że burmistrz „wysuwał oskarżenia pod adresem dzieci, określając je jako ciężar dla społeczeństwa. Jego ocena sprowadza się jedynie do religii, bez względu na to czy dzieci są narodowości francuskiej oraz bez względu na to, czy są praktykującymi muzułmanami”.

  Obrońca Ménarda apelował do sądu, żeby nie zasądzał “kary śmierci na wolność myśli”.

  We wrześniu 2016 Ménard odniósł się na Twitterze do mema opublikowanego przez skrajną prawicę, mówiącego, że naród francuski jest wypierany przez muzułmańskich imigrantów. „Uderzający dowód na mającą miejsce #GrandRemplacement*. Wystarczy spojrzeć na stare zdjęcia klasowe” twittował burmistrz. W jednym z wywiadów telewizyjnych stwierdził natomiast, że 91 procent uczniów w jednej z klas w jego miasteczku to muzułmanie, co “oczywiście jest problemem”.

  W 2005 roku Ménard wywołał poruszenie opinii publicznej twierdząc, że 64 procent uczniów w Béziers to muzułmanie, mimo że rząd francuski nie prowadzi statystyk pod względem religii czy pochodzenia etnicznego.

  Podczas rozprawy sądowej burmistrz, który w ubiegłym roku znalazł się na pierwszych stronach gazet na tle plakatu, który rozpowszechniał, z imigrantami i hasłem „Nadchodzą – migranci w centrum naszego miasteczka!”, stwierdził, że „opisywał rzeczywistość” po to, żeby „znaleźć odpowiedź na trudne pytania”.

  TiCa, na podst. en.rfi.fr
  Źródło: Euroislam
 • Prezydent Austrii: “Będziemy musieli poprosić, by wszystkie kobiety zaczęły nosić burki na znak walki z islamofobią”
  Prezydent Austrii, który nie tak dawno wygrał wybory z kandydatem FPÖ Norbertem Hoferem, już zaczyna szokować. Powiedział na jednym ze spotkań z młodzieżą, że na znak sprzeciwu wobec islamofobii wkrótce władze Austrii poproszą, aby wszystkie kobiety zaczęły nosić burki!

  – Przecież nie tylko muzułmanki mogą nosić burki – powiedział prezydent Austrii Alexander Van der Bellen podczas dyskusji z młodzieżą w wiedeńskim Domu Unii Europejskiej.

  – Faktycznie coraz bardziej rozszerza się islamofobia. Jak tak dalej pójdzie to nadejdzie dzień, w którym będziemy musieli poprosić wszystkie kobiety, aby założyły burkę. To będzie wyraz solidarności wobec tych kobiet, które noszą burkę z powodów religijnych. – wyjaśniał.

  Słowa są szokujące, ale co zabawne, prezydent wygłosił je całkiem serio i porównał muzułmanów w dzisiejszej Europie… z ludnością żydowską w czasie okupacji niemieckiej z czasów II wojny światowej!

  – Myślę, że to wcale nie głupi pomysł. O ile się nie mylę to Duńczycy podczas okupacji niemieckiej w trakcie drugiej wojny światowej zrobili coś podobnego. Obywatele nie będący Żydami nosili wówczas gwiazdę Dawidę jako symboliczny i faktyczny gest oporu.” – powiedział prezydent Van der Bellen.

  Na szczęście stanowisko prezydenta w Austrii ma charakter głównie reprezentacyjny i możemy mieć nadzieje, że jego chore wizje nie wejdą nigdy w życie. Warto dodać, że Van der Bellen w latach 70. należał do loży masońskiej w Tyrolu.

  Źródło: Bibula
 • Kogo wychowują wiedeńskie przedszkola muzułmańskie?
  Czy coraz liczniejsze wiedeńskie przedszkola dla muzułmanów staną się wylęgarnią przyszłych radykałów, a być może islamskich terrorystów? Na to pytanie w swoim raporcie stara się odpowiedzieć urodzony w Turcji, austriacki profesor Uniwersytetu Wiedeńskiego, Ednan Aslan.

  Zdaniem profesora sposób wychowania i nauki w przedszkolach „buduje” w Wiedniu dwie równoległe społeczności, a nawet tworzy warunki do powstania niebezpiecznych islamskich gett.
  Dziś 10 000 wiedeńskich dzieci w wieku 2-6 lat uczęszcza do 150 islamskich przedszkoli. W każdej dzielnicy austriackiej stolicy wyrastają one jak grzyby po deszczu.

  – Tam uczą się Koranu, jak niegdyś dorośli studiowali Biblię. A do tego jedna czwarta tych dzieci poddawana jest propagandzie salafickiej – uważa prof. Ednan Aslan.

  Jego zdaniem rodzice wysyłają swoje pociechy do muzułmańskich przedszkoli w przekonaniu, że zostaną wychowani w ten sam sposób i w tym samym środowisku, w którym dorastali sami gdzieś w Turcji, w Bośni, Kosowie czy Albanii. Tymczasem rzeczywistość w wiedeńskich przedszkolach jest zupełnie inna.

  – Rodzice kompletnie nie zdają sobie sprawy, że wysyłając dzieci do tych placówek wyrzucają je ze społeczności multi-kulturowej Austrii, a zamykają w coraz bardziej niebezpiecznym, niepewnym świecie – podkreśla Aslan.

  Obecnie, jak podaje wiedeński ratusz, w stolicy Austrii zarejestrowane są 842 przedszkola. 100 to przedszkola katolickie, 13 – protestanckie, 150 – to tzw. muslim Kindergartens. Niestety, dane dotyczące ostatniego „rodzaju” przedszkoli są niekompletne, ponieważ wiedeńskie władze nie są w stanie określić liczby przedszkoli coraz bardziej przypominających małe meczety.

  Źródło http://www.thelocal.at, http://www.zaman.tr
  ChS
  http://www.pch24.pl
 • Społeczność LGBT i muzułmanie będą wspólnie świętować Ramadan w Londynie
  Od ostatnich przynajmniej kilku lat można zauważyć, że w państwach zachodnich promuje się islam jako religię pokoju a jednocześnie dano ciche przyzwolenie na prześladowanie chrześcijaństwa. Prześladowanie to widać szczególnie na Bliskim Wschodzie a w ostatnich latach, wraz z napływem muzułmańskich „uchodźców”, zjawisko można dostrzec również w Europie.

  W krajach takich jak Wielka Brytania, Francja czy Niemcy otwarcie zachęca się do poznawania islamu, który podobno nie ma nic wspólnego z islamskim terroryzmem. W wielu szkołach planuje się wprowadzić naukę języka arabskiego jako obowiązkowy a inne placówki edukacyjne chcą iść w podobnym kierunku. Jest to trochę kłopotliwe, ponieważ z drugiej strony zamachy terrorystyczne w tych państwach za każdym razem organizowane są przez wyznawców islamu.

  Tymczasem na Bliskim Wschodzie chrześcijanie są prześladowani. W ostatnich latach, wyznawcy tej religii przeżyli prawdziwe piekło w Syrii i Iraku gdzie toczy się wojna. Działania zbrojne wręcz zachęcają islamistów do mordowania innowierców. Czy chrześcijanie zakładają kamizelki wyposażone w ładunki wybuchowe i wysadzają się, zabijając muzułmanów? Przeciwnie – wielu z nich decyduje się na ucieczkę z Bliskiego Wschodu do tzw. cywilizowanego Zachodu. Okazuje się jednak, że tam też czekają na nich islamscy prześladowcy.

  Wraz z tzw. kryzysem migracyjnym, do Europy przybyły miliony uchodźców. Zdecydowana większość z nich to wyznawcy islamu. Cicha wojna religijna trwa w Europie Zachodniej. Zaczęło się niewinnie a może się skończyć tragicznie. Od lat głośno mówi się, że w zachodniej części naszego kontynentu chrześcijaństwo jest w odwrocie – meczety powstają jeden za drugim, zaś kościoły pustoszeją.

  W Europie trwa nagonka na chrześcijaństwo przy jednoczesnej promocji islamu, co można zaobserwować nawet Polsce. Partia Razem chce w Łodzi promować islam pod nietypowym tytułem: „Feminizm w islamie”. Tymczasem w krajach zachodnich islam zdobywa zaskakujących sojuszników.

  24 czerwca w Southwark w Londynie, społeczność LGBT wraz z muzułmanami będzie świętować Ramadan. Uczestnicy tej akcji będą „rozmawiać, poznawać wiarę innych osób, kulturę i preferencje seksualne” a także będą „rozpowszechniać miłość”. Inicjatywa zyskała poparcie burmistrza Londynu, Sadiqa Khana.

  Potępianie chrześcijaństwa odbywa się równolegle z wychwalaniem islamu. Nie tylko społeczność LGBT, ale także feministki nie widzą niczego złego w islamie, który jest przecież bardzo represyjny wobec kobiet (np. w Arabii Saudyjskej) i wciąż dumnie walczą z islamofobią oraz popierają przyjmowanie kolejnych tzw. uchodźców. Projekt stworzenia europejskiego islamu jest skazany na niepowodzenie. „Nie ma umiarkowanego islamu. Jest po prostu islam” – mówił prezydent Turcji. Zamiast europeizacji islamu mamy islamizację Europy.

  Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/spolecznosc-lgbt-i-muzulmanie-beda-wspolnie-swietowac-ramadan-w-londynie
 • Unia Europejska - żeby zachęcić do przyjmowania uchodźców, mogą wprowadzić system nagród i kar
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/1a410547c2ae6bfcfa6d96cdd536ba47_M.jpg

  Podczas gdy Europa wciąż jest zaludniana przez islamskich uchodźców, Bruksela zastanawia się jak przekonać niektóre kraje europejskie, w tym Polskę i Węgry, do wyrażenia dobrowolnej zgody na przyjmowanie mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu. Wpuszczenie do swojego kraju ludności tak bardzo obcej kulturowo, wśród której znajdują się potencjalni dżihadyści, może nieść ze sobą bardzo poważne konsekwencje dla naszego bezpieczeństwa.

  Po dwóch latach od pierwszej zmasowanej inwazji "pokojowo nastawionych uchodźców" ponownie powraca temat ich relokacji. Przypomnijmy, że setki tysięcy ludzi zaczęło dosłownie szturmować granice państw bałkańskich, aby za wszelką cenę dotrzeć do bogatych Niemiec. Media w większości relacjonowały, że wśród napływających cudzoziemców znajdowały się głównie syryjskie kobiety wraz z dziećmi. Szybko okazało się, że większość tzw. uchodźców to mężczyźni w wieku poborowym, którzy wcale nie byli tacy pokojowi.

  Unia Europejska naciskała i chciała zmusić Polskę i Węgry do przyjęcia "pokojowych uchodźców", "kobiet i dzieci". Ówczesny Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz mówił nawet o wprowadzeniu siłowego rozwiązania, które na szczęście nie doszło do skutku.

  Miliony muzułmańskich nachodźców zasiedliło już Europę, a w szczególności Niemcy, Austrię, Francję, Wielką Brytanię, Belgię, Włochy i Szwecję. Nielegalna migracja sprawiła tym krajom jeszcze większy problem przez Europę Środkowo-Wschodnią, która nie zgodziła się gościć na swoim terytorium agresywnych obcokrajowców.

  Kanclerz Angela Merkel przez bardzo długi czas opowiadała się za otwartymi granicami i przyjmowaniem nachodźców. Dziś twierdzi, że 2015 rok był nauczką i pokazał, iż granice Unii Europejskiej nie były wystarczająco dobrze strzeżone. Kobieta obiecała również, że nasz kontynent nigdy więcej nie doświadczy masowej migracji, choć kryzys nie został jeszcze zażegnany.

  Mimo umowy zawartej pomiędzy UE a Turcją, tzw. uchodźcy wciąż masowo przedzierają się do Europy. Co prawda udało się zamknąć szlak bałkański ale inwazja cudzoziemców wraz z potencjalnymi terrorystami trwa w najlepsze i odbywa się na Morzu Śródziemnym. Włochy mają poważny problem ze stale rosnącym napływem uchodźców. Jak na obecną porę roku szlak morski jest wyjątkowo aktywny a okres letni dopiero przed nami.

  Niemcy zaczynają zwracać uwagę, że Morze Śródziemne przekraczają już nie tylko Afrykańczycy, ale coraz częściej są to również mieszkańcy Azji Południowej. To sugeruje, że "uchodźcy" z takich krajów jak Bangladesz czy Pakistan zaczynają omijać zamknięty szlak bałkański a umowa Unii Europejskiej i Turcji nie jest już skuteczna w ograniczaniu masowej migracji.

  Malta, która aktualne sprawuje prezydencję w UE, popiera wprowadzenie bardziej restrykcyjnego prawa azylowego. Prowadzone są dyskusje między innymi nad utworzeniem obozów w Afryce Północnej, gdzie przebywać będą potencjalni emigranci, co miałoby pozwolić wstrzymać ich napływ na nasz kontynent. Ważną kwestią jest również zaprowadzenie porządku w zdestabilizowanej Libii, skąd przybywa około 90% migrantów, a także rozwiązanie problemu deportacji obcokrajowców z państw europejskich, których wnioski o azyl zostały odrzucone.

  Zislamizowane Włochy przyjęły dekret, który pozwoli w szybszym tempie deportować obcokrajowców. Władze chcą również nawiązać współpracę z najważniejszymi państwami afrykańskimi - przykładowo Nigeria ma otrzymać 50 milionów euro w zamian za wzmocnienie swojej granicy z Libią.

  Malta zaproponowała również "kompromis", który ma zachęcić takie państwa jak Polska czy Węgry do przyjmowania uchodźców. Nowy mechanizm polega na tym, że za każdego przyjętego obcokrajowca powyżej wyznaczonej "kwoty" kraj otrzyma 60 tysięcy euro w ciągu 5 kolejnych lat. Oczywiście jeśli Polska sprzeciwi się relokacji migrantów, będzie musiała zapłacić UE taką samą kwotę. To oznacza, że na każdym tysiącu uchodźców można "zarobić" lub "stracić" 600 tysięcy euro.

  Wcześniej UE domagała się zapłaty aż 250 tysięcy euro za każdego nieprzyjętego obcokrajowca i groziła innymi konsekwencjami, w tym zawieszeniem lub wydaleniem z Unii. Póki co Polska i Węgry nie otrzymały żadnych kar, lecz wkrótce termin relokacji określonej liczby islamskich uchodźców dobiegnie końca. Brytyjski dziennik The Times powiadomił niedawno, że na jesień nasz kraj ma otrzymać ultimatum - albo zaakceptuje "kwoty" uchodźców, albo pożegna się z członkostwem w Unii Europejskiej.

  Źródło: zmianynaziemi.pl
 • @Rzeczpospolita 12:14:22
  Oboje z całą ekipą na Czerskiej na początek.
 • Rozpoczął się Ramadan. Trudno uwierzyć, ale to się dzieje w Europie! – WIDEO
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149605547816122999632.jpg Rozpoczął się Ramadan – święty miesiąc postu dla muzułmanów na całym świecie. Również w Europie, gdzie wyznawcy islamu tłumnie wylegli na ulice miast. Z okazji święta premier Wielkiej Brytanii – pięć dni po krwawym zamachu w Manchesterze – w komunikacie gratulacyjnym nazywała Ramadan „festiwalem pokoju”. Tymczasem ISIS wezwało do nasilenia ataków w tym okresie...

  Specjaliści uważają, że rozpoczyna się „miesiąc walki”, a w sieci pojawią się filmy z zachodnich miast, które obrazują jak muzułmanie, by oddać się modlitwom, zajmują ulice.

  Premier Wielkiej Brytanii Theresa May w swoim komunikacie gratulacyjnym z okazji świętego miesiąca nazywała go „festiwalem pokoju” i okazją do zbliżenia się do muzułmanów na całym świecie. https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/864918524137005056/pu/img/IFTCE4otbjUn8fPm.jpg
  niezalezna.pl - strefa wolnego słowa

  29 maja 2017
  Gazeta Polska | Nowe Państwo | Gazeta Polska Codziennie | VOD
  Najnowsze Opinie Wideo Blogi

  Polska Świat Sport Gospodarka Obrona narodowa Historia Kultura Media Komisja Smoleńska Nasze akcje
  Rozpoczął się Ramadan. Trudno uwierzyć, ale to się dzieje w Europie! – WIDEO
  Dodano: 29.05.2017 [15:38]
  Rozpoczął się Ramadan. Trudno uwierzyć, ale to się dzieje w Europie! – WIDEO - niezalezna.pl
  foto: pixabay.com/CC0 Public Domain
  Rozpoczął się Ramadan – święty miesiąc postu dla muzułmanów na całym świecie. Również w Europie, gdzie wyznawcy islamu tłumnie wylegli na ulice miast. Z okazji święta premier Wielkiej Brytanii – pięć dni po krwawym zamachu w Manchesterze – w komunikacie gratulacyjnym nazywała Ramadan „festiwalem pokoju”. Tymczasem ISIS wezwało do nasilenia ataków w tym okresie...

  Specjaliści uważają, że rozpoczyna się „miesiąc walki”, a w sieci pojawią się filmy z zachodnich miast, które obrazują jak muzułmanie, by oddać się modlitwom, zajmują ulice.

  Premier Wielkiej Brytanii Theresa May w swoim komunikacie gratulacyjnym z okazji świętego miesiąca nazywała go „festiwalem pokoju” i okazją do zbliżenia się do muzułmanów na całym świecie.

  Ramadan jako wyjątkowy i szczególny czas dla muzułmanów na całym świecie jest okazją, aby stali się silniejsi i odnawiali wiarę w Boga poprzez wypełnienie jednego z głównych filarów islamu

  – powiedziała May w swoim komunikacie.

  Ramadan promuje silne poczucie ducha wspólnoty, odzwierciedlone w sposobie, w jaki meczety otwierają swoje drzwi i witają wszystkich ludzi, którzy nie mają udziału w posiłku Iftar – czego doświadczyłem w moim własnym okręgu wyborczym w Maidenhead. Jest to ważna szansa, aby ludzie ze wszystkich dziedzin życia spotykają się ze sobą, dyskutują i dzielą się doświadczeniami ze swoimi sąsiadami oraz wspierają przyjaźń

  – głosi przesłanie premier UK. https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/866819012965138432/pu/img/zZwcABMJvULT-K9B.jpg Islamskie Centrum Londynu ogłosiło, że sobota (27 maja), 2017 r. będzie pierwszym dniem świętego miesiąca Ramadanu w Wielkiej Brytanii i innych państwach europejskich.

  Według oficjalnych danych, liczbę muzułmanów zamieszkujących w Wielkiej Brytanii szacuje się na około 2,8 miliona. Muzułmańska Rada Wielkiej Brytanii (MCB) szacuje, że spośród całej populacji Anglii i Walii, 4,8 procent to muzułmanie.

  A tak wyglądają ulice w jednym z miast Francji: https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/868909098644799488/pu/img/MbhXERGs4bKwTY_Y.jpg
 • @kula Lis 67 15:42:01
  Na ulicach kalifatu brytyjskiego ramadan rozpoczęty !
 • @kula Lis 67 15:42:01
  No to cóż, wypada życzyć Brytyjczykom wesołego Ramadanu.
  Jak ten świat się zmienia. Oczywiście wesołego Ramadanu życzymy też Francuzom, Belgom, Holendrom i Niemcom, a zwłaszcza Niemkom. Wesołego ramadanu dla debili z jewropy... lewaczki całej jewropy niech nie zapomną na majtkach napisać NIE, bo w przeciwnym razie będą ubogacane... :)
 • @kula Lis 67 17:58:08
  Zapomniałeś napisać, że słowo NIE powinno być w języku tubylca, aby je zrozumiał :)))
 • @autor
  Zgadzam się z autorką wypowiedzi: 10 kontra 7 tys. - matematyka przemawia na jej korzyść.

  Proponuję jednak podejść do sprawy (podobnie jak i Anna Pamuła) stricte metodycznie, czyli matematycznie, planowo i zacząć organizować 10-osobową grupkę chętnych, która sama z siebie, dobrowolnie, wysadzi się w ustronnym miejscu, a wcześniej spisze się pakt z Al-Kaidą, że ofiara została złożona.

  No bo - w końcu jesteśmy cywilizowani - po co zostawiać to przypadkowi? Koszty zbierania kawałków ciał ludzkich po jakimś koncercie zbyt duże i praca w sumie raczej mokra, a do tego jeszcze jakiś prawicowiec, znając życie, się nawinie i zostanie wysłany na tamten świat i znów męczeństwo będzie towarzyszyć biciu w bębenek patriotyczny,

  Niech więc wskazany przez uchodźców radykał (1 na 7000 się znajdzie) - wysadzi się w ustronnym miejscu wraz z jakimś radykałem islamskim, a zamian za to przyjmiemy 7 tys. pokojowo nastawionych muzułmanów.

  Gdyby u nas po stronie lewicy była taka sama gotowość do poświęceń (w skali 1:7000), powinniśmy od razu mieć 5.000 lewicowców gotowych do przehandlowania siebie na mięso armatnie w zamian za otwarcie granic.

  W sumie - bliższy mi ktoś, kto smacznego kebaba przygotowuje, niż ktoś, kto bzdury gada i pisze. Cywilizacja nie rozwija się na głupocie, a na dobrym jedzeniu - i owszem. Wprawdzie Niezłomni.com twierdzą, że w co drugim kebabie jest wąglik, a w co trzecim tasiemiec, ja jednak wierzę w dobroć ludzką.

  W mądrość lewicowych dziennikarek nie wierzę. No chyba że chce przenieść się na tamten świat, ale sama nie ma odwagi... ale tak działa człowiek chory, niespełna zmysłów.
 • @autor
  Problem jest zupełnie inny.

  My wchodząc do UE i znosząc granicę JUŻ się otworzyliśmy na terroryzm.
  Dawniej Beroliną jeżdziliśmy na handel do Reichu.

  Teraz będą stamtąd do nas przyjeżdżać ci, którym nie spodoba się wypowiedź Beaty Szydło.

  Pytanie, jakie dziś muszą sobie postawić polskie służby: czekać w nadziei, że zamachy w Polsce jednak nie nastąpią, czy przeciwdziałać prewencyjnie?
 • @leoparda 08:27:23
  http://wrealu24.pl/images/2017/05/imamislam.jpg Gigantyczna WPADKA w telewizji! Prowadzący chciał mówić o "religii pokoju" - zaproszony imam zgasił go i... powiedział prawdę! (WIDEO)...Tuż ;o zamachu w Manchesterze, jedna z telewizji australijskich zaprosiła do programu imama Saikha Mohammada Tawhidi. Emisja programu miała spowodować uspokojenie bojowych nastrojów ludzi bo tych tragicznych wydarzeniach, jednak prowadzący nie spodziewali się tego co usłyszą z ust muzułmanina...Tuż ;o zamachu w Manchesterze, jedna z telewizji australijskich zaprosiła do programu imama Saikha Mohammada Tawhidi. Emisja programu miała spowodować uspokojenie bojowych nastrojów ludzi bo tych tragicznych wydarzeniach, jednak prowadzący nie spodziewali się tego co usłyszą z ust muzułmanina...  Podczas programu, prowadzący starała się za wszelką cenę udowodnić, że Islam jest religią pokoju. Wydawać by się mogło, że jedynie duchowny danej religii jest w stanie potwierdzić tą śmiało wysuniętą tezę. Tak się jednak nie stało. Tawhidi miał zgoła inne zdanie.


  - Jak to się stało, że ci ludzie się zradykalizowali? – spytał dziennikarz.  - Musimy być bardzo realistyczni, kiedy mówimy o takich sprawach – odpowiedział Tawhidi.  Jego dalsze wypowiedzi pogrzebały ostatecznie koncepcję programu. Tak mówił w kontekście zamachu w Manchesterze:  - Masz 22-latka, który się zradykalizował podczas dwóch-trzech wizyt w meczecie. Mamy ogromną liczbę młodych ludzi, którzy są zradykalizowani (…) To dzieje się ze względu na książki, które mamy – Islamskich ksiąg, które czytamy – tłumaczył Imam.  - One sprawiają, że młodzi ludzie wierzą, że jeśli wyjdziesz z domu i zabijesz niewiernych, trafisz do raju.- dodał.  Po tych słowach drugi z prowadzących zaczął w panice ratować koncepcję programu mówiąc o religii pokoju, jednak imam szybko go zgasił prosząc by nie okłamywał australijskiego społeczeństwa...  Zobacz wideo: https://youtu.be/wYuHJ1mrsLI
 • Oficer CIA:
  Wszystkie ataki terrorystyczne to operacje służb specjalnych https://youtu.be/wl-a34tUHRg
 • Koncerty Ariany Grande - czysta pedofilia i sexualizacja dzieci
  Artyzm tej artystki wykonującej - wobec małych dzieci na widowni - obsceniczne gesty i śpiewającej wulgarne, wyzywające teksty powinien być zakazany w Polsce. http://www.gazetawarszawska.com/images/Q12WE.jpg http://www.gazetawarszawska.com/images/DAiTq78WAAEGu4W.jpg http://www.gazetawarszawska.com/images/Untitledvbvbvbsse.png

  Ps.."Artyzm" tej "artystki" wykonującej - wobec małych dzieci na widowni - obsceniczne gesty i śpiewającej wulgarne, wyzywające teksty, to czysty seksizm. Ta żydowska szikse ma misję demoralizowania młodych pokoleń gojów. Poszedł księżyc ajci, zrobił sisi w majci
  I zgadnijcie dzieci, czymże teraz świeci?
 • @lorenco
  Polska i Węgry w dobrym towarzystwie...Podczas szczytu G7 na Sycylii premier Włoch Paolo Gentiloni zamierzał przeforsować dokument mówiący o pozytywnych stronach imigracji dla społeczeństw zachodnich, podkreślający prawo „migrantów” do przemieszczania się oraz potrzebę współdzielenia ciężaru przyjmowania coraz to większych rzesz ludzi. Włoski dokument zakładał także obowiązek zapewniania nielegalnym imigrantom dostępu do świadczeń zdrowotnych, edukacji i rynku pracy. Krótko mówiąc, domagając się od krajów Europy Środkowej i Wschodniej, aby te przyjmowały część nielegalnych imigrantów, Włosi chcieli jednocześnie zachęcać kolejne osoby do przedostawania się na pokład okrętów europejskich czekających na nich u wybrzeży Libii. Prezydent USA Donald Trump dokument ten jako jedyny z wielkiej siódemki stanowczo odrzucił i narzucił własną narrację. A zatem końcowa wersja komunikatu G7 w części poświęconej migracji ludności podkreśla prawo państw do walki z nielegalną imigracją i kontroli swoich granic w ramach obrony własnego bezpieczeństwa narodowego i dobrobytu gospodarczego. W podejściu do nielegalnej imigracji Polska i Węgry nie są osamotnione!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31