Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
26 postów 13505 komentarzy

lorenco

lorenco - Jak bieszczadzki kruk.

Największe w dziejach LUDOBÓJSTWO gojów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cywilizację ŚMIERCI zbudowali Żydzi. Największe LUDOBÓJSTWO gojów (100 mln ofiar) Taki artykuł znalazłem z 2015 roku, może wiele wyjaśnia dlaczego jest jak jest. http://lustro-blizna.blogspot.co.uk/2015/02/cywilizacje-smierci-zbudowali-zydzi.html?m=1

Rosjanie wycierpieli w XX wieku więcej niż jakikolwiek inny naród. Żaden kraj nie stracił podczas obu wojen światowych tylu obywateli, co Rosjanie. Ale to sowiecka (praktycznie żydowska) władza przez czystki i wymuszony głód zabiła więcej swoich dzieci niż wszyscy wrogowie razem wzięci.

"Zanim uruchomiono obóz w Oświęcimiu wymordowaliście w Rosji 60 mln gojów i to 25 lat wcześniej, wy potomkowie największych ludobójców w dziejach świata!"

Zażydzone media chcąc nas skłócić wmawiają gojom nawet to, że zbrodni w Katyniu dokonali Rosjanie a nie żydzi z NKWD. Podobną taktykę stosuje zło przypisując Polakom odpowiedzialność za Holokaust żydów. Czyste ZŁO rozgrywa gojów jak chce.

Przypomnienie: Izraelska gazeta "Maariv" z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. "Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie (NKWD) i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 12 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej."

Nie wolno nam nigdy zapomnieć o tym, że Zbrodnia Katyńska to ciąg dalszy tej potwornej zbrodni ludobójstwa gojów:

Żydowska Rewolucja z 1917 r. była największym w dziejach świata LUDOBÓJSTWEM gojów (w samej Rosji prawie 60 mln ofiar). ZŁY wymordował w carskiej Rosji całą elitę, wszystkich okradanych wraz z rodzinami, likwidując przy okazji konkurencję na wiele pokoleń - odcinając głowę od tułowia Narodu.

Zbrodnicze ZŁO wymordowało również wszystkie najszlachetniejsze jednostki z prostego ludu czyniąc pozostawiony przy życiu "najgorszy" element całkowicie poddany woli i kaprysom bezwzględnego pasożyta który zyskawszy monopol na prawdę mógł już dowolnie prać mózgi oświeconym dyplomatołkom.

W wyniku tej największej w świecie eksterminacji gojów wyselekcjonowano z ludobójczych pogromów najbardziej zdegenerowaną rasę głupich i posłusznych niewolników potulnie tyrających na odwiecznego pasożyta zżerającego od środka żywy organizm nosiciela.

Niewolników, których główną rozrywką ma być ubliżanie i wygrażanie "okradającemu" narody Kościołowi i "złodziejowi" Rydzykowi. - Przeraża mnie każda żydokomusza religia która wysuwa fanatyczne żądania lub twierdzenia, argumentując to wolą ludu.

"Czy wolno zabijać kobiety i dzieci gojów? (...) Gojów najlepiej zabić, wężom najlepiej rozwalić czaszkę" Źródło: Izrael Szahak - Żydowskie Dzieje i Religia. Chyba teraz łatwiej zrozumieć Holokaust gojów w XX wieku, łączenie przeszło 100 mln wymordowanych gojów.

Przypomnienie

Pierwszy rewolucyjny sowiecki rząd składał się z samych tylko Żydów; Lenin, Trocki, Zinowiew, Kamieniew, Swierdłow. Ani jednego Rosjanina, choć przecież rewolucję przeprowadzano w Wielkiej Rosji carów. 

NKWD składało się w 84 procentach z żydów. Komendantami byli wyłącznie żydzi. Żyd automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków.

Natomiast NAJWIĘKSZE w historii świata LUDOBÓJSTWO gojów (łącznie prawie 100 mln wymordowanych) ZŁY za wszelką cenę chce zwalić na ustrój - który wymyślił i wcielał w życie.

I pomyśleć, że ta największa w dziejach świata hekatomba miała miejsce w czasie gdy o Hitlerze nikt nie słyszał. Ale można się domyślać, że młody Hitler miał możliwość zapoznania się z tym co wyprawiali Żydzi w Rosji.

Do władzy Hitler doszedł dopiero po 16 latach, mordować Żydów zaczął od połowy 1942 r. (6 mln zamordowanych), czyli po 25 latach od krwawej masakry gojów w Rosji (60 mln ofiar).

****

PIERWSZA żydowska rewolucja XX wieku

Żydowska Rewolucja z 1917 roku to największy i najbardziej bezczelny PRZEKRĘT wszech czasów. Rewolucja z 1917 to NAJWIĘKSZA w dziejach świata KRADZIEŻ bogactw największego państwa świata dokonana przez ż. na oczach całego świata. 

Ta wymyślona i przeprowadzona przez ż. rewolucja umożliwiła inicjatorom tego gigantycznego oszustwa zrabowanie wszystkich ruchomych bogactw wielonarodowej Rosji carskiej, a kolejna ponowny podział bogactw ZSRR i krajów Europy wschodniej.

Tak gigantycznego skoku na KASĘ historia nigdy nie odnotowała. To dzięki rewolucji udało się ż. przywłaszczyć gromadzone od tysiąca lat bogactwa rodziny carskiej, arystokracji, szlachty, Cerkwi, kupców, mieszczan, chłopów, całego kraju.

To do kieszeni "szlachetnych" ż. rewolucjonistów szło zrabowane złoto i kamienie szlachetne, klejnoty, srebra rodowe, naczynia liturgiczne, ikony, dzieła sztuki, i wszelkie dobro jakie tylko ż. złodzieje zdołali załadować na wozy i wywieźć w większości za granicę.

To nie rosyjski chłop i robotnik grabił najcenniejsze rzeczy tylko żydowscy wichrzyciele którzy zawsze i wszędzie dowodzili zrewoltowanymi masami.

To nie rosyjski chłop i robotnik grabił najcenniejsze rzeczy tylko ż. komendanci i oficerowie polityczni - ci najwięksi w dziejach świata oszuści realizujący prawdziwe cele swojej nacji. 

To nie rosyjski chłop i robotnik grabił najcenniejsze rzeczy tylko wyrafinowani ż. dranie zawsze skryci za chwytającymi za serca szczytnymi hasełkami wprowadzającymi w błąd łatwowiernych i naiwnych gojów.

Teraz chyba łatwiej zrozumieć dlaczego ż. i ich janczarzy bez przerwy grzeją temat "złodzieja Rydzyka" i Kościoła "okradającego" państwo.

DRUGA żydowska rewolucja XX wieku

Od towarzyszy do kapitalistów - Tajemnica żydokomuszej wiary: pałace, auta i dolary

Upadek ZSRR i ponowny podział bogactw Rosji można nazwać kolejną żydowską Wielką Rewolucją XX wieku... Czyli dokonania przez ż. kolejnego SKOKU na gigantyczną MAMONĘ, na gigantyczną KASIORĘ, na góry KASZANY, na niezmierzone BOGACTWO, na ogromnej wielkości KORYTO. 

To żydowscy towarzysze z Polski i Rosji byli głównymi ideologami prowadzonej tym razem pod hasłami "prywatyzacji" - całkowicie odwrotnymi niż w 1917 r. - prozachodniej rewolucji z 1989/1991 r. mającej znów zrobić dobrze głupim gojom. 

To żydowscy towarzysze i ich janczarzy, ci wybitni specjaliści od robienia gojom dobrze dokonali kolejnego rabunku/podziału bogactw narodu polskiego, rosyjskiego, ukraińskiego i pozostałych krajów z bloku wschodniego. 

W wyniku drugiej w XX wieku żydowskiej Rewolucji 1991/93 Rosjanie zostali trwale odsunięci od władzy politycznej w swoim kraju (przykładem "ukraiński" Majdan) - stając się w istocie zakładnikami w walce o władzę między nowymi mieszkańcami Kremla i klanami mafijnymi żydowskich oligarchów.

Druga w XX w. żydowska rewolucja stworzyła nie tylko bajecznie bogatych żydowskich oligarchów w Rosji (Chodorkowski, Abramowicz, Gusiński...), Ukrainie i krajach Europy wschodniej, ale również oddała w ich ręce wszelką władzę - realną a nie tę ze świecznika. 

Na liście 50 najbogatszych Ukraińców, Ukraińcy są gatunkiem wymierającym. Podobnie jest w Rosji i większości krajów Europy wschodniej. Na Ukrainie jedynie stanowiska sołtysa może dochrapać się Ukrainiec. 

A tymczasem... Najbogatszy oligarcha ukraiński Rinat Achmetow - uważany niemalże do wczoraj za Tatara, zajął nieoczekiwanie 12 miejsce wśród najbogatszych Żydów świata wg. gazety "Forbes". Wiktor Pińczuk, zięć L. Kuczmy - 56,  Petro Poroszenko (prezydent Ukrainy) - 130 (sami żydzi).

Same biedne ż. pracujące uczciwie na waciki dla małej biednej Salcie okradanej przez złego Rydzyka, zachłanny Kościół katolicki i prawosławny oraz przez niedobrych chrześcijan ANTYSEMITÓW.

Zaś z danych najnowszego rankingu "100 Najbogatszych Polaków 2015" wynika, że Majątek Jana Kulczyka jest obecnie wy­ce­nia­ny na 15,1 miliarda złotych i w ciągu roku powiększył się o ponad jedną trzecią! W tym kontekście zastanówmy się co mógłby kupić ż. dorobkiewicz Kulczyk za swoje 15 mld zł.

Otóż Kulczyk za 15 mld zł mógłby kupić dwa Państwa Watykańskie. Prof. Ewa Łentowata mówi o skandalu związanym z żydowskimi przekrętami: Tylko jeden polski żyd w ciągu 20 paru lat dojenia gojów zgromadził prawie dwa razy większy majątek niż posiada Watykan, choć Watykan istnieje od 2000 lat.

Natomiast rosyjski żyd Chodorkowski za 52 mld $ mógłby wybudować każdemu z 40 tysięcy księży kościół za 3,9 mln PLN. Tak się robi geszefty w krajach Słowian gdzie pasożyt potrafi w kilkanaście lat zarobić 52 mld $ pijąc krew podludzi.

Lista 200 najbogatszych Rosjan to przede wszystkim Żydzi i Ukraińcy. Link

Wniosek jest prosty. Im naród biedniejszy tym większą ilością żydowskich miliarderów może się poszczycić (Ukraina). Oto co ZAWDZIĘCZA żydom BIEDNY kraj.

Natomiast KAŻDE państwo chrześcijańskie które POZBYŁO się mądrych Żydów - tych potencjalnych noblistów - startowało do przodu jak rakieta, zaś kraje które z inicjatywy żydów wymordowały kler - ZSRR, itd. - coraz słabiej przędły. Przykładowo, średniowieczna Hiszpania - gwałtowny rozwój nauki i techniki umożliwił odkrycie Ameryki, Niemcy które wyprzedziły CAŁY świat o wiele dziesiątków lat, Włochy - szybki rozwój nauki i gospodarki, itd.

Jeśli naprawdę nie widzisz co jest grane... i jaka jest PRAWDA... to znaczy, że na pewno zamieniłeś się z koniem na łby.

****

Największą KASĘ robi się na rewolucjach i wojnach

Zażydzone media rozpętały orgię bezprzykładnej nienawiści wobec Putina i Rosji. Teraz Irak, Libia, Syria, Egipt, Ukraina, Rosja. Foto

Zastanówmy się dlaczego żydzi po przejęciu władzy na Ukrainie (dzięki Majdanowi) demonstrują tak skrajną nienawiść do Putina. Otóż, Żydzi idąc za ciosem organizują kolejny "Majdan" w Rosji - ryjąc, judząc i skłócając rosyjskich gojów, napuszczając na siebie różne grupy społeczne, bratnie narody.

Obecnie toczy się światowa akcja mająca na celu obalenie Putina i przejęcie przez żydów władzy w Rosji. Uważam, że żydzi typu "Michniki", "Poroszenki, Jaceniuki" po trupach dążą do celu. Z Talmudem w butonierce żydzi prą na chama do kolejnego koryta z KAPUSTĄ i władzą. W tym marszu nigdy nie ustaną.

Dobroczyńcy ludzkości dobrze wiedzą, że NAJWIĘKSZĄ i najszybszą KASZANĘ robi się na wszelkiego typu REWOLUCJACH, ruchawkach i WOJNACH. Najkorzystniej światowych, dzięki którym żydzi kocą niewyobrażalne majątki żerując na krwi zniewolonych gojów, przejmując jednocześnie pełnię realnej władzy. Link

To jest właśnie GŁÓWNY powód dlaczego czyste ZŁO robi wszystko by doprowadzić do III Wojny Światowej. Wystarczy tylko zastanowić się jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH - Teraz Syria, Ukraina i Rosja. Patrz Link

Żydzi prą do kolejnej wojny światowej bo żyd z każdej wojny wychodzi silniejszy, bogatszy, bardziej wpływowy i potężny. W tym kontekście proszę zwrócić uwagę na charakterystyczne wypowiedzi dwóch bardzo wpływowych żydówek oraz żyda Adama Michnika:

 • Żydówka Julia Tymoszenko: trzeba wyrżnąć 8 mln Rosjan. Link
 • Żydówka Anne Applebaum: Czy przygotowywanie się na wojnę totalną z Rosją to histeria? - Szokujące, Applebaum podobnie jak Goebbels wzywa wręcz do wojny totalnej. 
 • Żyd Adam Michnik: "Miałem wrażenie, że rozmawiam z gangsterem". "Kto podaje Putinowi rękę (chyba żydowi), musi później policzyć, czy ma wszystkie palce". "Brak oporu tylko ośmiela bestię". "Bandytyzm zatrzymać siłą". 
 • Żyd Adam Michnik o Putinie "wczoraj" i dziś: Foto


Wystarczy popatrzeć na Ukrainę. Dla Poroszenko MOROWANIE od prawie roku gojów z Doniecka i Ługańska to pryszcz, podobnie jak dla naszych antypolskich mediów, choć liczba zabitych oceniana jest już na 50 tys. przez niemiecki wywiad wojskowy.

Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE ż. OLIGARCHÓW tak jak Belgrad w 1999, mielibyśmy pokój na Ukrainie. Nie można pozwolić by zachłanne krwiożercze ZŁO przebrane w złote ornaty bezkarnie szafowało słowiańską krwią!
*
Zły koniecznie chce wywołać III wojnę światową. Link
W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ. Link
Żydzi rękoma gojów eliminują kolejnych wrogów Izraela. Link
Największe SKOKI na KASĘ - Żydowskie rewolucje XX w. Link

Kim są osoby nienawidzące Rosji i Rosjan pracujące w polskojęzycznych mediach. Link

****

ZŁY wmawia gojom, że to nie ON ale Kościół OKRADA Polskę, Ukrainę, RosjęLink

Gdyby wierzyć Żydom, światem rządzi od 200 lat rodzina RydzykaLink

****

W jednej ręce "KRZYŻ" lewacki w drugiej MIECZ. Link
Dlaczego żydokomunie tak ZALEŻAŁO na polskiej i ruskiej Pierestrojce? Link
Polska PIERESTROJKA czy upadek KOMUNIZMU? Rok 1989. Link

Jak WIELE bajecznych FORTUN wyrosło żerując na WOJNACH? Link
Imperium pieniądza decyduje o wojnach i pokoju. Link
Żydzi RĘKOMA gojów ELIMINUJĄ kolejnych WROGÓW Izraela. Po Iraku... Link

Dlaczego Żydzi nie spłodzili nawet 1 KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat? Link
Obnażanie bezeceństw Jasia Hartmana. Link
Inwestując 1$ na 108% LICHWY po 50 l. Żyd dys. mająt. 100xPKB całego świata. Link 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Link do artykułu
  http://lustro-blizna.blogspot.co.uk/2015/02/cywilizacje-smierci-zbudowali-zydzi.html?m=1
 • 5*
  D.Kosiur
 • @Rzeczpospolita 19:57:40
  Nasi straszni w wierze bracia stawiają 1*, ale zaraz ich moc się wyczerpie.
 • @topstopjuve 20:07:54
  Tak, zgadza się. Takie artykuły gdzieś tam w internecie są, napotyka się na nie zwykle przypadkiem.
  W oficjalnych mendiach ich nie znajdziesz.
  Wbrew pozorom artykuł ten nie jest antysemicki, jest po prostu prawdziwy.
  Mieszkańcy, żydzi w Izraelu w 2/3 by się zgodzili z tym tekstem.
  Oglądałem film, w którym wypowiadała się żydówka z Izraela, starsza pani, mówiła, że jeśli żydzi na świecie będą tak postępować jak dotychczas, to zjawi się ktoś, kto ich pozabija i dobrze, ponieważ przynoszą tylko wstyd i nienawiść świata do zwykłych żydów, którzy znów mogą stać się ofiarami swoich ziomków.
 • @Rzeczpospolita 20:11:58
  Piszesz o naszych staaarszych braciaciach w wierze, Husky, Talbot, Zdzich @ Company?
  Tak się domyślam tylko:)
  Ich moc się nie wyczerpie ponieważ są nakręcani jak zabawka, taka żabka na kluczyk.
 • @lorenco 20:57:12
  zobacz w swoja metryke
 • @Husky 21:01:04
  A myslałem, że nie czytasz notek a tu taka niespodzianka...
  Może skomentujesz jej treść?
 • @lorenco
  100/100 Ave Amigo 5*.
 • @Husky 21:01:04
  Ty obejrzyj swój napletek . Czytając Ciebie widzimy ci Tobie zrobiono . :) Przykre to ?. Pozdrawiam.
 • 5*
  Super notka!

  ...a rusofoby na pohybel..

  jebać józia z londynu ;)
 • My nie rozumiemy z kim mamy do czynienia!Potomkowie Kaina i faryzeuszy!
  Sądzimy, my ludzie wschodu według siebie.Honor, dotrzymywanie obietnic , słowa, Rodzina, przyjaźnie.
  Twór ,który nas opanował jest bezwzględny, chciwy, bez zasad, liczący tylko na pieniądze,od nich uzależniający swoje poczucie wartości i sens istnienia, służacy mamonie!
  Zobacz na starszych polskich ludzi ,wychowanych w czasach kiedy ponoć Polski nie było.Oni są najczęściej oszukiwaną grupą społeczną.W bankach,przez operatorów telefonii , energii czy gazu.Naciąga ich się na uleczające kołdry po 4.000 sztuka, jonizatory , na wnuczkaitp.
  Oni rośli w czasach, kiedy prawdą było stwierdzenie " masz to jak w banku","na bank"," bankowo",i nie moga uwierzyć że ktoś ich w tymże banku /który kiedyś był instytucją zaufania publicznego/oszuka, naciągnie na jakieś lichwiarskie produkty, wkręci w kredyt.Że jesli miły młody człoweik mówi , że ma ofertę tańszej energii, to ona istotnie będzie tańsza i w razie czego mozna z umowy zrezygnować , jak nie będzie odpowiadać!Wiem o kilku samobójstwach staruszków któzy stracili oszczędności odkąłdane na starość i chorobę czy ew. pochówek!!
  Lichwa rządzi, bo żmije z lichwy i oszukiwania żyją.
  Zainplantowano nam system opierajacy się na kłamstwie, szczuciu i oszustwie.I dlatego czasem przegrywamy bitwy/ prywatyzacja Polski/, ale NIE WOJNĘ!
  Człowiek Wschodu , Polak, Rosjanin, zwykły Ukrainiec, Białorusin, nie będzie się cieszył ze śmierci ludzi NIC mu nic winnych.A nawet czasem wrogów, bo ma sumienie dane przez Boga!I wie że każdy z nas może zostać "zawołany" do odpowiedzi , w każdej chwili!
  Óne będa się cieszyć , ze śmierci i wypadku chóru,ze smierci ukraińskiej parlamentarzystki / nie pamiętam nazwiska, zginęła "w wypadku" we Włoszech, jak jechała z dzieckiem/bo ta ośmieliłą się skrytykować waaadze ukrainskie, czyli Walzmana i Groismana!Fora ukraińskie pekały z radości a une zacierały kościste łapy!!!to sprawia IM radość, mordowanie ludzi w Serbii zubożonym uranem, po którym do dzisiaj rodzą się kalekie dzieci i z zaawansowana białaczką.
  Ludzie Wschodu są naiwni i ufni, a mają do czynienia ze ZŁEM, bezwzględnym, okrutnym które pójdzie po trupach nawet dzieci i niemowląt, starców i kobiet.
  I dopóki nie zmienimy naszego nastawienia i nie zhardziejemy i nie będziemy twardo bronić swoich interesów to będziemy "poniewierani " bez miary.
  Ponieważ lawa się rozpełzała, i oblepiła juz wielu, to mam coraz mniejsza nadzieję, ze uda się ją zeskrobać.
  PS. Zauważ że Putin NIGDY inaczej nie powie o "przeciwnikach " jak " nasi partnerzy"Rzadko sobie pozwala nawet na ostrzejsze uwagi / błąd/. W przeciwnieństwie do "partniorów", którzy rozwalili im 6 dyplomatów, 2 samoloty/ samoloty to zresztą ich specjalność, tzw.dintojra/ i wyzywają od morderców i hitlerów.
  Widac różnice "poziomu" w rozmowach , poziom partniorów spod budki z piwem!
  I ta naiwnośc i dziecięca wiara w "lubienie", honor,ucziwośc..itp. nas zgubi!!
 • @trojanka 22:12:56
  prawdziwy do bólu, ludzki komentarz !
 • @Repsol 21:52:09
  Dzięki Repsol, AVE!
  I taki artykuł "zapodam"
  Cytat, co przetłumaczyłem poprzez Google;

  W czerwcu zeszłego roku prezydent Putin zabronił Jacobowi Rothschildowi i jego rodzinnemu kartelowi bankowemu działalnościi na terytorium Rosji "w każdych okolicznościach", a teraz, już ponad rok później, Putin ogłosił "całkowitą niezależność" od globalnego kartelu bankowego i pożyczek pieniężnych od Rothschilda Międzynarodowych organizacji.

  Tekst jest w j. angielskim, wymaga porządnego tłumaczenia, może Tiamat, może Lotna czy Staszek Kieliszek?
  Link:
  https://newspunch.com/putin-total-indepdence-rothschild/
 • @lorenco 22:19:38
  Amigo przesłałem do profesjonalnego tłumaczenia . Ave.
 • Żydki żydkami, a wojna by się wszak przydała.
  Bez wojny światowej nie da już rady tego wszastkiego posprzątać. Niechże wię rzydki choć raz coś pożytecznego uczynią, Trzecią Światową wywołując. Lepiej dziś, niż jutro. My jesteśmy gotowi a wy, cywile, lepiej, żebyście też byli.
 • @lorenco 22:19:38
  http://polmedia.pl/list-gonczy-nad-glowami-rothschilda-i-sorosa/
  No nasi hjasbarscy znawcy ,twierdzą, że gra do tej samej bramki co une!Oczywiście kulisy tzw. wielkiej polityki czy brudu, sa nam nieznane, ale...
 • @Pan podporucznik 22:27:02
  My cywile zalecamy wam strzelać jakby co to do wiwatu . :))) Najlepiej burzącymi w czołgi . Dobrze że Antonio generałem Ciebie nie mianował . :))))) http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleinmagazineshow/19853?t=Wynalezc-proch-od-nowa .Q...a Matrix jakiś . :)))))
 • @Paulus Aquarius 22:12:19
  Rusofoby to jeszcze pół bidy bo Rosja sobie poradzi, gorzej z polonofobią.
  A Józuś, cóż, podobno w Polsce nie mieszka ino w Londynie - nie mówi się ino, ino tylko:)
 • @trojanka 22:12:56
  Trojanko, świetny komentarz!
  "PS. Zauważ że Putin NIGDY inaczej nie powie o "przeciwnikach " jak " nasi partnerzy"Rzadko sobie pozwala nawet na ostrzejsze uwagi / błąd/. W przeciwnieństwie do "partniorów", którzy rozwalili im 6 dyplomatów, 2 samoloty/ samoloty to zresztą ich specjalność, tzw.dintojra/ i wyzywają od morderców i hitlerów." - tak, też uważam, że Putin powinien być bardziej stanowczy, jednak może jeszcze nie ten czas?
 • @trojanka 22:29:32
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/rothschildowie-rzadza-polska-doradzaja-msz-wykupuja-polskie-spolki-i-przejmuja-gazociagi/


  https://forumemjot.wordpress.com/2013/11/20/zapis-rabowania-polski-zbigniew-lipinski/

  Kto się obłowił?

  Przyjrzyjmy się, ile w niektórych latach zarobiły zagraniczne firmy doradcze.

  Wydatki te w 1993 r. stanowiły kwotę ponad 37 mln zł. Wówczas sprzedawa- no 184 przedsiębiorstw.

  W 100 przypadkach brali udział “doradcy” zagraniczni, w większości obce banki.

  Oto lista tych, którzy w owym roku najbardziej się obłowili.

  Habros Bank zajął się sprzedażą 5 państwowych zakładów papierniczych, za co policzył sobie i wziął 4,4 mln zł.
  Bain and Compagnie “obrabiał” przedsiębiorstwa z branży telekomunika- cyjnej za 7,3 mln zł.
  Price Waterhouse pobrał 1,9 mln zł,
  White and Case – 110 tys. zł,
  Samuel Montagu – I, 586 mln zł,
  Creditanstalt Investment – 4,5 mln zł.
  Zakłady “Stomil” prywatyzowało Societe General za 890 tys. zł.
  Inni doradcy policzyli sobie następująco:

  Nicom Consulting – 200 tys., zł,
  NM Rothschild – 270 tys. zł,
  Winson and Elkins -150 tys. zł,
  Dickions Wright – 300 tys. zł,
  BAA – 143 tys. zł, KPMG – 400 tys. zł,
  Artur Andersen – 1,214 mln zł,
  Deloitte and Touche – 100 tys. zł,
  Kleinwort Benson Limited – 260 tys. zł,
  International Finance Corporation – 1,1 mln zł,
  York Trust 160 tys. zł,
  ING Bank 90 tys. zł.
  Ci i inni “doradcy” kosztowali budżet państwa (czyli nas wszystkich) 26 mln zł, co stanowiło 69 proc. kosztów obsługi wyprzedaży majątku narodowego w 1993 r.

  W 1994 r. koszty te opiewały na 22,893 mln zł, z czego firmom obcym, przewa żnie bankom, zapłaciliśmy 16,8 mln zł, czyli 73,5 proc. tej kwoty.

  “Krajowcy” uzyskali 5,2 mln zł, tzn. 22,7 proc. Zapłacony z budżetu państwa od niektórych transakcji z firmami zagranicznymi podatek VAT wypełnia róż nicę.

  Price Waterhouse zajął się hutami szkła “Jarosław” i “Kunice” za 1,5 mln zł.
  Bain and Company “prywatyzował” fabryki baterii, w tym znaną “Centra Poznań”, za 380 tys. zł.
  Dams and Moore za “zajęcie się” celulozowniami i zakładami papierniczy mi uzyskał 350 tys. zł.
  Rothschild doradzał, jak “spylić” Orbis za 250 tys. zł.
  Morgan Grenfell za “prywatyzację” fabryk tytoniowych wziął 150 tys. zł.
  International Financial Corporation zarobił 1,7 mln zł.
  W następnym, 1995 r., koszty obsługi “prywatyzacji” 121 zakładów państwo- wych wyniosły 34,8 mln zł, z czego firmy zagraniczne wzięły 21,094 mln zł, czyli 69,7 proc.

  Były to z reguły zachodnie banki, które obsługiwały 36 największych państwo wych zakładów.

  W większości przypadków podatek VAT zapłaciła za nich strona polska.

  A oto czołówka najdroższych z roku 1995.

  International Finance Corporation za “prywatyzację” Cementowni Oża- rów otrzymał 2,516 mln zł, a za KOW Kujawy 2,282 mln zł, razem – prawie 4,8 mln zł.
  Morgan Grenfell zajmujący się państwowymi fabrykami papierosów poli- czył sobie łącznie 132 mln zł. Były to zakłady w Augustowie, Radomiu, Ło- dzi, Krakowie, Poznaniu.
  Business Analysis and Advisers (BAA) za wynegocjowanie wartości spółki oraz zobowiązań inwestycyjnych dostała 270 tys. zł,
  a firma Schoder za pomoc przy “prywatyzacji” zakładów papierniczych otrzymała prowizję za “sukces prywatyzacyjny” w kwocie 418.018 zł.
  Central Europe Trust za doradztwo przy prywatyzacji zakładów “Hanka” w Siemianowicach Śląskich zarobiła 235.820 zł.
  W 1996 r. “prywatyzacja” kosztowała Polaków 39,446 mln zł.

  Rozdzielono ją na kapitałową (koszt – 36,25 mln zł)

  i przetargową (koszt – 3,196 mln zł).

  “Prywatyzacji” kapitałowej podlegało 67 zakładów, a przetargowej – 51.

  Przy pozbywaniu się 20 największych zakładów drogą kapitałową i 10 ważniej szych zakładów drogą przetargową “doradzały” firmy zagraniczne, głównie banki.

  W pierwszym przypadku kosztowało to polskiego podatnika 28,58 mln zł,
  a w drugim – 2,901 mln zł.
  Na cudzoziemskie doradztwo wydaliśmy wtedy 31,481 mln zł, czyli 80 proc. “prywatyzacyjnych” kosztów.

  A komu wówczas zapłaciliśmy najwięcej?

  Morgan Grenfell and Cooperation Ltd doradzał przy zbyciu 6 najwięk- szych zakładów tytoniowych: w Augustowie, w Radomiu (2 zakłady), Kra- kowie, Lublinie i Poznaniu, za co otrzymał 22,936 mln zł.
  Prócz tego zapłaciliśmy za niego VAT – 633 tys. zł.

  Hambros Bank za przetarg na Zakłady Przemysłu Celulozowego Kwidzyń dostał 4,535 mln zł.
  Z tytułu “sukcesu za prywatyzację” Browarów w Tychach Finkorp pobrał prowizję 1,993 mln zł, a Zakładów Kęty firma Evip – 698 tys. zł.
  Pro-Invest otrzymał prowizję za sprzedaż akcji spółki FAEL w kwocie 1,191 mln zł.
  Z kolei firma BAA otrzymała premię 190 tys. zł za “prywatyzację” Browa- rów Piast we Wrocławiu.
  W roku 1997 “prywatyzacja” kosztowała nas 65,726 mln zł, z czego udział ob- cych doradców wyniósł 69 proc.

  Rok 2000 stanowi szczyt ilościowego udziału obcych spółek doradczych lub firm, lub ich spółek-córek funkcjonujących w naszym kraju.

  Usługi tych firm były średnio czterokrotnie droższe niż podmiotów polskich o tym samym profilu.

  Najwięcej kosztowała nas “prywatyzacja” polskich banków.

  Za PKO SA Credit Suisse First Boston sp. z o.o. wzięła 4,6 mln zł,
  a Nikom Konsulting Ltd pobrał 6,625 mln zł za Bank Zachodni SA.
  W wysokości honorarium “przebił” wszystkich ABN Amro Bank Polska, któ ry za “prywatyzację” PZU SA policzył sobie 12 mln złotych.
  TDI -Towarzystwo Doradztwa Inwestycyjnego za “prywatyzację” Towarzy- stwa Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA wzięło 1,4 mln złotych.
  Tylko za doradztwo przy zawieraniu umowy kupna-sprzedaży akcji Wyt- wórni Wyrobów Tytoniowych SA w Poznaniu Deutsche Morgan Grenfeel zapłacono 720 tys. zł.
  Innym wypłacono:

  Central Europe Trust Polska sp. z o.o. – 1,3 mln zł,
  spółce Doradztwo Gospodarcze DGA – 1.830 tys. zł.
  White and Case za doradztwo przy odszkodowaniach otrzymało 980 tys. zł.
  Firmy polskie za analogiczne usługi brały w tym samym roku średnio 52,5 tys. zł.
  cd na stronie
 • @trojanka 22:40:26
  Polecam zająć się tą firmą . Excalibur Defense Ltd. Pozdrawiam . :http://dziennikzbrojny.pl/aktualnosci/news,2,7806,aktualnosci-z-europy,wegierskie-t-72-przewieziono-do-czech
 • @Repsol 22:26:45
  Fajnie, ponieważ to ważny artykuł w sensie tego co lansuje się w mendiach a i tu przez różnych zadaniowców, którzy łżą jak banderowcy, że to Rosja jest zażydzona przez lichwę a to nieprawda.
 • @trojanka 22:29:32
  „Fakty są takie, że Putin jest lojalny wobec Rosji i jej obywateli i nigdy nie pozwala nikomu, nawet przywódcom narodu, sprzedać swojego kraju i wepchnąć go w szpony NWO” - to komentarz do tego artykułu co podałaś Trojanko, zacytowałem.
  Ciężka jest walka z NWO, miejmy nadzieję, że nie jest już za późno!
 • @trojanka 22:40:26
  No i fajnie a w więzieniach siedzą za przysłowiową kradzież batonika...
 • @ireneusz 22:49:11
  Co ci synku pod dekielkiem się zagotowało . Widzę banderopiteku że chcesz iść ajciu . No to odpocznij . Ave . :)))))
 • @ireneusz 22:49:11
  Podsumowanie godne "inteligenta" - może przedstawisz swoje zdanie z argumentami a nie bredzenie o zlasowanym mózgu?
 • @lorenco 23:02:34
  Ma synek miesiąc urlopu . Ale fart go dopadł . Tęczowy bidulek . Ave. :)))))
 • Też dałam 5*
  Licznik nie zmienił stanu.
  Najlepszą obroną jest atak. Kto głośniej krzyczy (raczej wrzeszczy), ten ma rację. Stąd ustanowienie religii Holokaustu i obwarowanie sacrum sankcjami z więzieniami włącznie. Równolegle wieloletnie ćwiczenia w poprawności politycznej, łgarstwa na codzień -fakty medialne. Prawda jest ciekawa-mówią, podana w tym artykule -odrażająca.
 • @Repsol 23:06:09
  Nie jestem zwolennikiem banowania, wydaje mi się, że Ireneusz nie jest jakimś nadtrollem, których mamy na Neonie a mają się dobrze?
 • Hmm...
  https://www.facebook.com/tvpolskapl/videos/1021061561362822/
 • @wercia 23:23:01
  NIESTETY, wydaje się to być PRAWDĄ.
 • @lorenco 23:25:14
  Ty widzisz swoje ,a ja swoje .Nikt nie będzie tu gnębił jedynek . Ave Amigo . Buenas noches . https://www.youtube.com/watch?v=YvrdclxdJpA
 • @trojanka 23:28:40
  Wkleję opis wideo:
  OKRADLI NAS ZE .....ZŁOTÓWKI ?
  Sejm i NBP – złodzieje naszej waluty, naszych pieniędzy, naszych marzeń i nadziei ?
  Okazuje się, że złotówka nie jest naszą polską, niezależną złotówką, tylko walutą opartą na dolarze lub euro i zarządzaną przez obce banki. Jest oparta na należących do obcych banków walutach i nimi zdefiniowana. Jest pieniądzem dłużnym, który musimy ciągle spłacać. Ciągle spłacamy wielkie odsetki za jej używanie. Tylko, że my nikomu za nic nie jesteśmy dłużni i nie powinniśmy w ogóle płacić. To jest nasza waluta, a aktualny system emisji pieniądza, to grabież w biały dzień.
  Brudne, obce waluty obciążają nasze finanse, nasz kraj i nas samych. Ale pieniądze nie są przecież winne. Za nimi stoją pazerni, chcący wzbogacić się bez pracy ludzie. Jest to tak zwany Światowy System Lichwy Walutowej (ŚSLW). fot. MN
  Nasza waluta NIE NALEŻY DO NAS.
  Jest tylko POŻYCZONA !!!
  Więc praktycznie nie mamy własnej waluty.
  A kto nie ma własnej waluty, ten nie ma niepodległości.
  Jesteśmy więc państwem zależnym, NIEWOLNICZYM.
  Jak się dalej okaże jesteśmy niewolnikiem nie tylko zbiorowym, jako państwo, jako III RP, ale też i niewolnikami jako poszczególne jednostki.
  Złotówka została sprywatyzowana w czasie transformacji po 1989 roku.
  Nasz nowy, kreowany z niczego, za darmo, zupełnie bez kosztów przez OBCE banki, pieniądz, mimo to jest obciążony obowiązkiem spłacania rat, które podobno jesteśmy dłużni pasożytniczym OBCYM bankom.
  Tak zwanemu Światowemu Systemowi Lichwy Walutowej (ŚSLW).
  Część pieniędzy, które mamy teraz, jest oddawana komercyjnym bankom w momencie spłaty raty i stąd ciągły deficyt pieniędzy na rynku.
  A wtedy gospodarka się dusi i CENY ROSNĄ.
  Z powodu niedoboru pieniądza ciągle musimy się zadłużać.
  I w ten sposób z Wolnych Ludzi stajemy się żebrakami i niewolnikami obcych nam genetycznie, narodowo, po prostu wrogich nam banków.
  Narodowy Bank Polski niestety nie emituje realnego pieniądza dla gospodarki, co zgodnie z Konstytucją jest jego obowiązkiem.
  Jest to bardzo ważne, gdyż emitent zarabia na swojej emisji waluty.
  Narodowy Bank Polski, czyli nasze Państwo, czyli w efekcie my, Polacy powinniśmy zarabiać na takiej działalności.
  A zarabiają tak zwani OBCY, czyli OBCE banki.
  Artykuł 227 Konstytucji mówi wyraźnie o monopolu emisyjnym NBP, ale życie idzie swoją drogą.
  Ustawa o NBP, akt niższego rzędu, sprzeciwia się Konstytucji i skandalicznie zawęża ten monopol do emisji gotówki.
  Nie pamiętam, czy Trybunał Konstytucyny coś pisknął przeciw temu przestępstwu konstytucyjnemu i antypolskiemu.
  W tej sytuacji NBP jest tylko drukarnią pieniędzy dla OBCYCH banków komercyjnych, które decydują o ilości i jakości naszego pieniądza.
  W ten sposób tracimy NIEPODLEGŁOŚĆ EKONOMICZNĄ Polski.
  A jak uczy historia, za utratą niepodległości ekonomicznej idzie utrata wszelkich innych form niepodległości.
  I to właśnie następuje.
  Mamy tu poważne i powszechnie akceptowane złamanie Ustawy Zasadniczej w celu okradania kraju i wzbogacania obcych banków.
  I wielką nieświadomość Narodu tego, jak bardzo i w jasny dzień, jesteśmy okradani.
  W większości nasz pieniądz jest kreowany jako oprocentowany dług, co już na starcie i z definicji czyni z Polaków i naszego Państwa dłużników i żebraków.
  Ktoś na tym zarabia i ktoś traci.
  Zarabiają pewne banki, a tracimy my, obywatele III RP.
  Powoduje to zadłużenie społeczeństwa i wzrost kosztów życia, bo cena każdego produktu jest od 30 do 70 procent większa z powodu skumulowanych odsetek, które są w niej zawarte.
  Pieniądz odsetkowy, dłużny jest szczególnie dotkliwy dla nas w sferze budownictwa domów i mieszkań, bo przecież gdzieś musimy mieszkać, a domy są drogie.
  Drogi dom lub kredyt na niego zaciągnięty niszczą ekonomicznie i psychicznie polskie rodziny.
  Wyciągają z nas ostatnie siły.
  Nie możemy żyć spokojnie, bo nie jesteśmy pewni dnia ani godziny.
  Jak na wojnie, tylko nie grozi nam śmierć, ale bankructwo.
  I nie jest to żadna abstrakcja.
  Państwa takie jak Islandia, Japonia i Węgry, mimo ze są bogatsze od Polski próbują z tym problemem i nieuczciwością walczyć.
  A „polscy politycy” i „polscy ekonomiści” oddają sprawę walkowerem i pozwalają na okradanie w jasny dzień swojego Narodu.
  Wbrew konstytucji, która stanowi, że naszą walutę powinien emitować, czy kreować Bank Narodowy.
  A może to nie jest ich Naród?
  Może „elity narodu” uważają się za coś wyższego?
  Może nie czują się Polakami, tylko członkami międzynarodowych złodziejskich korporacji?
  Inaczej tego nie potrafię wyjaśnić.
  Rozumiem, że Naród może tych oszukańczych walutowo-ekonomicznych tricków nie rozumieć, ale elity powinny.
  To „elity narodu” powinny uświadamiać i kształcić ekonomiczne nas, obywateli.
  Działać dla dobra Polski.
  Skoro nie chcą, to musimy to zrobić sami.
  Dlatego starajmy się uświadamiać wszystkich Rodaków, co do sytuacji, w której się znaleźli.
  Ludzie powinni wiedzieć, że korzyści z zarządzania polską walutą zabierają obce banki, a nie my „udziałowcy” III RP.
  Słowo udziałowcy objąłem znakami cudzysłowu, ale niesłusznie, bo kto inny, jeżeli nie my, Polacy jesteśmy właścicielami tego państwa???
  Powinniśmy być.
  Z przepaści kredytowej może nas wyciągnąć tylko zmiana polityki finansowej Państwa, ale o tym musimy zdecydować my, obywatele III RP.
  I zmusić polityków oraz ekonomistów do podstawowej uczciwości.
  Mówcie o tym wszyscy komu tylko możecie i zmieńmy to w końcu!
  A wcześniej obejrzyjcie sobie załączony film Piotra Jankowskiego [1].
  On o tej wielkiej nieuczciwości i grabieży naszego Narodu i innych Narodów mówi niezwykle kompetentnie, ale dość spokonie, dlatego napisałem ten, bardziej dosadny, mam nadzieję, artykuł.
  Bo, zgodnie z Prawem Natury, ofiara ma prawo się bronić.
  Większość Rodaków już o tym zapomniała, ale tak jest: możemy i powinniśmy się bronić.
  Prawem Natury zasługujemy na swój pieniądz, na prawo do jego emisjii, zarządzania i czerpania z niego zysków.
  Mamy prawo do informacji o tym, w jaki sposób i jak bardzo jesteśmy okradani.
  A szczególnie nie powinniśmy nikomu płacić za kreację naszego własnego pieniądza.
  Światowemu Systemowi Lichwy Walutowej (ŚSLW) już dziękujemy.
  Wystarczająco dużo już nakradł i utuczył się na naszej krzywdzie.
  A naszych zdolnych ekonomistów zapraszamy do wykonania rachunku strat, jakie ponieśliśmy przez te prawie 30 lat darmowego wspierania pasożytów finansowych przez naszych polityków.
  I obliczenia jak nasza gospodarka ruszy do przodu po wprowadzeniu uczciwych zasad zarządzania walutą.
  Marian Nosal
  Warszawa, 12 kwietnia 2017 roku
 • Postepowanie Zydow mozna tlumaczyc klatwa jaka na siebie
  nalozyli wysylajac Chrystusa na smierc:A cały lud zawołał: «Krew Jego na nas i na dzieci nasze»." Wypijaja ja z mlekiem matki.Rezultatem bedzie:"I usłyszałem liczbę opieczętowanych: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich pokoleń synów Izraela".Znalem osobiscie kilku Zydow wszyscy mieli jakis genetyczny blad umyslowy,opetanie z pokolenia na pokolenie?
 • @staszek kieliszek 23:46:52
  Klątwa klątwą a Mamona Bogiem.
 • @lorenco 00:06:41
  Napewno Mamona a nie Jahwe.Zydzi, ktorych znalem jedli wieprzowine i nie chodzili do swiatyni.Kiedys pracowalem dla wlasciciela wielkich budykow apartamentowych w Chicago, Polaka, ktory wynajmowal bogatym Zydom, malowalem tam klatki schodowe i te apartamenty.Moglem sie wiec przyjrzec co Zydzi mieli w domu, jakie meble, co wisialo na scianach.Zadnych symboli religijnych, zadnych swiecznikow 5 ramiennych, zadnych obrazow, na ktorych mozna by zobaczyc kawalek wiezy jakiejs swiatyni, nic. Natomiast u Polaka(inzyniera), wlasciciela tych apartamentow, byl krzyz i Matka Boska byla.Zartowalismy sobie z tych Zydow: Niby tacy cwani a Polakowi swym czynszem pozyczke( za ktora kupil apartamenty) w banku splacaja.
 • @Repsol 23:38:17
  Super! Gitary w rękach Latynosów - to jest TO! Mistrzowie!
  Ja przed chwilą oglądałem program Wieczier z Władimirem Suworowem, w którym goście programu zastanawiali się, dlaczego Japonia czy USA nie strąciły północno koreańskiej rakiety, która przeleciała nad Japonią?
 • @lorenco 02:06:18
  Pewnie w nocy leciala.
 • @staszek kieliszek 02:29:00
  Staszku, "pewnie w nocy leciała" - świetne:))) Pozdrowienia!
 • to walka o wplywy,kto kogo przemoze
  Watykan nie powstal 2000 lat temu.Ciekawe jakby w nim czul sie Jezus?
 • @lorenco 00:06:41
  Mamon nie Mamona(zwyklo sie uwazac,ze to okreslenie pieniedzy) byl bogiem dobrobytu,bogactwa starozytnym Egipcie
 • @ lorenco
  +5 ode mnie;
  tylko że ateiści żydo-komuny w sumie (po dodaniu Chin) „zlikwidowali” „ponad 250 milionów” rzeczywistych i wyimaginowanych oponentów. Dane: TIMES Magazine.

  PS: Dla żydo-Kosiura ta liczba jest wciąż za mała!
  „Należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce.” - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00
 • Geneza chazarskiego Mordu na Świecie
  Co prawda tytuł jest inny , ale pan Profesor wyjaśnia jak to z chazaro-mongołami było.
  Pan prof.podkreśla do listopada 1940r. chazarom zwanym "żydami" włos z kiepeły nie spadł.


  https://www.youtube.com/watch?v=SrsrRqyFvKI

  o dziwo program ten powtórzyła TV Trwam wczoraj o 22.00

  "Madagaskar Projekt" - Ajchman-a

  http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=540
 • @kfakfa 10:33:15
  Pozostała możliwość, że Niemcy wojnę przgrają i wtedy miliony Żydów wschodnich najadą Niemcy i staną się ciężarem dla ludności niemieckiej. Na tym tle, została zwołana 20go stycznia 1942 roku, odprawa głównych biurokratów niemieckich w celu ogłoszenia „ostatecznego rozwiązania sprawy żydowskiej.”

  Odprawa w Wannsee, znana jako „konferencja w Wannsee” była skutkiem klęski armji niemieckiej pod Maskwą, stratą wartości Żydów jako zakładników przeciwko Ameryce, jak też z powodu klęski w bitwie o Anglję. Na odprawie tej rząd niemecki ruchomił mechanizm zagłady Żydów i Cyganów, jak też nieco póżniej, zagłady 51 milionów Słowian, w pierwszym rzędzie Polaków.

  Plan nazywany przez nazistów: „Plan Ost” dotyczył Słowian, którzy zamieszkiwali tereny mające być przyłączone do Niemiec, w czasie tworzenia wielkiej niemieckiej przestrzeni życiowej. Dowodzi tego, między innymi sam fakt, że Niemcy w czasie wojny wyprodukowali wielokrotnie większe ilości gazu do zabijania ludzi w komorach gazowych, niż było Żydów i Cyganów na całym świecie.

  Protokół odprawy w Wannsee przetrwał wojnę i jest dowodem jak w biurokracji niemieckiej były podzielone role ministerstw i głównych instytucji do procesu zmechanizowanego ludobójstwa oraz przetargu na zamówienia od przemysłu niemieckiego, potrzebnych w tym zbrodniczym celu, urządzeń i procedur. Protokół odprawy w Wannsee był w całości używany jako dowod rzeczowy zbrodni niemieckich w czasie procesu w Nuremberdze.

  Sam protokół był sporządzony przez Adolfa Eichmann’a, niemieckiego Żyda urodzonego w Jerozolimie, który pracował pod nadzorem Reinharda Heydricha, szefa głównego biura bezpieczeństa państwa niemieckiego. Tak więc na przestrzeni jednego roku, strategia Niemiec nazistowskich, w sprawie rozwiązania nizistowskiego problemu Żydów przeszła ewolucję od przymusowej ewakuacji Żydów z Europy, do super-getta na wyspie Madagaskar w formie państwa pod protektoratem niemieckim, do uruchomienia masowych mordów naprzód Żydów i Cyganów a później Słowian.

  Do czasu odprawy w Wannsee, Polacy a zwłaszcza polska inteligencja byli głównymi ofiarami mordów niemieckiego aparatu terroru podczas gdy w żadnym innym państwie okupowanym podobnego „odrąbywania głowy” narodowi nie było czego przykładem m.in. są Czesi i Francuzi. Wprowadzenie przez nazistów niemieckich masowych mordów Żydów, nie spowodowało przerwy w zabijaniu Polaków. Trzeba pamiętać że Polacy byli masowo mordowani przez Niemców i przez Sowietów. Ludność żydowska nie podlegała masowym i systematycznym mordom sowieckim. Co gorsze na gminnie Żydzi na kresach kolaborowali z Sowietami w mordowaniu Polaków.

  Propaganda żydowskiego ruchu roszczeniowego podważająca znaczenie odprawy w Wannsee i ukrywa niemieckie plany ewakuacji Żydów z Europy na Madagaskar, w celu przesuwania wstecz daty decyzji pogańskiego rządu Hitlera o dokonaniu ludobójstwa Żydów w celach propagandowych, żeby szerzyć oskarżenia Polaków o partnerstwo z Hilerem i nawet przeciwko papieżowi Piusowi XII i całemu Chrzścijaństwu. Żydowski ruch roszczeniowy żąda 65 miliardów dolarów odszkodowania od skarbu państwa polskiego za udział w zagładzie Żydów.
 • Pomieszane z poplątanym, więc o co tu chodzi?
  Czy ten wpis to lans toruńskiego biznesmena ? Nawet dziennik "Rzeczpospolita" zainteresował się jego kontaktami zamieszczając artykuł"-" Zaskakujące kontakty ojca Tadeusza Rydzyka z ambasadą Izraela" i podtytuł -"Ambasada Izraela utrzymuje intensywne kontakty z szefem radia, które jest posądzane o antysemityzm", autorstwa Wiktora Ferfeckiego. Polecam cały artykuł :-http://www.rp.pl/Kosciol/312089843-Zaskakujace-kontakty-ojca-Tadeusza-Rydzyka-z-ambasada-Izraela.html#ap-1
  Więc o co chodzi w tym wpisie, o przeciąganie tego pana na stronę tych szeroko wzmiankowanych gojów?
 • @trojanka 22:29:32
  https://uploads.disquscdn.com/images/fe1e3deda914edfffc923e2b27925d720dff6447cd3b446b9a7d48f8f3097580.jpg?w=800&h=510
 • @trojanka 22:12:56
  ONI wprowadzili nam " system opierajacy się na kłamstwie, szczuciu i oszustwie",

  tylko dlaczego tak wielu z nas tak ochoczo bierze w nim udział?
 • @lorenco 22:38:06
  A nie jest stanowczy ? może ma być pyskaty ?

  Każdy musi działać w otoczeniu sprzedajnych ludzi słabej woli,

  myślę, że świetnie balansuje utrzymując się na powierzchni.
 • @interesariusz z PL 13:37:09
  Myśle ,że jest kilka powodów dla których mniej lub bardziej ochoczo nasze /i nie tylko/społeczenstwo a przynajmniej jego spora część,bierze udział i wyznaje "nową religię", religie mamony ponad wszystko.
  Zastosowana była i jest nadal tzw.nżynieria społeczna , która została wczesniej dokładnie opracowana w odniesieniu do naszego narodu, z uwzględnieniem jego wszystkich dobrych i złych cech, kompleksów i emocji!
  Nad tym pracowały tęgie głowy!
  Przede wszystkim gospodarka, przejęta za bezcen, rozwalenie przemysłu jakikolwiek by nie był, pociągnęła za sobą bezrobocie, utratę miejsc pracy. A więc dochodów.Nie ma szansy, żeby Ojciec Rodziny nie starał się za wszelką cenę tej Rodziny utrzymać!
  Chodzi o "złamanie ludzi" różnymi sposobami, biedą,strachem, zachętą, błyskotkami.
  Nastepny "myk" to przekierowanie uwagi z "być " na mieć'.Nowy samochód, dom, telewizor, telefon, potem smartfon.Co samo w sobie nie jest złe ,rzecz jasna.Ale staje się złe w momencie jak dlatego : pracodawca przestaje wypłacać pensje pracownikom / a nawet wynajmuje zbirów żeby ich "uciszyli",jak młodzi ludzie "za prowizję" od każdego naciągnietego, naciągają łatwowiernych staruszków na koce, kołdry po 4000 zł, "tańszego" operatora telefony, gazu, prądu,Amber Gold, produkty bankowe z 10% zysku, cudowne zioła , okradanie "na wnuczka".itp.
  Posiadanie pieniędzy także nie jest niczym złym, zwłaszcza uczciwie zarobionych własną pracą.Ale podporządkowanie zdobyciu ich, całego swojego istnienia, uczciwości,zasad moralnych i współegzystencji z drugimi to już jest przekorczenie tej granicy, która czyni nas człowiekiem przez duże C i pozwala mieć szacunek do siebie i szacunek innych ludzi.

  Morale społeczeństwa spada, jak duszenie podatkami i daninami ze strony panstwa, rośnie w zastraszającym tempie bo sprowokwane i celowe zadłużanie go wymusza "łupienie' narodu!
  https://www.facebook.com/tvpolskapl/videos/1021061561362822/


  Więc aby rozmyć i zniszczyć te dobre cechy jak moralnośc, empatia, szacunek do drugiego człowieka, do Rodziców, do starszych, do nauczycieli... trzeba podsuwać coraz to nowe "atrakcje", używki, dopalacze, narkotyki,porno, "wolnośc" dla gejów i gej parad,"róbta co chceta".

  https://youtu.be/ZBELgO3MVY4


  I cisnąć fiskalnie, żeby zdobycie peiniędzy , dla jednych na przetrwania, dla innych na podsuwane rozrywki, stało się celem nadrzędnym dla którego "pójdą " na wszystko!!
  Tak powoli Zły wciąga nas w swoją pułapkę.Człowiek jest słabym stworzeniem i musi mieć mocne oparcie w kimś i w czymś, żeby nie ulec i nie dać się wciągnąć!
  Co nie oznacza umawiania się, bo radośc , zabawa jest dla ludzi, mądrze pojęta i zorganizowana.

  https://youtu.be/9WN8kX4c6WU

  Niektórzy mają je / oparcie/w wierze, takiej realnej, nie niedzielnej,czy na pokaz dla sąsiadów i proboszcza!!Inni nie wiem, jeszcze inni ida na całość!
 • @interesariusz z PL 13:40:10
  Ja nie wiem czy Putin ma być pyskaty czy nie, jednak z terrorystą jakimi są USA za bardzo się pieści:
  Zabranie Rosji pewnych obiektów dyplomatycznych w USA przypomina grabież – powiedział doradca rosyjskiego prezydenta Jurij Uszakow.
  — Teraz Amerykanie znowu zajmują majątek, zamykają konsulaty generalne. Czyli już pięć obiektów, w sumie pięć obiektów, które są naszą własnością, zabrali Amerykanie. Pięć obiektów, które były chronione immunitetem dyplomatycznym – podkreślił Uszakow.
  Jak dodał, USA ograniczyły dostęp do jeszcze jednego biura przedstawicielstwa handlowego w Nowym Jorku, które było wynajmowane. – Czyli w sumie zajęli sześć obiektów: pięć będących naszą własnością i jeden wynajmowany. Grabież – ocenił doradca rosyjskiego prezydenta.
  — Pamiętacie grudniowy, noworoczny prezent prezydenta (Baracka) Obamy. Zabrał własność dyplomatyczną, ukradł majątek, wypędził 35 dyplomatów. Długo nie odpowiadaliśmy, bo uważaliśmy ten krok za dość ekstrawagancki – wyjaśnił.

  Jego zdaniem dojdzie do dalszej eskalacji napięcia między krajami. Uszakow zapewnił, że Moskwa „spokojnie przemyśli” odpowiedź na te działania. Jak podkreślił, na zamknięcie konsulatu w San Francisco Amerykanie dali niecałe 48 godzin. Wyraził też zdziwienie zamknięciem rosyjskiego przedstawicielstwa handlowego.

  — Dlaczego zamykają przedstawicielstwo handlowe? Gotowość do rozwoju stosunków handlowo-gospodarczych? A może coś innego? Sygnał nie dotyczy rozwijania stosunków, a dalszego ich podgrzewania – ocenił Uszakow.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201709016204321-sputnik-usa-rosja-dyplomacja/
 • @trojanka 15:57:00
  Taka jest prawda Trojanko, dobrze, że uświadamiasz to Polakom.
  Nawet choćby jeden z nowych Czytelników Neonu przeczytał co piszesz, na pewno go przekonasz swoim komentarzem.
  Oby jak najwięcej Czytelników zaglądało na Neon.
 • @jacek0003 11:29:00
  Nie wspominasz nic o Maybachu Ojca Rydzyka i oplywaniu w luksusy.Zmiana zydowskiej , anykatolickiej propagandy? Teraz lansujecie watek biznesowy i ambasady izraelskiej? Lansujcie sobie te bzdety lansujcie.Ta dokumentacja sie przyda przy procesie beatyfikacyjnym Ojca Rydzyka. Prawie indentycznie pluliscie na Ojca Kolbe.Kiedy wreszcie zrozumiecie ,ze Kosciol Katolicki jest Boga I go nie zniszczycie? Ten Wasz tumanski upor jest zadziwiajacy.
 • @trojanka 22:12:56 Kainci potopili się w czasie POTOPU zostali....
  ...tylko potomkowie NOEGO i z rodziny NOEGO
  Też tak kiedyś myślałem wobec panoszącego się zła :(
 • @Lorenco
  ode mnie 5*
  eskimosi winni temu całemu złu na Świecie, a przynajmniej większości w cywilizowanym Świecie. bo nie wszystko można im przypiąć..

  Pod dobrą notkę (wklejkę, bo wątpię, że to Ty spłodziłeś), wychwalasz Putina jako opozycję do eskimosów.. to masz;
  http://www.dzig.de/sites/default/files/Putin-Rothschild-Rockefeller.htm


  Państwa, partie wydają miliony na zadaniowców; w księgowości pod pozycją PR/Marketing/szkolenia. Ale lemingi myślą, że na Neonie to to sami prawi i sprawiedliwi niezależni blogerzy..

  W niczym nie jesteś lepszy od zadaniowca Husky, tylko kto inny Ci michę napełnia, a i tak płatnik na górze ten sam :(

  Zadaniowcy niższego szczebla jak Wy, są na siebie napuszczani, warczą i szczekają na siebie nawzajem nie mając świadomości, że grają w jednej drużynie.. śmieszne jest to do czego doprowadza niewiedza i zmanipulkowanie.. współczuje..

  P.S.
  Ruble jak i Szekle śmierdzą podobnie do Dolarów i Euro, a też Bitcoinów; jak zarobione za skurwienie się na przekór wiedzy i logice..

  Pozdrawiam i współczuje.
 • @wk..ny 16:50:57
  Wydaje mi się, że każdy sądzi według siebie: mnie by nie przyszło do głowy, że Ty coś piszesz za pieniądze.
  Artykuł wydał mi się ciekawy, zatem wart wklejenia.
  Co do prezydenta Putina, szanuję go za to, że potrafił wyciągnąć swój olbrzymi kraj z dna.
  I tylko tyle: ja jestem prostolinijnym człowiekiem i piszę co myślę.
  Jakieś WASZE śmierdzące sprawy mnie nie interesują.
  Pozdrawiam.
 • @andrzejw 04:05:49
  No jeśli żony synów/synowe/ Noego też pochodzą z "dobrej linii" to zgoda!Wiemy coś z Biblii na ten temat??
 • @lorenco 19:18:12
  Żydzi nie spłodzili nawet KOPERNIKA w Polsce w ciągu 1000 lat. Nawet jednego Szopena, Skłodowską, czy Łukaszewicza, etc..etc..choć na ziemiach polskich żyło 4/5 wszystkich żydów świata. Całość pod linkiem:

  http://lustro-blizna.blogspot.com/2013/08/dlaczego-zydzi-nie-spodzili-w-polsce.html

  Jak się okazuje, Einstein splagiatował wyniki prac wielu znanych naukowców, tworząc w roku 1905 swoją szczególną teorię względności. Orędownicy Einsteina działali i działają w sposób zniekształcający prawdę historyczną. Okrzyczany przez magazyn Time "Człowiekiem Stulecia" Albert Einstein (1879-1955) opublikował w roku 1905 długi traktat na temat szczególnej teorii względności (jej rzeczywisty tytuł brzmiał "O Elektrodynamice Ciał w Ruchu") nie podając żadnych odsyłaczy. Wiele przedstawionych w nim poglądów było znanych Lorentzowi (chociażby transformacja Lorentza) i Poincare'owi, zanim jeszcze Einstein napisał swój słynny traktat.

  Charakterystyczne dla Einsteina było to, że nie odkrywał teorii, ale po prostu je zawłaszczał. Wybrał z istniejącego zasobu wiedzy to, co mu się najbardziej podobało, a następnie wplótł do opowieści będącej jego wkładem w teorię względności. Wszystko to odbyło się przy pełnej wiedzy i zgodzie ludzi z jego środowiska i czasów, takich jak na przykład jego wydawcy z Annalen der Physik (Annały Fizyki).

  Najbardziej charakterystycznym równaniem wszystkich czasów jest słynne E=mc2. Zwyczajowo jest ono przypisywane wyłącznie Albertowi Einsteinowi (1905), jednak konwersja materii w energię i energii w materię była znana już Isaacowi Newtonowi ("Ciała stałe i światło są nawzajem wymienne..."; 1704). To równanie można też przypisać S. Tolverowi Prestonowi (1875), Julesowi Poincare'owi (1900; według Browna, 1967) i Olintowi De Pretto (1904) - wszyscy przed Einsteinem. Ponieważ Einstein nigdy poprawnie nie wyprowadził równania E=mc2 (Ives, 1952), wydaje się, że nie ma niczego, co by łączyło je z czymkolwiek będącym autorstwa Einsteina. Selektywna prezentacja danych z zaćmienia Słońca w roku 1919 dokonana przez Arthura Eddingtona, która miała rzekomo stanowić dowód słuszności ogólnej teorii względności "Einsteina", jest z pewnością jedną z największych naukowych mistyfikacji XX wieku. Eddington był znacznie bardziej zainteresowany pasowaniem Einsteina na króla wszechnauk, niż chęcią sprawdzenia jego teorii. Społeczność fizyków, przypuszczalnie bezwiednie, zaangażowała się w pewien rodzaj oszustwa i cichego spisku, przyjmując postawę biernych gapiów przyglądających się owej hiperinflacji danych i wzrostu reputacji Einsteina. To milczenie było z korzyścią dla wszystkich jego popleczników. Całość pod linkiem:

  http://www.daro.it.pl/albert_einstein.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31