Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
46 postów 14853 komentarze

lorenco

lorenco - Jak bieszczadzki kruk.

Życzmy zdrowia Panu Januszowi Sanockiemu!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wieloletni tu na Neonie bloger i komentator, zaprzeczający istnieniu Covid -19, były poseł na sejm Pan Janusz Sanocki, zachorował na owego nieistniejącego. Ciężkie zapalenie płuc połączone z zakażeniem SARS-CoV-2.

Pan poseł jednak się nie poddaje, pisząc na swoim FB:

Dopadł mnie covid i z ciężkim zapaleniem płuc leżę w szpitalu w Opolu. zostałem przyjęty w czwartek, trzy dni czekałem nawynik testów. Podtrzymuję wszystkie moje krytyczne uwagi na temat wariackiej i robionej na pokaz rzekomej „walki” z covidem trzymajcie kciuki, żeby mnie nie pożarło. 

Obraca kota ogonem: bo jak może mieć "krytyczne uwagi na temat" rzekomej "walki" z covidem, który przecież nie istnieje jak twierdził?

Poza tym, co on robi w szpitalu w Opolu, z jakiej racji tam zajmuje miejsce na przykład choremu na raka?

Powinien leczyć się ziołami na tę lekką grypę, przecież!

Dobra, nie będę wypominać.

 

Cóż, życzę panu Januszowi, aby go "nie pożarło", aby przeżył i wyzdrowiał!!!

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • "Dopadł mnie covid i z ciężkim zapaleniem płuc leżę w szpitalu w Opolu."
  ---------------
  Czy ciężkie zapalenie płuc przed tzw. ukoronowanym świrusem - nie występowały?
  Czy przed ukoronowanym świrusem nie było na jesień wcześniej wirusów?
  Wniosek?
  Janusz Sanocki podważa szaleństwo restrykcji świrusowych i ma rację. Nie podważa on natomiast istnienia wirusów - w tym świrusa ukoronowanego - przez samego Belzebuba.
  Na koniec - dopadło go zapalenie płuc - więc poddał się testowi - to i bęc. Świrus!
  Autor tej notki też gdyby poddał się testom będąc zdrowym - to kto wie - czy nie byłoby bęc i świrus bezobjawowy wyskoczyłby z kapelusza - zamiast królika.
 • Do autora lorenco !
  Piszesz pan ! [ Obraca kota ogonem: bo jak może mieć "krytyczne uwagi na temat" rzekomej "walki" z covidem, który przecież nie istnieje jak twierdził? ]

  Panie lorenco ! Nikt nie twierdzi ze grypa sars-covid nie istnieje !!! nie leć pan w głupa !!! jak wiem pan Sanocki pisze
  [ Podtrzymuję wszystkie moje krytyczne uwagi na temat wariackiej i robionej na pokaz rzekomej „walki” z covidem ]


  Tu mamy dobitny dowód na covidowy Cyrk żydowski !

  https://i.iplsc.com/tymczasowy-szpital-zakazny-na-stadionie-narodowym-w-warszawi/000AQE89BPQH9UI2-C122-F4.jpg

  Co widzimy na tym zdjęciu ?

  1. lekarza w kombinezonie okularach rękawiczkach który rozmawia z pacjentem ponoć chorującego na straszliwą zaraze Covid !
  2. po prawej stronie zdjęcia widzimy pielęgniarkę normalnie ubraną z podwiniętymi rękawami !
  3. przed komputerami siedzi sobie facet z gołą głową !
  4.na łóżku siedzą sobie zdrowe uśmiechnięte BYKI !

  Te zdjęcie pokazuje ze pani Edyta Górniak miała racje mówiąc że są pokazywani statyści na potrzeby reklamy Covid !
  [ co nie znaczy że nie leżą w szpitalach ciężko chorowici ludzie ]

  Polacy ! co roku jesienią wiosną chorujemy na zapalenie płuc na grypę na szkarlatynę itp . i jak co roku te choroby zabierają słabsze osobniki że sobą ! to jest CYKL ŻYCIA i ŚMIERCI !!!! ale robić z tego powodu
  Cyrk ZAMORDYSTYCZNY ?


  żydzi ! zapłacicie za ten zamordystyczny cyrk covidowy !! za poniżanie nas za niszczenie ludzi psychologicznie ZAPŁACICIE !!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Autor
  Pisze Janusz Sanocki: "Podtrzymuję wszystkie moje krytyczne uwagi na temat wariackiej i robionej na pokaz rzekomej „walki” z covidem". -

  --- I ja podtrzymuję swoje krytyczne uwagi i solidaryzuję się w tej sprawie z Januszem Sanockim, Andrzejem Braunem, Edytą Górniak i z blogerem @ele. To, co wyprawiają politycy i dziennikarze jest tak idiotyczne i makabryczne zarazem, że trudno to opisać bez użycia wulgaryzmów. A przykładów tego covidowego cyrku podano już dużo w Neonie.
 • @demonkracja 07:29:52
  To co Pan pisze to 100% prawda. Ale takie poliniackie osobniki, odporne na wszelką wiedzę, jak niejaka/niejaki Lorenco i tak tego nie pojma. Tak jak nie pojma prostej jak konstrukcja cepa rzeczy, czym są testy PCR i do czego służą, ale jedno co jest pewne i co tysiące razy powtarzał ich odkrywca sp. profesor Karry Mulins, laureat nagrody Nobla z 1993 roku za wynalezienie tego właśnie testu, który służy do określenia obecności DNA w ludzkim organizmie i to tylko do badań wyłącznie naukowych. Jak mówił sam wynalazca pod żadnym pozorem, nie wolno tych testów używać do testowania ludzi na obecność czegokolwiek, a już napewno nie do testowania za ich pomocą, takich czy innych wirusów, bo nie są one do tego przeznaczone. I to samo ostrzeżenie zawarte jest do dzis na opakowaniach tych testów. No ale ilu baranow poliniackich o to zapyta?

  Poza tym wirusy, to sekweblncja RNA, a nie DNA. To są dwie różne od siebie galaktyki, ale czy Lorenco i Lorenco podobni, kiedykolwiek się nad tym zastanowili? Wątpię.

  W ubiegłym roku na grypę zachorowało 4 miliony Polaków. Na ciężkie powikłania pogrypowe, zakończone ciężkim zapaleniem płuc i śmiercią ponad 21 tysięcy Polaków! Dlaczego wtedy te wszystkie ciule nie krzyczały pod niebiosa i nie podnosiły larum? Bo nie było to wtedy medialne, czy też nie było rozkazu oficerów prowadzących?

  Wirusy corona znane są od początku lat 60ych ubiegłego wieku, kiedy je wykryto w ilości 260. Były obecne wśród ludzkości zawsze. Może mi ten/ta Lorenco odpowie dlaczego przez 60 lat globaliści nie widzieli tych koronawirusow, które powodowały zawsze wiele pogrypowych powikłań i śmierci setek czy nawet milionów ludzi rok q rok na całym świecie przez ostatnie 60 lat, tylko zauważyli i nagłośnili koronawirusa dopiero teraz? I dlaczego zrobili to właśnie w chwili obecnej?

  Rozmawiałem z trzema lekarzami specjalistami w cztery oczy i każdy z nich po prostu się z tego śmiał. Na moje pytanie o szczepionkę na koronawirusa, każdy z nich powiedział mi, żebym puknął się w czoło, bo jest to FIKCJA, w którą mogą uwierzyć jedynie idioci. Po pierwsze dlatego, że żaden wirus do dzis nie został przez nikogo wyizolowany, do dzis czeka nagroda w wysokości 100 tysięcy dolarów na tego, kto tego dokonałby jako pierwszy i nikt do dziś nie zgłosił się po odbiór nagrody.
  Po drugie każdy wirus mutuje co 14 dni, a więc co 14 dni zmienia swoją strukturę, więc sam ten fakt, dyskwalifikuje jakąkolwiek możliwość opracowania szczepionki na jakikolwiek z wirusów.

  Biorąc pod uwagę tylko te fakty, drogi przyjacielu, zanim wpadniesz na pomysł ponownego pisania na ten temat czegokolwiek, to najpierw odrób lekcje, a jeśli nie, to zajmij się najlepiej pisaniem na temat pogody panującej za oknem.

  I to by było na tyle.
 • @Jacek Boki 08:54:07
  Cyt:
  Po drugie każdy wirus mutuje co 14 dni, a więc co 14 dni zmienia swoją strukturę, więc sam ten fakt, dyskwalifikuje jakąkolwiek możliwość opracowania szczepionki na jakikolwiek z wirusów. .."
  Masz rację!
  Ale ci hochsztaplerzy od szczepionek twierdzą, że obecne szczepionki będą działać inaczej niż tradycyjne.
  Tradycyjne teoretycznie działają tak: podajemy człowiekowi w szczepionce uszkodzone wirusy, organizm wytwarza przeciwciała niszczące. Gdy w organizmie pojawi się wirus nieuszkodzony zostanie zniszczony przez wytworzone przeciwciała. To teoria, bo żadna szczepionka przed niczym nie chroni.
  Jak ma działać współczesna szczepionka? Zmieni nasze DNA w taki sposób aby organizm człowieka stale wytwarzał przeciwciała! Stale, bezustannie!
  Tego jeszcze w historii medycyny nie było!
  Zmienić ludzkie DNA po to aby walczyć z grypą sezonową, którą łatwo wyleczyć!
  Szykują nam zbrodnię szczepionkową!
 • Witam.
  Również życzę dużo zdrowia dla Pana Janusza.

  A ten bełkot o rzekomej pandemii rozlewający się po Neonie aż razi po oczach, myślę że ci wszyscy zastraszeni pierwsi zgłoszą się po szczepionki.

  Coś w temacie wirusa: wczoraj w szpitalu covidowym w Poznaniu przez okno wyskoczył pacjent, zmarł (60 lat).
  To samo wydarzyło się niedawno w Sanoku (46 lat) i Katowiach (43 lata).
  Co takiego chcą zrobić pacjentom, że wolą oni uciekać ze szpitala, wyskakując przez okno i ryzykując utratą życia??

  Dlaczego lekarz z Przemyśla (Pan Bodnar) leczący ludzi SKUTECZNIE z covid (amandatyną) jest szkalowany przez Naczelną Izbę Lekarską i utrudnia mu się ratowanie ludzkiego życia?

  Oczywiście, że nie negujemy istnienia wirusa.
  Negujemy natomiast zachowanie rządu, polityków, lekarzy, celebrytów (wszyscy sprzedajni) przez, których mamy zapaść w służbie zdrowia, katastrofę dla naszej gospodarki itd.
  Pomyślcie hipokryci ile ludzi umiera w karetkach (jak się wgl doczekają po kilku h na jej przyjazd, na sorach, ile chorób przewlekłych nie jest leczonych prawidłowo, ile nowotworów zostanie zdiagnozowanych zbyt pózno.
  A nauczanie zdalne wykształci nam samych, pożal się Boże, "specjalistów"!
 • @Borowik90 09:45:50
  Dokładnie. Od marca ludzie przewlekłe chorzy na najcięższe choroby mają całkowicie odcięty dostęp do lekarzy specjalistów i zabiegów wcześniej zaplanowanych. Ogromną większość z nich przyprawiło to już o śmierć, a pozostała resztę śmierć czeka w niedługim czasie. Oczywiście wszystkim im wpisano lub wpisze się jako przyczynę śmierci CURVID19A, no bo teraz na żadne inne choroby według Mateuszka, żydowskiego geniusz ka się nie umiera, ani też nie choruje. W ostatnich dwóch latach 2018-2019 te skurwysyn przyprawiły o śmierć 415 tysięcy Polaków 2 każdym z tych dwóch lat. Tyle ludzi ostatnio zmarło w Polsce w 1945 roku, gdy trwały ciężkie walki drugiej wojny i taka ilość śmierci można było jeszcze zrozumieć, ale teraz? Czy toczy się jakaś konwencjonalna wojna na miarę tamtej, czy mamy do czynienia z zaplanowanym i prowadzonym z rozmysłem ludobójstwem Polaków na skalę masowa, tyle że trochę innymi metodami.
  Odpowiedź mi na to Lorenco. W tym roku liczba zamordowanych przez rząd okupacyjny Polaków, założę się, że wyniesie ponad pół miliona,
 • AUTOR
  Nie zauważamy nawet, ze na naszych oczach tworzą się zręby współczesnego proletariatu, który legitymizuje działania przyszłych Komunistycznych Przywódców, których fundamentem sprawowania władzy są elitarni oprawcy i ogłupiałe rzesze gołodupców.
  Jak wiemy, pierwotny proletariat kierował się niskimi pobudkami
  w których bezinteresowna głupota i brak elementarnego kojarzenia faktów z ich naginaniem do rzeczywistości włącznie, często owocowały zwyczajną
  podłością.
  Proszę to przemyśleć, zanim znów Pan coś takiego napisze, wystawiając sobie laurkę bezkompromisowego proletariusza.
 • @
  Bardzo trudno powiedzieć, jakimi metodami leczyć się z tego i kto jest skazany na bardzo ciężki stan. Jednak ja, który wraz z domownikami przeszedłem zakażenie w sposób łagodny, jednak tracąc początkowo niemal całkowicie węch i smak, do dnia dzisiejszego czuję tylko pewne nuty zapachowe innych albo wcale albo na pograniczu odczuwania, miałem jedną cechę wspólną: duże dawki witaminy D pochodzącej z syntezy z udziałem promieniowania UV.

  Po prostu domownicy przebywali na słońcu, tak że byli wyraźnie opaleni, a ja stosuję opalanie mieszane, z racji braku czasu na leżenie plackiem na słońcu stosuję też krótkie sesje z lampą kwarcową UV, krajowej produkcji, z czasów systemu niesłusznie minionego. Oczywiście w bieżącym czasie pozyskanie jakichś konkretnych dawek tej witaminy, ze słońca, jest niemożliwe w warunkach krajowych.

  Oprócz tego, zastosowałem zioła które dały efekt w postaci szybszego powrotu do formy.

  Mimo łagodnego przebiegu choroby, pojawiły się inne charakterystyczne, a dość niepokojące objawy. Niedotlenienie mimo względnie czystych płuc, kłucie serca, zadyszki przy wysiłku. Węch jakby powoli wraca, ale stan braku węchu utrzymuje się niepokojąco długo.

  Wg moich obserwacji i tego co podają naukowcy i ambitniejsi lekarze, wydaje się kluczową kwestią, wysycenie organizmu witaminą D. Ważna informacja, bardzo istotne jest suplementowanie witaminy C gdy mamy sesję ze słońcem czy lampami UV, bo to ta witamina chroni komórki skóry przed mutacjami na skutek oddziaływania promieniowania UV!
 • Co za debilny wpis
  PANIE AUTORZE ZARZUCAJĄ EDYCIE GÓRNIAK UKOŃCZONĄ TYLKO PODSTAWÓWKĘ, ALE PRZY PANU TO EINSTEIN
 • Przyszło mi samemu zmierzyć się ze świrusem
  http://niepodległy.pl/#/814/mam-swirusa/
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg

  tylu nieodpowiedzialnych ludzi pracuje we wszystkich służbach, iż można się załamać, dlatego w Polsce świrus zbiera żniwo, a w Szwecji mało kto umiera.

  Pod twoją notką podziwiać można występy inteligentnych inaczej. Też przyczyniają się do śmierci wielu rodaków.

  Dopiero epidemia obnażyła, ilu wśród nas żyje kretynów.

  ps. ja się do szpitala nie dostałem, muszę zmagać się z chorobą w domu sam, jak wyżyję, zacznę rozpoznawać trwałe straty w organizmie. I może opiszę otaczające nas zewsząd absurdy.
 • Pan Janusz Sanocki
  Proszę być dobrej myśli.
  Miałem tak jesienią ubiegłego roku.
  Mnie pomogły bańki, "rozgrzewające wcierki" witaminy, polopiryna i "luzik."
  Proszę nosić się ciepło, unikać przeciągów i respiratorów,
  i nie "kozaczyć" a jeśli już, to tylko intelektualnie.
  Moja modlitwa o zdrowie też pewnie coś da.
  Pozdrawiam
 • @ Autor
  Kuźwa, Lorenco... gdzie ty masz mózg????

  PAŁA!
 • @ Autor
  A teraz będę komentował :-)

  "...były poseł na sejm Pan Janusz Sanocki, zachorował na owego nieistniejącego. Ciężkie zapalenie płuc połączone z zakażeniem SARS-CoV-2."

  Bo? Bo "test" tak wykrył?
  Wynik "testu" ma być dowodem na istnienie wirusa sarscow2?
  A może na chorobę? No to w takim razie i olej silnikowy był chory, a Tymbark w szczególności.

  Lorenco, ja Cię tak szczerze, usilnie i zawzięcie pozdrawiam, ale widzę, że to nic nie daje... :-(
 • @ele 07:48:21
  "Te zdjęcie pokazuje ze pani Edyta Górniak..."

  Ona wbiła swoją elegancką szpilę prosto w propagandowy łeb kowidowej bestii. Nigdy jej tego nie zapomnę.

  Pozdro!
 • @interesariusz z PL 10:53:06
  "Zmieni nasze DNA w taki sposób aby organizm człowieka stale wytwarzał przeciwciała! Stale, bezustannie!
  Tego jeszcze w historii medycyny nie było!
  Zmienić ludzkie DNA po to aby walczyć z grypą sezonową..."

  Myślę, że są dwie podstawowe możliwości:

  - szczepionka ma być tylko biznesem na czyjejś nieświadomości i nieszczęściu

  - chodzi o wywołanie masowej depopulacji - Fukushima, mikroplastik, nawozy, GMO, 5G i właśnie szczepionki zmieniające DNA. Wszystko razem wywoła taką falę nowotworów, że mogą umrzeć miliardy ludzi w bardzo krótkim czasie 10-20 lat.

  Ukłony
 • @interesariusz z PL 10:53:06
  "tylu nieodpowiedzialnych ludzi pracuje we wszystkich służbach, iż można się załamać, dlatego w Polsce świrus zbiera żniwo, a w Szwecji mało kto umiera."

  Idź się "przetestuj" i zaszczep ;-P
 • @Jasiek 12:58:27
  Nikt Ci nie odpowie. Oni tutaj nie są od odpowiadania, a od siania zamętu.
  Ja nie wiem jak się tak można zaprzedać za jakieś grosze, dodatki do marnych emerytur.
  Ja na przykład jestem dosyć młody i nie chcę żeby mi się państwo wpier... na każdym kroku w biznes, nie chcę jałmużny i żebrania na starość o cokolwiek i błagania o dostęp do "publicznej" służby zdrowia.
  Tak samo poruszam tutaj poważne problemy rolnicze to za cholerę nie ma z kim nawiązać dialogu.
  Jeszcze Oscara brakuje tutaj do kolekcji.

  Mam wielu znajomych z pozytywnym testem, przechorowali coś, jedni lepiej, drudzy gorzej.
  Znam też kilka osób, które przez brak udzielenia pomocy na czas, przez idiotyczne procedury covidove, zmarly, a mogły żyć.
  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 08:16:19
  Hohoho, ale zostałem zaatakowany! Co wyprawiają politycy, dziennikarze i co tam gada pani Górniek, nie interesuje mnie zupełnie. To nie są dla mnie autorytety.
  "Były poseł pisał: 'Nie ma żadnej epidemii!'. Teraz trafił do szpitala: 'dopadł mnie covid"
  https://niezalezna.pl/364911-byly-posel-pisal-nie-ma-zadnej-epidemii-teraz-trafil-do-szpitala-dopadl-mnie-covid?fbclid=IwAR3i7HR3YvJxRSPORUVqMN_grlRihjb6hRDS1XcQ-ZLnb_89Rtsa2_WxabA
  Dzisiaj nic nie pisze na FB.
  Mam nadzieję, że z Panem Sanockim jest wszystko OK i mam daleko w nosie Twoje i innych ambicje i brak empatii - aby Twoja prawda była ta prawdziwsza niż moja.
  Jako, że znalazłem się w sekcji medycznej PSP, mam nadzieję, że nie będę musiał zamiast karetki jechać do takich jak WY.
  Wszystkim zdrówka zatem życzę na przyszłość.
  A panu Sanockiemu na dziś.
 • @interesariusz z PL 10:53:06
  Życzę Ci zdrowia od serca, dbaj o siebie!
  Ten klub koronasceptyków mnie nie interesuje, co tam wypisuje. To tak, jakbym ja gasił pożar a oni podlewali go benzyną.
  A jak przyjdzie ta z kosą, wtedy jest za późno.
  Zdrowia dla wszystkich zakażonych i tym, co cierpią z powodu niewydolności służby zdrowia!
 • @Jasiek 12:32:49
  Jaśku, a ty masz tam mózg, gdzie Górniak botox.
  Jak się miło zrobiło prawda?
 • @lorenco 17:46:27
  W twoim przypadku, zalosny DURNIU, to byłby to najszczęśliwszy przypadek w twoim życiu, gdybyś w miejscu, w którym powinieneś mieć mózg, miał przynajmniej ten botox Pani Edyty. A tak, że nie masz ani jednego, ani drugiego, to wszystko co człowiekowi pozostaje, to tylko ci współczuć.
 • @lorenco 17:45:12
  Ty palancie jestes ratownikiem medycznym? No to jesteśmy w domu i wiemy, a przynajmniej ja wiem z jakim tępym ciulem mam do czynienia i współczuję każdemu kto ma pecha trafić na ciebie, bo to jak trafić na rzeznika. W sierpniu miałem do czynienia z takimi Bezmozgi i ratownikami, którzy nie czytając nawet dokumentacji medyczne po zabiegu chemii, że jednym ze skutków ubocznych jest bardzo wysoka temperatura, z marszu uznali, że to objawy srowida!
  I chcieli wieźć durnie bliska nam osobę zamiast na oddział ratowniczy, to na zakaźny. Kolejna ekipa takich samych debili wykazała się taka sama entelegencja, a żeby było jeszcze lepiej, cymbały stwierdziły, że to niemożliwe, żeby człowiek miał temperature 40 stopni. Dopiero kiedy trzeciego dnia przyjechała trzecia ekipa podobnych krętynów ratownictwa medycznego, na których czekał już na szczęście lekarz z hospicjum i zjebał ich jak psy, wtedy dotarło do debili, że są idiotami i zareagowali we właściwy sposób. Ale wtedy było już za późno na pomoc. 72 godziny zwłoki w udzieleniu właściwej pomocy, skończyło się śmiercią bliskiej nam osoby 10 godzin później. Dlaczego? Dlatego, że miała nieszczęście trafić na bezmozgow ratownictwa pseudo medycznego, o ilorazie inteligencji Lorenco.
 • @Jacek Boki 18:54:54
  Nie, jestem strażakiem PSP w sekcji medycznej. Chyba wyraźnie to napisałem czy nie? Zaciągnięto nas do roboty, ponieważ karetki nie wyrabiają.
  Nie życzę sobie takich obelg, robimy co możemy i nie to do czego jesteśmy przeznaczeni. Na pewno nie do wirusów a jednak musimy pomóc.
  To chyba Ci się w głowie nie mieści?
  Do tego mieć cierpliwość do Ciebie podobnych co to wyżywają się na nas.
 • @lorenco 17:36:31
  "Hohoho, ale zostałem zaatakowany! -

  --- Nie zaatakowałem Cię. Wyraziłem swój pogląd, który jest niezmienny od marca tego roku (wcześniej nie interesowałem się koronawirusem). Pogląd mój wynikał z obserwacji, a potem poczytałem, w tym wielu profesorów światowej klasy, w tym prof. Bhagdiego i prof. Püschela w oryginale. I z moich doświadczeń wynika, że u nich i wielu innych jest wszystko logiczne i spójne, podczas gdy oficjalne dane są oparte na wariackich i oszukańczych danych, np. w tych trumnach we Włoszech były (ku mojemu zdziwieniu) zwłoki, ale to były zdjęcia z 2014 roku, a w środku były zwłoki uchodźców, którzy potopili się w Morzu Śródziemnym. I takich przykładów oszustw mógłbym podać dziesiątki z pamięci. Zresztą pisałem o nich pół roku temu w kilku notkach.
 • @lorenco 17:46:27
  "Jaśku, a ty masz tam mózg, gdzie Górniak botox."

  To nie ja popier... w maseczce po lesie i nie ja ufam totalnie spie... "testom".

  A co do botoxu, to lepiej uważaj, żeby Wielce Czcigodna Pani Edyta Górniak nie stanęła Tobie na... maseczkę ;-P

  "Jak się miło zrobiło prawda?"

  Od momentu gdy obejrzałem ten wywiad zawsze mi robi się miło gdy tylko widzę jej imię i nazwisko. Już samo imię mi się zaczęło wyjątkowo miło kojarzyć. Ona jest pięknym człowiekiem. Niech Opatrzność ma ją w opiece.

  Pozdro!
 • @lorenco 19:15:49
  "Zaciągnięto nas do roboty, ponieważ karetki nie wyrabiają."

  Zobaczysz jak się wk...sz jak w ścierwomediach powiedzą oficjalnie, że pandemia to ściema.

  Dlaczego karetki nie wyrabiają jeśli na Narodowym są pustki?
  Szanowny Jacek Boki podał Ci tragiczny wręcz przykład odpowiedzi - do jednej bliskiej mu osoby musiały przyjechać aż trzy i do tego jeszcze potrzeby był lekarz...

  A liczba "testów" rośnie....
 • @Jacek Boki 18:54:54
  "...cymbały stwierdziły, że to niemożliwe, żeby człowiek miał temperature 40 stopni."

  Kurde, to wiedza na poziomie podstawówki... :-(

  Ukłony
 • @lorenco 19:15:49
  Cierpliwość to trzeba mieć do takich ignorantów jak Ty. Ludzie zadali ci proste pytania, w tym ja również na temat tej PLANdemi i nie potrafisz odpowiedzieć na ani jedno z nich, bo dobrze wiesz, że masz zero argumentów, więc pozostało ci już tylko plucie, że masz to wszystko w d, bo masz swoją prawdę, czyli jeśli fakty, których nie potrafisz obalić nawet w jednym punkcie, to tym gorzej dla faktów, i jeszcze obraziłeś tych ludzi, a potem jeszcze bezczelnie przypisujesz swoje obelgi innym. To żałosne.
  Człowieku może trochę skromności i czasem wypadałoby trochę skromności, jeśli się czegoś nie wie, zamiast brnąć dalej w cudze bagno z własnej woli
 • @Jasiek 20:20:15
  Przepraszam, a gdzie w Polsce ktoś biega w maseczce po lesie? Lasy są otwarte, co Ty piszesz w ogóle?
  Dot. Górniak - sam zacząłeś mnie obrażać, Edyta niech sobie wyjeżdża z kraju jak będą przymusowe szczepienia, co obwieściła że wtedy wyjedzie.
 • @Jasiek 20:27:26
  Że "Szpital Narodowy" świeci pustkami? Nie do mnie to pytanie.
  Jak znajdę więcej czasu i będę w domu, opiszę wiele tragicznych sytuacji z mojej pracy. M. inn. jak ludzie umierają w domach bo boją się, że pójdą do szpitala pod zabójczy respirator.
 • @Jacek Boki 20:51:13
  Z tego, co pamiętam, sam napisałeś, jakim jesteś draniem, jak to z lubością zmasakrowałeś bliźniemu twarz,

  i ta twoja postawa z dzieciństwa została Ci na starość,

  to, że jesteśmy w masie kretynami, co między innymi uzmysławiasz historią z ratownikami, nie oznacza, iż na świecie nie rozprzestrzenia się nowa, groźna choroba, która zmieni definitywnie styl naszego życia.

  Osiągnięcia ubiegłowiecznej medycyny straciły znaczenie. Zaczyna się nowa era, w której już nikt nie będzie mógł decydować o swoim biologicznym bycie.

  A Polska, ze względu na rozpowszechnienie arogancji i kretynizmu, zostanie szczególnie dotknięta. Sami zawiniliśmy, promując niekompetencję z certyfikatami. Teraz już nie mamy wyjścia, o naszym losie zdecydują kretyni, których wybraliśmy, do sejmu i na stanowiska.
 • @Jacek Boki 20:51:13
  Gdzie ja pluję? To Ty plujesz na mnie ciągle, jak jakiś Ukrainiec.
  A argumenty? Co to? Mam Ci zdjęcia pokazać, filmiki na YT wystawić?
  Mam RODO ominąć?
  Człowieku, idź swoją drogą.
 • @lorenco 21:50:54
  "M. inn. jak ludzie umierają w domach bo boją się, że pójdą do szpitala pod zabójczy respirator."

  A jaki jest odsetek osób przeżywających spotkanie z respiratorem?
 • @lorenco 21:50:54
  "... ludzie umierają w domach bo boją się, że pójdą do szpitala pod zabójczy respirator". -

  --- Czy umierają na covid, czy z powodu braku opieki lekarskiej? - We Wrocławiu około 50-letnia kobieta złamała nogę; została przyjęta po pięciu dniach do szpitala, gdzie zmarła po dwóch dniach.

  A tu o pustym szpitalu na Stadionie Narodowym:

  https://www.youtube.com/watch?v=5839TMt8Hdw&feature=emb_logo
 • @Jasiek 22:02:18
  No widzisz sam, że ludzie się boją. M. inn. dzięki takim jak Ty.
 • @interesariusz z PL 21:56:19
  "...nie oznacza, iż na świecie nie rozprzestrzenia się nowa, groźna choroba, która zmieni definitywnie styl naszego życia."

  Debilna wiara w to co mówią w ścierowomediach?
 • @lorenco 17:45:12
  dbam jak mogę, niestety, władze trzymają nas w ciemnocie, i nie mamy żadnych wiarygodnych informacji na temat covida.

  Pozostaje leczyć się aspiryną, i trwać przy głupiej nadziei.

  Służba zdrowia jest różnorodna, z niekompetentnymi medykami na każdym kroku, którzy psują robotę tym dobrym.

  Niewydolność i nieskuteczność polskiej służby zdrowia, w porównaniu np. ze szwedzką, jest porażająca. Nie przypuszczam, aby Szwedzi i ich emigranci byli o tyle bardziej odporni na świrusa od Polaków. Przypisuję tę przepaść niekompetencji medyków.
 • @zygmuntbialas 22:11:01
  UMIERAJĄ na COVID, z powodu COVID i dodatkowo z powodu braku opieki medycznej umierają też na inne choroby.
  Z tym, że jak mają inne choroby i zarażą się koroną, ich szanse na przeżycie zakażenia jest niskie. Dlatego koronę trzeba pokonać. Tak, jak zrobili to Azjaci, którzy z zarazami mieli do czynienia nie raz. Jednak bacząc właśnie na to, tam narody są zdyscyplinowane w takich wypadkach a nie jak Białas buntownik:)
  A co do przekrętów, od zawsze twierdzę PiS - PO to jedna banda.
 • @lorenco 22:15:06
  "No widzisz sam, że ludzie się boją. M. inn. dzięki takim jak Ty."

  Zadałem Ci konkretne pytanie o odsetek osób przeżywających spotkanie z respiratorem, tak?
 • @lorenco 22:24:26
  "Jednak bacząc właśnie na to, tam narody są zdyscyplinowane w takich wypadkach a nie jak Białas buntownik:)"

  A jak zdyscyplinowani są Białorusini i Szwedzi?
 • @lorenco 22:24:26
  "UMIERAJĄ na COVID, z powodu COVID..."

  Bo totalnie spier... testy tak pokazują?
  Ty się dobrze czujesz?
  Kiedy w końcu się ogarniesz i załapiesz, że testy to ściema, a razem z nimi ta cała pandemia?
 • @lorenco 22:24:26
  "Dlatego koronę trzeba pokonać."

  Przecież Matołuszek mówił, że pokonaliśmy ;-P
 • @interesariusz z PL 22:23:03
  Kuźwa, model szwedzki nie wypalił. Wielu na ten model liczyło i żopa!
  M. inn. rząd w naszej Polsce i nadal to ciągnie jak starą gumę do żucia.
  Kasa, kasa i jeszcze raz kasa, lobby zachodnich koncernów, hipermarketów itp. no i zyski z VAT do budżetu z okresu przedświątecznego jest bardzo potrzebny, trudno się dziwić. A kto umrze, to umrze...500 we wte czy we wte dziennie już nie robi sensacji jak ponad 20 tys. zarażeń dziennie.
  Ochrona miejsc pracy jak najbardziej, jednak brak ustaw co do zachowania się społecznego, strasznie mało testów przesiewowych... szkoda słów, nie ma szans na to, żeby zaraza zniknęła w najbliższym zasie.
 • ---------- ZDRAWIAM Pana , Panie Sanocki .
  -- proszę NIE DOPUSZCZAĆ !!!!!! do otwierania okien w sali !!, Niemen nie umarł na raka , a ! na zapalenie płuc , wywołane przez otwarte oko przez Salową. Musi się Pan wygrzewać ! BARCHANY od głowy po stopy .
  Dla duszy ! GŁOS STULECIA , udupiony przez eskimosów.
  https://www.youtube.com/watch?v=Jm0yn7kZSN0
 • @Jasiek 22:37:46
  Konkretnie Ci odpowiadam: człowiek pod respiratorem nie myśli o odsetkach. Znajdziesz się tam to w wolnej chwili akurat Ty sobie policzysz.
  Mnie się nie pytaj, nie zajmuję się statystykami.
 • @Jasiek 22:37:46 słuchaj no Jasiu
  to, że mało ludzi przeżywa kontakt z respiratorem, nie oznacza, że przeżyliby bez tego kontaktu.

  Wkurzają mnie ci, co nie są w stanie zrozumieć, co oznaczają konkretne liczby.
 • @Jasiek 22:39:10
  O tak, śledź sobie.
  https://www.youtube.com/watch?v=NMre6IAAAiU
 • @Jasiek 22:40:47
  Dobrze się czuję. Zapraszam na dyżur mój, pisz na pocztę podam adres i mnie odwiedzisz. Oprowadzę Cię tu i tam, trochę pojeździmy na sygnale, będzie kuźwa zabawa.
 • @lorenco 22:45:35
  Tu nie chodzi o model szwedzki. On ma się nijak do faktu, że teraz mało ludzi tam umiera. Po zgonach w domach opieki wzięli się za analizy, i może do jakiś wniosków doszli. Jest tam całkiem niemało zarażeń, a zgonów mało? Dlaczego?

  U nas rząd niestety nie potrafi nawet poprawnie sformułować zarządzeń. Nie mówię o głupich decyzjach, bez przerwy wymyślanych. Trzeba było niczego nie zamykać, tylko ograniczyć niebezpieczne kontakty, ale oni przecież nie wiedzą, w jakich sytuacjach ludzie się zarażają. No to i nic rozsądnego zarządzić nie mogą.

  Sam wiem, jak zbierano ode mnie wywiad, i co zostało zapisane. Tak do niczego nie dojdą.
 • @ninanonimowa 22:49:08
  Nie tylko On umarł, bo salowa otworzyła okno.

  Od roku, gdy tak zabito drogą mi osobę, głośno wołam, rozstrzelać wszystkich ministrów zdrowia i dyrektorów szpitali, za to, że w ogóle w szpitalu można otworzyć okno.
 • @lorenco 22:49:13
  prof Simon stwierdził, że 10%.

  Ale to nie świadczy o tym, że zabija respiratorami.
 • @interesariusz z PL 22:58:37
  Zarażeń od kilku tygodni tam mnóstwo, zatem zacznie się niedługo umieranie jak u nas.
  Rząd? Nie wie skąd brać przykład, jakim torem isć. Azjatyckim nie pójdzie, czyli zamykanie miast na amen nie wspominając o jakimś stanie klęski żywiołowej czy stanie nadzwyczajnym. Nie ma na to kasy.
  W jakich sytuacjach ludzie się zarażają?
  W bezmyślnych sytuacjach a potem przychodzą do domu.
 • @lorenco 22:49:13
  "Konkretnie Ci odpowiadam: człowiek pod respiratorem nie myśli o odsetkach."

  I znowu wymijająco... nie pytałem przecież o czym myśli czy nie myśli człowiek pod respiratorem. Pytałem o odsetek przeżywających to spotkanie.
  Jeśli nie wiesz to trudno. Ja też nie zajmuję się statystykami. Spotkałem się natomiast z informacją, że ok. .... 10%.

  A teraz zestaw to z debilnym lockdownem, zakazem wstępu do lasów, zamykaniem oddziałów kardio i onko oraz totalnie spier... testami i planowanymi szczepionkami, które nie były opracowane zgodnie z podstawowymi zasadami. Dodaj jeszcze, że pierwsze ma być szczepione wojsko i policja. Co Ci wyjdzie?
 • @interesariusz z PL 22:50:28
  "Wkurzają mnie ci, co nie są w stanie zrozumieć, co oznaczają konkretne liczby."

  Jeśli przeżywa ok 10% to znaczy, że metoda jest do d....

  A co do liczb to napisz jaki jest odsetek testów fałszywie pozytywnych...
 • @Jasiek 23:12:20
  Takie podstawowe pytanie: skąd to bierzesz, że w POLSCE jest zakaz wstępu do lasów? Jak mi odpowiesz, jeszcze z pół godziny na dyżurze mi się będzie nudziło o ile coś się nie wydarzy, oby NIE, to podyskutujemy o dalszych Twoich rewelacjach.
 • @lorenco 22:53:40
  "Zapraszam na dyżur mój..."

  Fizycznie nie mam takiej możliwości. Przepraszam.
  Ale za zaproszenie dziękuję. Jeśli będę mógł skorzystać dam znać i przyjdę jeśli pozwolisz z osobą towarzyszącą, żeby był drugi świadek.
  Później chciałbym wszystko opisać na NEon, Niepodległy.pl i S24 oraz ewentualnie wstawić nagrania na yt (oczywiście po wstawieniu "mgiełek" na twarze i tablice rejestracyjne).

  A jeśli masz możliwość to proszę o przetestowanie "testu" Tymbarkiem albo jakimś olejem silnikowym tudzież płynem do dezynfekcji. Oczywiście z nagraniem.
 • @interesariusz z PL 22:58:37
  "Jest tam całkiem niemało zarażeń, a zgonów mało? Dlaczego?"

  Bo nie zamykano oddziałów kardio i onko?
  Nie robi się głupich nadużyć w statystykach?

  Ps.
  Musk zrobił sobie 4 testy - dwa wyszły na plus, dwa na minus...
  Jak to zinterpretujesz? ;-P
 • @lorenco 22:53:40
  "Dobrze się czuję."

  Zatem pozwolisz, że wprowadzę trochę zamętu ;-)

  Musk zrobił sobie 4 testy na kowid. Dwa wyszły na plus, dwa na minus. Jakbyś to zinterpretował? Czyżby remis? ;-DDD
 • @Jasiek 23:13:53
  To co, chcesz zobaczyć odsetki naocznie? Jeszcze raz jak nie przeczytałeś, zapraszam do siebie na dyżur. Pojeździmy sobie tu i tam, jak jedziesz, wszystkie samochody ustępują, no my króle szos:) Potem pójdziemy do szpitala do tych pod respiratorami, Ty oczywiście z niczym, nawet bez maseczki bo to anty wolnościowy namordnik.
  Tam sobie podliczysz w spokoju. A i popytasz o te testy.
 • @Jasiek 23:27:01
  Musk, ten od elektryki? Ten co mu nie pasuje pandemia?
 • @Jasiek 23:24:49
  Łgarz
 • @lorenco 23:30:20
  "Musk, ten od elektryki? Ten co mu nie pasuje pandemia?"

  Tak, ten.

  A że mu nie pasuje to chyba nie dziwne, prawda?
  Dziwne jest to, że komuś ona dziwnie pasuje. Tak dziwnie, że aż ze szczepionkami mają dziwny pośpiech... zaszczepiłbyś się dziwną szczepionką modyfikującą DNA?
 • @lorenco 23:18:27
  "Takie podstawowe pytanie: skąd to bierzesz, że w POLSCE jest zakaz wstępu do lasów? "

  No przecież był na wiosnę.
  I to podobno było tylko w Polsce....
  Dlaczego to zrobili?

  Można do tego dopasować pewną rzecz, ale to może sięgać aż do starożytnego Sumeru - to tylko poszlaki i materiał na oddzielny wpis historyczno - teoriowo - s-pis-kowy.
 • @lorenco 23:28:01
  "Pojeździmy sobie tu i tam, jak jedziesz, wszystkie samochody ustępują, no my króle szos:) Potem pójdziemy do szpitala do tych pod respiratorami, Ty oczywiście z niczym, nawet bez maseczki bo to anty wolnościowy namordnik.
  Tam sobie podliczysz w spokoju. A i popytasz o te testy."

  Cholera, coraz bardziej mnie kusisz. Ale jak pisałem wcześniej - teraz z przyczyn czysto fizycznych nie mogę.

  A jeśli mógłbym przetestować "testy" to.... byłoby niesamowite doświadczenie.

  Dam znać.
 • @lorenco 23:28:01
  Jasiu może być odporny, w mojej zaprzyjaźnionej rodzinie, 2*40, 2*naście, trzy osoby po kolei chorowały, czwarta nie.
 • Przygotowują Nam ludobojstwo
  A wszczyscy, którzy tu szczekają o wielkiej grozie plandemi, to wspólnicy zbrodniarzy. I to wspólnicy, którzy w pełnieniu na tym portalu roli nagania czy zbrodniarzy, są już takimi samymi zbrodniarzami, jak ci na których zlecenie tu działają.


  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/coraz-dziwniejsze-wypowiedzi-premiera-morawieckiego-w-sprawie-szczepionki-covid-19

  Może jestem naiwny, ale nadal wierzę, że przyjdzie dzień zapłaty dla tych zbrodniarzy i nie powinno im się wtedy okazać żadnej litości.
 • @lorenco 22:24:26 Odnosnie //koronę trzeba pokonać. Tak, jak zrobili to Azjaci,//
  Pełen tekst uwagi "Lorenco", która popieram:
  //UMIERAJĄ na COVID, z powodu COVID i dodatkowo z powodu braku opieki medycznej umierają też na inne choroby.
  Z tym, że jak mają inne choroby i zarażą się koroną, ich szanse na przeżycie zakażenia jest niskie. Dlatego koronę trzeba pokonać. Tak, jak zrobili to Azjaci,//

  No, ale "nenowy mędrzec" WLADEK zaliczył mnie do osobników, ktorych nawet bardziej niz ten mityczny, niesprawdzalny "covid" NALEŻY ZE SPOLECZEŃSTWA ELIMINOWAĆ.

  Otóż pana Janusza Sanockiego okazjonalnie poznalem przed kilkunastu laty na konferencji "Mut zur Ethik" w Feldkirch w Austrii. (N.b. ma ładną i inteligentną córkę, ktory to komplement i ojcu winien sprawić przyjemność.)

  A co z moim STRASZENIEM DEPOPULACJĄ POLSKI ZACHODZĄCA WŁAŚNIE OBECNIE, juz 3 miesiąc z kolei.

  Odnośnie danych ze Szwecji, to dochodzą one do "Worldometer coronavirus" nieregularnie, natomiast regularnie dochodzą te z pobliskiej Białorusi. Te dane z dzisiaj to +1,564 nowych zakażeń +7 zgonów.

  Dzisiejsze dane z Polski to +18,467 nowych zakażeń +330 zgonów

  Białorus jest dokładnie 4x ludnościowo mniejsza niż Polska. Jednak Polska ma tych nowych zakażeń (w zależności od dnia) na statystycznego mieszkańca 3-5 razy więcej niz ZNIENAWIDZENI (przez władze RP) Łukasznkiści i z 10 razy mniej zgonów tamże.

  Na Białorusi szkoły i Uniwersytety pracują bez techniki "on line", maski nie sa obowiązkowe przy chodzeniu po ulicach. (Ale w sklepach i w komunikacji publicznej już tak).

  Jak oni to robią, by mieć tak niską liczbę zgonów (i stad, brak EFEKTU DEPOPULACJI) tamże?

  Łuaszenka odważnie to przyznał, w trakcje niedawnego spotkania z załoga 'Homelmasz' produkujaca kombajny zbożowe: JA JESTEM MARKSISTĄ (i idei tego Marksa sie trzymam "jak Boga" w podtekście). I Łukszenka nalegał, aby - w Bialorusi gdzie aborcja nie jest ograniczana prawnie - kobiety rodziły i 3 dziecko, za które W NAGRODĘ otrzymują one obecnie po 10 TYSIECY $ - czyli niezly samochód.

  To samo dotyczy Chin Ludowych a w szczególności 100 milionowego obecnie Wietnamu (gdzie od stycznia br. było tylko 1,306 zakażeń i tylko 35 zgonow przypisywanych temu mitycznemu "covidowi") Wyższe niz te z Taiwanu i Wietnamu cyfry nadchodzą z socjalistycznych obecnie krajów Ameryki Południowej, Kuby i Wenezueli - ale sa to cyfry dziesiątki razy niższe niz z pobliskich im KAPITALISTYCZNYCH krajów obu Ameryk.

  Wniosek proszę sobie wyciagnąć samemu, zamiast - jak przysłowiowe stado baranów - biec za hasłem "WOLNOŚĆ" (patrz G. Braun) po prostu W PRZEPAŚĆ.
 • @Berkeley72 12:21:48
  Ilość zakażeń, to jedno, które co prawda warunkuje drugie, ilość zgonów, ale ilość zgonów na liczbę zakażeń różni się bardzo pomiędzy krajami.

  Jak ONI to robią, że nie umierają?

  Czy nasza bohaterska służba zdrowia jest zupełnie nieskuteczna, czy my jesteśmy tak wykończeni warunkami życia, iż jesteśmy mniej odporni?
 • @Berkeley72 12:21:48
  Zasadniczą sprawą jest pytanie, po co poczynać dzieci z wadami genetycznymi ?

  Trwa zabawa, poczniemy, zobaczymy, co wyjdzie, jak nieudane, to zabijemy.
 • @interesariusz z PL 12:57:40
  No właśnie. Jak ktoś nie ma pojęcia o robocie, to nie powinien się za nią brać.
 • @goat 10:52:44
  Bo należy tutaj patrzeć prosto. I obserwować rzeczywistość. A, ze robią nas w uja, to dla obserwatorwa powinno być oczywistym.
 • @Jasiek 12:37:09
  Jak ktoś po powikłaniach grypowych umarł na udar czy zawał (a wtedy takie zagrożenie wzrasta o 8 razy), to nie wpisywano grypy, tylko udar czy zawał. gdy ktos po jakims wirusowym zapaleniu płac (nazwanym covidem) umrze na udar czy zawał, to wpiszą covid. Umrzesz na sepsę, którą się nabawisz w szpitlau, wpiszą udar. Itd
 • @Wican 15:03:29
  jeśli umrze na udar PO świrowym zapaleniu płuc, to nie wpiszą covida, bo badanie genetyczne nie wykaże aktywnej infekcji,

  jeśli umrze na udar w TRAKCIE infekcji świrusowej, to wpiszą oczywiście covida.
 • @Oracz 10:50:37
  To przykre, ale żadne witaminki, zielsko i suplementy nie usuną trwałego zwłóknienia płuc, jakie zachodzi po każdym stanie zapalnym tego narządu, zwłaszcza tak ciężkim, jak covidowe. Stąd te "zadyszki", uczucie kłucia serca i zmniejszona pojemność oddechowa płuc i w sumie nieuleczalna rozedma płuc. Gdyby istniała skuteczna szczepionka, Pan primi inter pares ze schorzeniami płuc powinien się do niej ustawić w kolejce. Następnego zapalenia płuc już Pan może nie przeżyć lub przeżyć w takim stanie, że butla z tlenem stanie się nieodzowną dekoracją Pańskiej sypialni. A witaminkę D może Pan sobie wówczas wsadzić do...no tam właśnie :)
 • @Jasiek 12:37:09
  W sytuacji diagnozy: "ciężkie zapalenie płuc" zawsze skutkujące nieodwracalnym zwłóknieniem i rozedmą płuc, dowód na istnienie wirusa jest już bez znaczenia. Szczepionki na bakteryjne zapalenie płuc też nie ma.
 • @Jasiek 12:46:18
  Wiejskie dziewuchy są przaśne jak razowe pieczywo, zahartowane brudem i zaniedbaniem w których dorastały. Zapewniam Pana, że po kilkakrotnym zapaleniu płuc miałczała by całkiem inaczej i mysiej dziury szukała.
 • @viridiana 18:56:26
  ale są antybiotyki,

  niektórym chorym na covid podaje się je, aby leczyć nadkażenie bakteriami.
 • @Jacek Boki 11:31:58
  Zaraziłeś poprzez swoją głupotę koroną kogoś z rodziny i ta osoba zmarła?
  Teraz sumienie Cię gryzie i odrzucasz fakty?
  Takich jak Ty jest trochę, zatem nie jesteś sam.
 • @Berkeley72 12:21:48
  Nie przejmuj się Władkami i innymi tego typu, jak się powiada: przyjdzie kryska na Matyska. Wtedy kwik!
 • @Wican 15:03:29
  Stosuj się do zapobiegania zachorowaniu na ową grypę, nie roznoś jej, wtedy nie będą mieć okazji wpisywać covida.
 • @lorenco 02:21:14
  I jeszcze jedno. Nie życzę sobie żeby taka sprzedajna kanalia jak ty, przypisywała mi swoje cechy charakteru i własne uczestnictwo w masowym, zaplanowanym ludobójstwie i bezczelnie oskarżała o to swoje ofiary, bo to jest już Moun Everest bezczelności Judaszu.
 • Fałsz testów PCR
  https://www.youtube.com/watch?v=UCQTlh5DGBg
 • @Jacek Boki 11:23:11
  dwu mądrali, opętanych tę samą ideą, napędza się wzajemnie, siejąc propagandę, a trudnych pytań nikt im nie zadaje.
 • @interesariusz z PL 15:08:18
  A ty szopenfeldziarzu, to jesteś od zadawania trudnych pytań? A od kiedy i komu? Jak czytam takie brednie, anlkurat w twoim wykonaniu, to ogarnia mnie już tylko pusty śmiech. A co do opętańców pochłoniętych całkowicie sianiem tu prymitywne propagandy, to wystarczy, że na tym odcinku dwoją się i troją pisowskie dzieci diabła. Nikt więcej naprawdę babrać się w tym już nie musi
 • @interesariusz z PL 22:49:33
  I całe szczęście, że są, o ile lekarzowi zechce się posiew zlecić przy zdiagnozowaniu covida. Dużo zdrowia Panu życzę i jak najszybszego pozbycia się korony. Ale co za ironia losu, że właśnie Pan, tak namordnik szanujący zachorował?
 • @viridiana 18:31:43
  Też się nadziwić nie mogę, albo wizyta u okulisty, albo rodzina.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31